Krūtų operacijų tendencijos

parašė , 2020-08-29 20:40

Krūtų estetika moterims labai svarbi. Galbūt dėl šios priežasties galima pastebėti kiek daug moterų, sulaukusios atitinkamo amžiaus ryžtasi pokyčiams būtent šioje kūno srityje. Nors pradžioje kyla daug klausimų, ar krūtų didinimas implantams neturės kokios nors neigiamos įtakos ateityje, daugelis specialistų patikina, jog šiais laikais implantai labai saugūs, o turint juos tikrai galima ir maitinti krūtimi, jei planuojami nėštumai. Kartais, žinoma, pasirenkamos ir ne didinimo operacijos, tačiau krūtų pakėlimas, mažinimas ir panašios procedūros. Tokie pasirinkimai labai priklauso nuo to koks yra moters amžius ir pagrindinis operacijos tikslas. Jei turima kompleksų dėl mažos krūtinės, dažniausiai vienaip ar kitaip pasirenkamas krūtų didinimas implantais, na, o po gimdymo labiau populiaru rinktis pakėlimo operaciją.

Krūtų didinimas implantaisVertinant 20-30 metų moterų pasirinkimus, viskas yra labai aišku. Dažniausiai visas dėmesys krypsta krūtinės dydžiui. Norisi jos didesnės, tvirtesnės, dailiai atrodančios, todėl kartais užsibrėžiami per dideli norai, kurie ne itin gražiai atrodo su kitomis kūno linijomis. Plastikos chirurgai visuomet konsultuodami padeda apsispręsti ir pataria kas atrodytų idealiausiai, paaiškina kaip vyks operacija, ko galima tikėtis ateityje. Tokių metų moterims krūtys jau susiformulavusios, tad jei yra kompleksų, juos tikrai galima nesunkiai pašalinti. Dažnai į chirurgus tokių metų moterys kreipiasi ir dėl asimetrijos, kurią norisi koreguoti, jog krūtys atrodytų vienodos. Kokybiškas paslaugas teikiantį plastikos chirurgą rasite čia – https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Vyresnės moterys, kurios yra 30-40 aktyviai renkasi krūtų didinimą implantais, tačiau šioje amžiaus grupėje atsiranda daugiau ir pagimdžiusių moterų, kurioms reikalingas būna ne tik krūtų didinimas implantais, bet ir jos pakėlimas. Kartais pasirenkama tik viena iš šių operacijų, kartais abi, tačiau jos beveik visuomet daromos kartu su pilvo plastika, jei moteris yra neseniai gimdžiusi.

Dar vyresnės moterys, kurioms yra virš 40 taip pat lieka susidomėjusios krūtų pakėlimu, nes šioje amžiaus grupėje būna vis dar labai daug pagimdžiusių. Taip pat kartais kreipiamasi ir todėl jog tokio amžiaus moterų formas pakeičia ir brandumas, bėgantis laikas. Žinoma, verta paminėti, jog dėl nugaros skausmų ir panašių dalykų, šioje amžiaus grupėje populiari būna ir krūtų mažinimo operacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *