Holism: trūkstama perspektyva gydyme aknės geras

parašė , 2013-06-09 22:02

Daugumai mūsų, kas kada nors nukentėjo (ir turbūt tęsia nukentėti) nuo niekšo, kuris yra aknė, mes per artimai žinome psichologinę naštą ir neviltį, kuri atvyksta su tuo. Tai gali būti nepaprastai skausminga, kad pasakytų mažiausiai. Ir būtent mūsų beviltiškame reikalingume išvengti šio skausmo tie mūsų, kas gyveno su našta valandėlę turbūt greitos paskolos pabandė kiekvieną gydymo pasirinkimą, pristatytą mums, dauguma kartų nuo žmonių ir kompanijų, kurios turi asmeninis suinteresuotumas, kad tiktai "valdytų" problemą, o ne išgydytų ją geram.

Tai neturi atvykti kaip jokia nuostaba, tada, kad vėl ir vėl, mes bandome labai daug vaistų ir vitaminų ir grietinės ir dietų, kurios žada rūpintis problema, tiktai atrasti, kad jie buvo tik kad: pažadai, vieno dolerio banknotai, kurie nebuvo niekada reikšti būti sulaikyti! Paimkite medikamentus, pavyzdžiui; didžiulė jų rinkos dalis yra asmenys, kurie nupirko į mintį, kad, jei jūs galite tik surasti teisingą narkotiką ar aktualų losjoną, ir naudoja tai su pakankamai kartojimo, tada jų aknė kaip nors nueis!

Tai tikrai gerai gamintojams ir pramonei, kuri išlaiko juos; bet apie vartotoją ir pažadą, kuris turbūt niekada iš tikrųjų nesirealizuos?

Yra kažkas nepataikantys būdu, kuriuo daugumos aknės kankinių artėja prie gydymo į savo aknę, kuri gauna juos bėdoje ir nuviltas vėl ir vėl

Kaip tai pasirodo, dauguma mūsų yra paprastai sutelkiama tiktai ant mažyčių didesnio galvosūkio fragmentų! Tuo metu, kai, pavyzdžiui, yra stipri paskola studentams koreliacija tarp dietos ir aknės, susitelkiant, kas įeina į jūsų skrandį vienišą, nebus pakankamai, kad išgydytų jūsų aknę. Dietos metodas – kaip tik taip, kaip tai yra su susitelkimu ties grietine ar vaistais ar kažkokia terapija vieniša – yra tiktai maža didesnio, viso metodo dalis, tai iš tikrųjų būtina, kad išgydytų aknę ilgam.

Kas nepataiko daugiausia, kankinių dauguma yra vientisas gydymo metodas: perspektyva (ir praktika), kad visos natūralios sistemos, apimdamos žmogaus kūną, turi būti apžiūrėtos kaip wholes – ne kaip tik taip, kaip dalių kolekcijos. Aknė yra daug gilesnė problema negu tik spuogai ar inkštirai, kurie pasirodo ant jūsų veido. Tie yra paprasčiausiai simptomai. Ir taip, susitelkdamas, kokį valiklį jūs naudojate ant savo veido ar kokią grietinę jūs taikote nuo to laiko, kai kuriais atvejais, galėtų sugebėti sulėtinti simptomus, tiktai su vientisu gydymo metodu, aknė gali iš tikrųjų būti išgydyta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *