Gyvenanti sveika kaina per daug?

parašė , 2013-05-10 21:00

O kas gi šitie tinkami kvaili hipiai rūpinasi?

Jei jūs žiūrite kreditai bedarbiams tiktai oda giliai taip viskas, kurį jūs pamatysite, yra neįperkama kaina. Bet jei jūs atrodysite šiek tiek gilesnis, jūs pamatysite, kad šitie žmonės yra žmogaus ekonomistai. Jie gyvena pigiausias ekonomiškiausiai supratimo gyvenimai aplink. Ir geros žinios yra, žinios ir išradingumas yra pasiekiami dabar, jūs galite pradėti taupyti pinigus taip pat.

Kad pasiektumėte ekonominį pragyvenimą, jūs turite užduoti klausimą, kas teisingas yra kainuotas? Teisinga greito maisto, cukraus, pesticidų, priedų ir apsauginių priemonių kaina, stebėdamas televiziją ir taip toliau. Tai galėtų atrodyti nebrangu. Bet kas teisingas yra kainuotas socialiai, kultūriškai, biologiškai, ekologiškai, emocionaliai, kas teisingas yra kainuotas jūsų šeimai ir jūsų asmeninei sveikatai? Atsakymas yra milijonuose

Teisinga kaina nėra tik piniginis keitimas, tai yra visas paveikslas. Pavyzdžiui, Palmių aliejus yra suvartotas daugelyje apdirbtų maistų, bet tūkstančiai gimtųjų miškų akrų yra sunaikinami, kad padarytų jį. Pigu nupirkti, bet kas tikras yra kainuotas bendruomenėms, išlaikytoms miško ir aplinkos? Posėdis visą dieną, dirbdamas, važiuodamas ir žiūrėdamas televizorių greiti kreditai galėtų atrodyti nebrangus, bet kas yra teisinga jūsų sveikatos kaina. Posėdis 8 valandas dieną yra taip blogas jūsų sveikatai kaip rūkymas paketo cigarečių diena.

Daugumai mūsų ar mums visiems, kaina yra kiekvieno sprendimo dalis, ir aš visiškai susitariu. Bet neatrodykite tiek seklus. Įvertinkite teisingą kainą, atraskite, kaip jūsų sprendimai paveikia jūsų visą gyvenimą ir planetą.

Blogo maisto valgymas prives prie ligos ir disfunkcijos. greitasis kreditas Blogo maisto valgymas yra blogas aplinkai. Blogo maisto valgymas yra blogas jūsų emocionaliam, socialiniam ir fiziniam gyvenimui.

Blogo maisto valgymas didina fizinio gedimo, skausmo, fizinio ir protinio nedarbingumo galimybę. Blogo maisto valgymas priveda prie medicinos kišimosi. Turėkite jus įvertintas vėžys, širdies liga ir diabetas neseniai. Turėkite jus, įvertino kainą jūsų šeimos, jūsų draugų ir vaikų, socialiai, emocionaliai ir ekologiškai.

Padarė jūs žinote, Chiropractic nekainuoja to, taupo. Daugiau kaip 7 metų žmonės, kurie pasirenka chiropractic kaip jų šaltinis sveikatos priežiūros, išleistos

60.2 % mažiau ligoninės priėmimo

59 % mažiau ligoninės dienų

62 % ambulatorinė chirurgija ir procedūros

85 % medikamentai kainuoja

Šitie „hipiai“ iš tikrųjų neleidžia nieko daugelis. Jie gyvena pastovioje investicijoje. Kiekvieną dieną jie investuoja kapitalą į jų sveikatą, jų šeimą, jų aplinką, jų bendruomenę ir jų planetą. Tai yra pinigai, išleisti išmintingai.

Jei jūs iš tikrųjų norite gyventi pigiai tada žvilgsnis į tai, ką jūs investuojate į tai, kai jūs leidžiate savo pinigus.

Jei jūs norite investuoti kapitalą į sveikatą, wellbeing, laimė tada leidžia jūsų pinigus išmintingai. Jei jūs esate iš tikrųjų pinigų taupytojas, jei jūs norite gyventi pigiausią įperkamiausią gyvenimą, paskui investuoti kapitalą į save savarankiškai, jūsų šeimą, jūsų bendruomenę, jūsų šalį ir planetą.

Kad ir kada jūs leidžiate savo pinigus, klausia savęs, yra jūs investuojantis kapitalą į griovimą, ligą ir disfunkciją, ar sveikatą, laimę ir vystymąsi.

Pažiūrėkite į teisingą kainą, „jūs galvojate organinis, yra brangus, turėti jus įvertintas vėžys neseniai“ Poliveido Ūkių Joel Salitin įkūrėjas.

„jūs galite ar užmokėti ligoninei ar užmokėti ūkininkui už naują sveiką maistą“ Birke Baehr, maisto aktyvistui.

„jūs galite užmokėti už autokatastrofą ar užmokėti mechanikui“. Daktaro Cate Andrews Chiropraktikas

Tik atsiminkite, kad jūs tiktai turite 1 kūną, 1 šeimą, 1 planetą ir 1 gyvenimą. Tai yra tai, kas iš tikrųjų turi reikšmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *