Apie akupunktūrą

parašė , 2014-05-04 11:14

Dauguma mūsų žino akupunktūrą, bet klausimo tikrovė yra, kad begalinis mūsų, tai taip didysis, kadangi mūsų akupunktūros nuogąstavimas eina. Mes žinome, kad tai turi bendro su limpančiomis adatomis į mūsų kūną, kad padėtų palengvinti skausmą. Bet adatų įspūdis turbūt atrodo nepatogus. Tačiau, tai nėra iš tikrųjų atvejis.

Akupunktūra yra tradicinės Kinijos medicinos skyrius. Šis medicinos metodo skyrius prasideda nuo pritarimo, kad mūsų būtybė yra balansas du skirtingas dar neatskiriamos pajėgos – yin ir yang.

Palei tą mąstymo liniją, tai prisitaiko prie visko visatoje. Yin atstovauja pajėgoms kaip šaltis, lėtoms ir kitoms neveikiančioms pajėgoms, tuo metu, kai Yang atstovauja karščiui, susijaudinimui ir kitoms gyvybingoms pajėgoms. Tai yra susimaišymas šitų pajėgų ir balanso tarp jų, kuris nusprendžia mūsų medicininę apžiūrą ir protinis gerai esantis

Kitas tradicinės Kinijos medicinos sąvaros akmuo yra mintis apie ‘chi’ (paskelbė chee). Visatoje, Chi yra gyvenimo jėga. Kūne, ‘chi’ kuria ir gaivina gyvenimą. Kiekvienas gimsta su tam tikru chi kiekiu, ir mes nuolat gauname daugiau jo per mūsų gyvenimus per orą, maistą, saulės šviesą, ir vandenį. Judėjimą Chi per mūsų kūną kanaluose pavadina meridianais. Kokybė ir kiekis chi mūsų kūne pasitiki mūsų fizinio ir protinio balanso valstybe. Iš tikrųjų, jei yin ir yang yra imbalanced mūsų kūne, tai suvaržo kanalus, per kuriuos chi juda mūsų kūne. Yra dvylika reikšmingų meridianų (kanalai, per kuriuos mūsų chi – gyvybinė energija – gali važiuoti) mūsų kūne, aštuoniuose nereikšminguose meridianuose ir daugiau kaip 2000 acupoints (akupunktūros punktai), kurie jungia šituos meridianus. Akupunktūros procedūra išvalo šituos chi kelius, todėl garantuodama konstantą ir srautą energijos per mūsų kūną fiziniam ir protinis gerai esantis.

Tradicinė Kinijos medicina yra pilna sveikatos priežiūros sistema, kuri sugeba aprūpinti ir apibrėžtą, ir pirminę sveikatos priežiūrą. Tai taip pat duoda mums žinias apie, kaip sutrukdyti ligoms.

Akupunktūra atsirado Kinijoje prieš daugiau kaip 2000 metų – sukūrimas to viena iš bendriausių ir seniausių patyrusių medicinos procedūrų pasaulyje. Tyrėjai pastoviai atnaujina teorijas ir praktikas ant akupunktūros.

Akupunktūra yra nutaikyta į sumažinimą skausmo ir gerai esantį perkėlimą. Akupunktūra gali atrodyti nepaprasta daugeliui mūsų tačiau, ja vertėsi Kinijoje ir toliau tūkstančius metų ir tęsia būti galiojanti mokslininkų net į šią dieną. Tai yra tik nedaug akupunktūros žinių, jei jūs domitės studijavimu daugiau, kad aš patarčiau lankyti svetainę apačioje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *