Terapinės kokybės brangakmeniai visada bus pasiekiami?

parašė , 2013-06-24 12:19

Kai kurie terapinės kokybės brangakmeniai yra noriai pasiekiami, kad ir kada mes norime jų, bet dauguma yra linkusi būti sudėtinga surasti. Jie gali būti parduoti tiktai labai mažuose kiekiuose, ar jie susprogs rinka nelauktai, ar jų kokybė galbūt nesutinka terapinių standartų. Tarp tų, kad mes galime nupirkti beveik bet kokį laiką apimkite: Karneolis, Oniksas, Aiškus Kvarcas, creditai Agatas, ir Geltonas kvarcas, kad pavadintų kelis. Aš nelaikau šitų brangakmenių savaime suprantamu, tačiau, todėl, kad gali įvykti, bet koks daiktų skaičius nupjauna aprūpinimą.

Brangakmeniai Atvyksta ir Eina
Atrodo, kad Žemė aprūpina brangakmenius cikluose. Tam tikros šachtos tampa išvargusios, ir jų brangakmeniai nėra tiesiog daugiau pasiekiami. Tai gali būti metais, jei ne prieš dešimtmečius prieš tai, kai naujas indėlis secret klubas yra esantis. Indigas ir Rhodocrosite buvo neprieinami daugelį metų dėl šios priežasties.

Politinis sąmyšis yra kitas kritiškas faktorius, kuris valdo brangakmenio tinkamumą. Afganistanas turi didžiulius mineralinių žaliavų išteklius, bet eksporto brangakmenius kaip Azurite-malachitas, ir Lazuritas buvo beveik neįmanomas šitas keletas pastarųjų metų. Rinka reaguoja nelaiminguose būduose. Tai kuria Azurite-malachitą, lydant du atskirus mineralus kartu, ir mirštant prasta kokybė Lapis, kad pagerintų jo spalvą. Žinoma, nė vienas iš šitų sprendimų negamina terapinės medžiagos.

Kita problema įvyksta, kai brangakmenis tampa neprieinamas, bet tiekėjai laiko jo vardą ir pakaitalo brangakmenius tą žvilgsnį panašus. Tai yra tai, kas įvyko, kai Aguonos Jaspis tapo neprieinamas prieš kelis metus. Šiandien, jei jūs užsakote Aguonos Jaspį, įsitikinkite, kad jūs negaunate Raudono Jaspio ir/ar kito tipo greiti kreditai rausvo jaspio jo vietoje. Aguonos Jaspis turi taškuotą pasirodymą ir aiškiai rodo tris spalvas kiekviename karoliuke (raudonas fonas su juodu, baltas, ir/ar ochra). Raudonas Jaspis yra raudonas ir juodas tiktai, ir kitas jaspis, kuriuo dažnai pakeičiama Aguonos Jaspį, turi savyje raudonas, juodas, ir pilkšvas mineralas.

Tuo metu, kai kai kurie brangakmeniai dingsta valandėlę, nauji brangakmeniai yra retkarčiais atrandami. Tanzanite įėjo į rinką 1960-ųjų pabaigoje, ir vėliau Alyvinio Kvarco, Puikiausio Karneolio, ir Rosellite. Mes esame visada dėkingi, kai kažkas ypatingo tampa pasiekiama. Neseniai, tam tikros nepaprastai gražaus Rutilated Kvarco, Mėlyno Safyro, Tanzanite, ir Rausvo Safyro partijos buvo maloni nuostaba.

Terapinė Kokybė

Brangakmenio radimas yra vienas daiktas, rasdamas medžiagą, kuri susitinka, terapinės kokybės parametrai yra kita istorija. Kiekvienoje partijoje grublėti, kuris yra atidengtas nuo Žemės, jos dauguma bus neterapinė. Tiktai frakcija turi spalvą, aiškumą, ir candescence, kuris yra tinkamas tam, kad paverstų į gyjančius brangakmenius. Derama kokybė yra būtina, kad sugautų teisingą gyjančio brangakmenio dažnių esmę. Trūkumai ir įtraukimas gali sumažinti brangakmenio potencialą.

Tačiau, mes manome, kad kiekvienas brangakmenis turi misiją ir tikslą. Tie brangakmeniai, kurie negali tarnauti terapiniai galų gale įvykdys savo paklausimą kaip bendrus papuošalus.

Mūsų patarimas turi nupirkti brangakmenius kaip jūsų kūno paklausimus jiems palaikyti jūsų sveikatą ir gerai esantis, ir manyti, kad Žemė aprūpins tiksliai, ko jums reikia. Godus rinkėjas gali norėti gauti retus brangakmenius anksčiau, negu jie taps neprieinami, ar kaip vėriniai ar labiau – įperkama apyrankė ar terapijos pakrantė, ar aštuonių vienų brangakmenių ryšuliuose. Vieni brangakmeniai gali būti panaudoti vienai sferos terapijai, kuri apima sukūrimą ir prašymą padaryto pagal užsakymą brangakmenio mandalas sau savarankiškai ir kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *