Patarimai blakstienos produktų rinkimasis

parašė , 2013-07-24 21:58

Kadangi moterys jaučia ekonominį girgždesį vis daugiau, jie yra dabar labai smulkmeniški kai prieita prie kosmetikos priemonių pirkimo, apimdami blakstienos produktus kaip Stabo rimbas, Dulash ir kiti. Nueitas yra dienos, kai moterys nedelsiant įkąstų didžiuliuose skelbimuose, išdėstančiuose, kad produktas "garantuoja ilgiau, pilnesni rimbai po 7 dienų." Jie dabar nori būti patikinti, kad ne tiktai produktas kompensuos ant savo pažado, jis nesukels jų bet kokia žala be to.

Jei jūs ieškote patarimų blakstienos produktų rinkimasis, yra viena svarbiausia taisyklė, kad jūs turite visada atsiminti: "Patikrinkite visus reikalavimus." Tik nepriimkite tai, ką skelbimai ar rekomendacijos sako tiesiai nuo šikšnosparnio. Jūs turite išmokti ieškoti giliau
Teisingas, kosmetikos priemonių rinka yra užlieta blakstienos produktais, kurie gali padaryti patikrinimą sudėtingą. Bet, tai būtina. Galų gale, jūs nenorėtumėte duoti pinigų produktui, kuris nedirbs, bet net padarys rimtą žalą jūsų akims be to.

Anksčiau, negu jūs padarysite savo galutinį sprendimą dėl blakstienos produkto, rekomenduojama, kad jūs iš pradžių padarytumėte sąrašą visų produktų, kurie galėtų būti naudingi jums. Kai tik jūs turite savo paruoštą sąrašą, vėl imatės patarimų, kuriuos mes turime jums apačioje

1. Jei jūs esate labai jautrus, svarbu, kad jūs darote alergijos testą anksčiau bet kokio produkto pirkimo. Jūs turite žinoti, kokiai specifinei medžiagai jūs esate alergiškas.

2. Nupirkite produktus tiktai nuo įkurtos kosmetikos priemonių įmonės. Šitos kompanijos neaukos savo reputacijos ant žemesnių ir potencialiai žalingų produktų. Jie ves griežtus klinikinius tyrimus prieš jų produktų visuomenei paleidimą.

3. Pažiūrėkite į produkto ir jų tyrinėjimo sudedamųjų dalių sąrašą vienas po kito. Jei jūs turėjote alergijos testą, jūs galite lengvai padėti varnelę produktuose savo sąraše, kurie turi savyje chemikalus ar medžiagą, kad jūs esate alergiškas taip pat. Jei jūs neturėjote jokio padaryto alergijos testo, atkreipkite ypatingą dėmesį į produkto sudedamąsias dalis, kurios, kaip buvo žinoma, sukėlė nepalankias reakcijas.

4. Žr., jei produktas visumoje sukelia šalutinius poveikius. Kai kurie iš bendresnių šalutinių poveikių, jungtų su blakstienos produktais, apima niežėjimą, suerzinimą, raudonumą ir degančią sensaciją akyse. Buvo žinoma, kad produktai, kurie turi savyje prostaglandin analogus ar išvestinius žodžius, kaip Bimatroprost ar trinorprosta, sukėlė akies voko ir akių spalvos pakeitimų odos užtemimą.

5. Atkreipkite dėmesį į produkto vartojimo instrukcijas. Gerbiami blakstienos produktai paprastai duoda laikotarpį kurį jūs turite panaudoti juos (vidutiniškai, tarp 4 ir 8 savaičių). Jei joks toks laiko tarpas nėra duotas, niekada nepanaudokite jokio produkto daugiau kaip 8 savaites, jei nėra aiškiai išdėstoma, kad jūs galite naudoti tai reguliariai ir ilgam laikui.

6. Atkreipkite dėmesį į kainą be to. Kai kurie produktai iš tikrųjų turi tas pačias sudedamąsias dalis, bet skiriasi kaina. Jei du produktai turi tas pačias sudedamąsias dalis, tai taupiau, kad nupirktų pigesnį.

7. Pagaliau, padarykite tai punktu, kad perskaitytumėte gaminių žurnalus. Mes nekalbame apie rekomendacijas ant produkto oficialios žiniatinklio svetainės, kurios yra aiškiai palenktos. Perskaitykite apžvalgas nuo mažmeninių svetainių kaip Amazonė. Vidutiniai žmonės, kurie nupirko ir išbandė produktą duos jums jų, joks nelaiko uždraustų apžvalgų.

Studijuokite daugiau patarimų ant, kaip išrinkti blakstienos vystymosi produktus šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *