Apžvalga – 3 žingsniai į atgavimą

parašė , 2013-08-22 23:59

3 Žingsniai į Atgavimą: Vieno Vyro Triumfas Prieš Alkoholį ir Vaistus, Dan Farish, 2011, Tarptautinis standartinis knygos numeris 9780983581109

Tai yra istorija vieno asmens kelionės nuo alkoholizmo į atgavimą ir blaivumą.

Dan buvo jūsų vidutinis čiabuvis Bostono, Masačusetso rajono. Tėvelis dirbo kaip metro durininkas, ir atrodė grįžo namo piktas kiekvieną naktį. Išimdamas tai ant jo šeimos, Tėvelis pasiekė naujus lygmenis Šykščiame, Supuvęs ir Bjaurus. Jis buvo asmuo kaimynystėje, kuris garsiai skųsis, jei vietiniai vaikai darė per daug triukšmo, ar jei kažkas jojo garsiu minidviračiu pro namą. Mama nebuvo daug geresnė. Ne vieną kartą, ji pritvirtino savo galvą orkaitėje, norėdama nusižudyti. Likusi dalis laiko, ji paimtų Tėvelio pusę prieš savo vaikus
Dan vyresnė sesuo, kuri neturėjo jokios problemos Tėveliui pasipriešinime, supakavo porą lagaminų, ir beveik sunaudojo namą diena, kurią ji pasuko 18, niekada žvalgytis atgal.

Per paauglystę, Dan atrado alkoholio ir vaistų "džiaugsmą". Jis pasiliktų lauke visą naktį beveik kiekvieną naktį, gerdamas alaus atvejį kasdien. Netrukus, jis gėrė visą dieną, taip pat. Buvo keli sudaužyti automobiliai ir vadovautas-ins su įstatymu. Kaip nors, Dan baigė vidurinę mokyklą, po kurios, jis taip pat išvyko namo. Santuoka, ir 2 vaikai, netrukus sekti. Jie pajudėjo į mažą miestą Tenesyje, kur jie atidarė picos vietą. Jų visas trūkumas patirties restorano valdyme nebuvo svarbus. Porą metų, vieta klestėjo. Dan pavertė restoraną į vietines po-to,-kai-valandas, gerdamas įkūrimą, kuris nebuvo gera mintis (jis vis dar gėrė sunkiai kiekvieną dieną). Jis taip pat nuliūdino "neteisingus" žmones mieste. Po to, kai restoranas nepasisekė, jis nusprendė pabandyti dar kartą, Atlantoje. Šį kartą, Iškelkite bylą, jo žmona, nenorėjo jokios naujo restorano dalies. Vis dar gerdamas sunkiai, šis nepasisekė gana skubiai. Dan pagaliau suprato, kad jis smogė žemutinei ribai, ir sutiko atsigauti.

Jis galvojo labai nedaug 12 Žingsnių Anoniminių Alkoholikų, ir grupės terapijos. Jo požiūris turi turėti, parodė, todėl, kad jį pavadino Labiausiai tikėtinu Nepasisekti jo konsultantų ir likusios dalies jo grupės. Jis buvo taip pat išvarytas iš programos su tiktai trimis dienomis, kurias paliekama baigimui. Po daug sielos ieškančių ir bemiegių naktų, jis sumažino 12 Žingsnių lig tiktai 3 Žingsnių, ir laikėsi tiems labai standžiai. Yra jis stiil alkoholikas, ar jis spardė savo polinkį? Jo gyvybiniai organai užsidarė nuo viso alaus, kurį jis gėrė? 3 Žingsniai gali taip pat dirbti bet kokiame kitame polinkyje?

Tai yra labai inspirational istorija. Farish yra taip pat iš tikrųjų geras rašytojas, kuris nedaro sugarcoat kažkas. 12 Žingsnių nedirbs kiekviename; galbūt 3 Žingsniai dirbs. Bet kas paveiktas alkoholizmo padarytų labai gerai, kad perskaitytų šią knygą. Tai labai ta laiko verta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *