Ką jūs turite žinoti apie cukrų, vaškuojantį plaukų pašalinimą

parašė , 2013-08-07 07:44

Yra daug metodų plaukų pašalinimo, bet daugeliui, cukrinis vaškavimas yra jų pasirinkimo metodas. Kodėl jūs galite paklausti? Meskime artimesnį žvilgsnį į šią plaukų pašalinimo techniką ir teisėją sau savarankiškai.

Yra du tipai vaškuoti šaltas ir karštas. Abiejuose lipni medžiaga yra pritaikyta į rajoną, kur plaukai turi būti nunešti. Audeklo ruožas yra tada padėtas ant viršūnės vaško ir paskui skubiai pasiektas. Tai ima plaukus, jo šaknį ir kai kurias negyvas odos ląsteles.

Cukrinis vaškavimas ar sugaring kaip kažkoks paklausimas tai priklauso šaltam vaškuojančiam metodui. Skirtumas yra, užuot vartojęs parafiną ir sakus, kad padėtų nunešti plaukus, sugaring naudoja visas natūralias sudedamąsias dalis kaip cukrus, sirupai ar medus. Tai reiškia, kad vienas neturi būti sudomintas dėl prašymo potencialiai erzinantis medžiagą į odą
Medžiaga, suvartota sugaring, yra daugiausia iš valgomų šaltinių ir nėra nuodinga. Cukrinis vaškavimas taip pat nepalieka kieto, kad nuneštų vaškišką likutį kaip kituose šaltuose vaškuojančiuose metoduose. Tai yra todėl, kad jūs galite skalauti sudedamąsias dalis nuo jūsų su paprastu vandeniu. Pagaliau skirtingai nuo karšto vaškuojančio metodų cukraus vaškavimas yra pritaikytas šaltis, tokiu būdu problemos, kylančios iš karštos vaško paraiškos, nebus svarstoma problema.

Patarimai, kad Padarytų Cukrų, Vaškuojantį Efektyvesnis ir Patogus Jums

Visi plaukų pašalinimo metodai turi savo už ir prieš. Kiekvienas gali tačiau imtis priemonių, kad maksimizuotų efektyvumą jų metodo pasirinkimo taip pat kaip padarytų juos patogesnius su procesu.

1. Kad įsitikintų cukraus ar medaus susimaišymas sugeba nunešti plaukus, efektyviau valo talką ar kūdikio miltelius ant rajono. Milteliai sugers bet kokį aliejų, kuris gali priversti plaukus paslysti iš sirupo pagriebimo.

2. Įaugę plaukai yra sunkūs nunešti per vaškavimą ar bet kokį kitą metodą. Deja bet koks plaukų pašalinimo metodas apskritai didina įaugusių plaukų dažnumą. Kad išvengti to, ekslapiško jūsų oda reguliariai. Tai nuneša negyvas odos ląsteles, kurios gali priversti plaukus tapti įviliotos į spąstus po oda. Jei plaukai bus įvilioti į spąstus, sirupas nesugebės sugriebti plaukus ir nunešti juos. Taip dėl efektyvesnio sugaring ekslapiško gydymo.

3. Laiko parinkimas yra svarbus, planuodamas jūsų cukraus vaškuojančio sesiją. Būkite įsitikinęs, kad suplanuosite tai per jūsų ciklo vidurį. Tai turi išvengti hormoninių poslinkių per, paskui ar tiesiai prieš jūsų periodą. Tyrinėjimas įrodė, kad jūs jaučiate daugiau nepatogumo per šituos laikus taip laikas jūsų gydymas tinkamai.

4. Išvenkite alkoholinių gėrimų prieš savo sugaring sesijas. Alkoholio jūsų kraujyje turėjimas buvo įrodytas, kad turėtų neigiamą efektą kai prieita prie skausmo. Bet kokie nepatogumo jausmai yra padidinti, ir tai yra kažkas, kurio kiekvienas turi išvengti paprastai.

5. Jei jūs ketinate panaudoti "namie, komplektas" yra įsitikinęs, kad odą užtraukia įtempta kita kryptimi, kai jūs pasiekiate ruožą.

6. Jei jūs tikrai turite jautrią odą, ir jūs patiriate raudonumą už valandų po to, kai jūsų cukraus vaškuojančio sesija prisitaiko kaip 1 % hidrokortizono grietinė ir jei yra vis dar skausmas, klausia jūsų gydytojas, jei tinkama paimti per priešingą skausmo žudiką kaip Advil.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *