Didelis patarimas, kuris gali padėti jums atsikratyti nuo jūsų aknės

parašė , 2013-07-09 14:38

Jūs turite problemas su akne? Tai yra labai bendra liga, iškęsta daugumos žmonių. Aknė galėjo pasirodyti ne tiktai ant jūsų veido, bet taip pat ir ant jūsų kūno. Bet jūs neturite jaudintis daugiau ne. Šiandien aš duosiu jums kai kurias mintis paskolos jums dėl to, kaip jūs galite atsikratyti nuo aknės efektyviai.

1. Česnakas

Česnakas yra labai būtinas, kad būtų panaudotas kaip antioksidantas. Tai nuneš truputį toksinų nuo jūsų odos ir padės jums atstatyti jūsų senas odos ląsteles. Jūs galite gauti česnaką, skleisdamas tai ant jūsų riestainio ar juicing tai ir apimti juos ant jūsų kasdieninio meniu. Tai padės jums sumažinti jūsų aknę iš tikrųjų greitai.
2. investavimas Išvenkite nešiojamojo telefono naudojimo perdėtai

Ne kiekvienas žino, kad nešiojamieji telefonai gali sukelti aknės problemą. Nešiojamieji telefonai gali perleisti naftą nuo jūsų plaukų į jūsų veidą. Jūs turite tvarkytis, jūsų telefonas reguliariai su medvilniniu rutuliu nukrito į alkoholį. Kai jūs esate telefonu, nelaiko to tiesiai prieš jūsų veidą. Tai perleis kai kurias bakterijas nuo jūsų telefono į jūsų odą, ir tai perdės jūsų aknės problemą.

3. Panaudokite ledą, kad atvėsintumėte paveiktą vietą

Padėkite rankšluostį su pora ledo gabaliukų viduje ir laikykite tai ant paveiktos vietos poros minutes. Aknės įsiliepsnojimas gali būti sumažintas su ledu. Ledas gali taip pat padėti palengvinti bet kokį padangu restauravimo iranga skausmą, kilo iš suerzinimo. Manoma kaip saugūs ir natūralūs produktai, kad ledas elgiasi su jūsų aknės problemomis.

4. Padėkite savo rankas nuo jūsų veido

Jūs neturite padėti savo rankų jūsų veido, net jei jūs iš tikrųjų norite kišti savo spuogus. Liesdamas jūsų veidą mažiau dažnai, jūs sutrukdysite kai kurioms bakterijoms ir naftai nuo jūsų rankų nuo perleidimo jūsų veidui. Darydamas taip, jūs taip pat sutrukdysite tam tikroms infekcijoms, kurios yra paprastai sukeliamos, kišdamos jūsų spuogus.

5. Išplaukite savo veidą reguliariai

Jei jūs turite aliejinį veidą, ar jūs turite kai kuriuos pratimus, iš tikrųjų rekomenduojama jums plauti jūsų veidą dažnai. Šis veiksmas atsikratys nuo kai kurių bakterijų, purvo, ir bet kokių kitų priemaišų nuo jūsų veido. Neužmirškite šluostyti savo veidą po to, kai jūs plaunate jį. Įsitikinkite, kad jūs tiktai šluostote savo veidą vartojant švarų ir minkštą rankšluostį.

6 Taiko dantų pastą spuogams

Tai yra efektyvus būdas atsikratyti nuo jūsų spuogų iš tikrųjų greitai. Dantų pasta turi kai kurias antibakterines sudedamąsias dalis, kurios gali būti labai efektyvios, kad nuneštų aknę nuo jūsų veido. Jūs galite pritaikyti tai savo spuogams bent jau kartą per dieną. Jūs pamatysite, kad jūsų aknė pradės dingti per savaites po to, kai jūs pritaikysite šį gydymą.

Dabar jūs žinote, kaip atsikratyti nuo aknės iš tikrųjų lengvai. Jūs galite padaryti tuos patarimus virš tiesiai nuo jūsų savų namų. Bus labai patogu jums specialiai tiems jūsų, kas neturi daug laiko rūpintis jūsų oda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *