Kas laukti nuo jūsų pirmo akupunktūros gydymo, plius, kaip gauti geriausią iš to

parašė , 2013-05-25 18:28

Nerimaudamas truputį ar savijauta susirūpinusiu, galbūt sumaišytas su brūkšniu vilties, optimizmo ar susijaudinimo prieš jūsų pirmą akupunktūros kreditai nedirbantiems gydymą?

Norėdama žinoti apie tai, jei adatos bus skausmingos, ir jei, apie ką jūs išgirdote yra iš tikrųjų teisingas ar tik menkių našta pliekia?

Jūs Iš tikrųjų Ketinate Leisti Nepažįstamajam Pritvirtinti Adatas Į Jus? Tai turi visiškai normaliai turėti šituos tipus jausmų ir minčių prieš pirmą akupunktūros gydymą. Viena vertus jūs ketinate padaryti kažką, kurį jūs niekada nepadarėte, anksčiau ir antra, jūs turite beveik išleisti kai kurias keistesnes pagalio adatas į jus!
Kaip žmonės mes esame jau užprogramuoti su nežinomo baime, iš tikrųjų tai tiek stipru, kad mes norėtume padaryti daiktus, kurie yra pažįstami, dar ne malonūs, galbūt net skausmingi, negu pabandyti kažką visiškai naujo.

Kompetentingi Adatų terapeutai kuriais geros žinios yra, kad, jei jūs kaip gauti paskola einate pas adatų terapeutą pirmą kartą, jei jūs patikrinote asmenį, labiausiai tikėtina adatų terapeutas yra rūpinimasis, gerai vertino asmenį, kuris yra įsimylėjęs apie žmonėms taip pat kaip jūs pagalbą.

Jūs galite laukti jų paimti nuodugnią medicinos istoriją, bet TCM stiliaus (tradicinė Kinijos medicina), adatų terapeutas panaudos įvairius kitus TCM diagnostinius metodus.

Pagrindinė Priežastis kurią kompetentingo ilgalaikes paskolos adatų terapeuto tikslas gauna į pagrindinę priežastį sveikatos svarstomos problemos ir priešingai elgimuisi su simptomais, TCM eina dėl priežasties.

Žinoma, kai kuriems žmonėms, kurie yra panaudoti greitai sunkiai padėčiai tokiai kaip vaistai simptomams, šis metodas gali atrodyti skirtingas. Dar tikrovė yra tokia, kuris ateityje ne tiktai bus, pagrindinė pateikimo svarstomos problemos priežastis būti elgta, bet jūsų sistema ir energija apskritai turi būti daugiau išlyginama ir gaidoje. Galutinis rezultatas yra, kad jūs turite jaustis laimingesnis ir būti labiau produktyvus.

Pasidaryti Labiausiai Iš Akupunktūros Sesijos

Anksčiau: – dienas prieš ėjimą jūsų pirmai akupunktūros sesijai bando išgerti padorų kiekį vandens ir jei galimas vengti alkoholio ir vaistų, bent jau šešias valandas prieš paskyrimą.

– Maitinasi prieš kelias valandas prieš dalyvavimą adatų terapeuto ir nevalgo per daug didelės maisto porcijos.

– Vengia ypač karštų ar aštrių maistų.

– Vengia daryti kažką į priešingybę iš anksto, toks kaip per treniravimąsi.

– Bandymas suplanuoti jūsų dieną, kad po sesijos jūs turėtumėte kažkurį laiką atsipalaiduoti, galbūt neskubėdamas gamtoje, jei jūs galite.

– Neatvyksta " caffeined-up" pabandykite išvengti kolų, kavos, arbatos ir šaltinių kofeino kelias valandas anksčiau ir po gydymo.

– Dėvėjimas patogūs drabužiai, kurie duoda prieigą prie rankų ir kojų. Pavyzdžiui apdribę šortai, t marškiniai ir sandalai yra gera apranga, tas yra, jei jūs gyvenate kažkur, kad oras leidžia tai.

– Turi gerą ketinimą į sesiją, kadangi keli pasakytų, kad didysis gydytojas ir didysis pacientas turi geresnę galimybę gauti didelius rezultatus

Per – Atsakymas adatų terapeuto klausimai aiškiai ir teisingai, nors keli gali atrodyti keisti jums, jie yra visi sprendimo raktai į jūsų einamąjį optimalios sveikatos trūkumą

– Atsipalaiduoja

– Turi sensacijas

– Laikosi jūsų energijos, ar tik leidžia save nukritimas po gilaus atsipalaidavimo kerais

– Buvimas vis dar, jūs nenorite sutrikdyti adatų ir gero darbo, kurį jie daro

Po to – nedaro, kažkas ypač fizinio, jūsų raumenys ir sistema turi atsipalaiduoti

– Jei galimas leidžia laiką gamtoje

– Neperkrauna jūsų kūno su toksinais, jei galimas vengia jų bent jau likusiai daliai dienos

– Atsipalaiduoja

Akupunktūra gali turėti rezultatus labai daug skirtingų svarstomų problemų, kurios menkina nuo jūsų optimalios sveikatos. Būkite kantrus, kadangi kai kurie žmonės jaučia greitą padarinį nuo pirmos sesijos ar sesijų, kol kiti užims daugiau laiko, kad jaustų pagerinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *