Naikinimas aknės su garais ir arbatos medžio nafta

parašė , 2014-04-18 10:07

Aknė yra skausmas, kiekvienas žino tai. Yra daug natūralaus gydymo ten (greta didelio aiškiai nenatūralių vieno dolerio banknotų skaičiaus!) tai gali padėti jums išgydyti jūsų aknę. Prekybinis ryšys su aknės teise, kai jūs turite tai yra labai naudingas tam, kad tiktai, kad neatrodytų daug geresnis, bet jūs taip pat sumažinsite jūsų tikimybę, gaudamas aknės randus po to… ir patikėsite manimi, kai aš pasakysiu, kad jie yra gana daug labiau erzinantys, kad turėtų turėti reikalo su.

Vienas iš geriausio natūralaus aknės gydymo, kurį aš žinau yra garų ir arbatos medžio naftos kombinacija.
Garai. Garai yra labai efektyvūs atidaryme porų ir odai pagalboje prakaituoti. Tai praplauna bakterijas ir aliejų ta priežasties aknė pirmiausia. Tai padės jūsų odai būti aiškesnis. Kiekvienas žino svarbumą laikyti jūsų odą švarią (ypač, jei jūs turite aknę ar aknę linkusi oda), ir garavimas padeda praplauti odą nuo išvirkščiai (efektyviausias būdas valyti odą tikrai!) .

Arbatos Medžio Nafta. Ši būtina nafta nuo Australijos yra labai galingas antiseptikas. Tai turi labai stiprų kvapą (nors ne nemalonus), ir gelia truputį, kaip cheminiai antiseptikai. Skirtingai nuo cheminių vieno dolerio banknotų, nors, arbatos medžio nafta yra natūrali ir gali iš tikrųjų padėti jūsų odai. Prašymas jų į aknę, tai buvo tik atidaryta garų yra labai galingas būdas turėti reikalo su akne.

Kryptys:

Užpildykite baseiną su labai karštu vandeniu. Jei jūsų čiaupo karštas vanduo neišeina gana karštas, jums, galbūt, reikia užvirinti viršuje virdulį ir užpildyti kriauklę su tuo.

Jūs galite pridėti kažką prie vandens, jei jūs mėgstate, tokie kaip levandos nafta. Tai yra, kad tai užuostų truputį gražiau, niekas labiau tada tai.

Padėkite savo odą virš baseino ir išleiskite garus atidaryti jūsų odą. Atsiminkite visada, kad garai gali būti labai pavojingi, ir garų nudegimai daugiau yra paplitę tada, jūs galėtumėte galvoti. Nedarykite nieko beprotiško čia.

Pasilikite šioje padėtyje apytiksliai penkerius iki dešimt minučių. Išvyktas anksčiau, jei jūs jaučiate, kad tai yra per daug.

Jei jūs gerėjate veidrodyje, jūsų oda nueis omaras raudona spalva. Panaudokite medvilninį pumpurą su arbatos medžio nafta gale, kad prisitaikytumėte prie jūsų aknės. Tai galėtų įgelti truputėlį, bet aš niekada nesuradau to per blogai.

Jūs turbūt norėsite padaryti šį gydymą vakare, kad jūs neturėtumėte nueiti apie savo dieną su beprotišku raudonu veidu. Jums, galbūt, reikia padaryti tai kelis kartus, kad gautumėte rezultatus, kurių jūs norite. Tai galbūt nedirba jumyse nė vienas – visų oda yra skirtinga ir tuo metu, kai šis gydymas dirbo didelis manyje ir kituose žmonėse, tai galėtų būti kita istorija jums.

Aš galvoju, garų ir arbatos medžio naftos kombinacija yra labai efektyvus aknės gydymas, ir toks, kad jūs turite svarstyti bandymą. Tik nepamirškite panaudoti perspėjimą – kadangi garai gali būti pavojingi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *