Apmąstymas ir aš

parašė , 2016-05-19 21:15

Daugeliui mūsų, apmąstymo praktika atrodo kaip visiškai užsienio supratimas. Viso darbo laiko, ryto iki nakties išblaškymo ir distractibility erą, sąvoka ramiai posėdžio su niekuo kita, kad padarytų neatrodo nepaprastai juokinga. Kodėl būtų bet kas daryti tai, mes klausiame, kaip mes tekstinis pranešimas viena ranka ir kanalo bangų mūša su kitu.

Žinoma, šis gebėjimo trūkumas atkreipti dėmesį ir centrą daugiau kaip 15 sekundžių laiku yra daugelio mūsų sveikatos svarstomų problemų branduolyje. Studijavimas, kaip apmąstyti tiesiogiai adresai ši problema, aprūpindamas mokymą besivystančiuose koncentracijos įgūdžiuose. Bet apmąstymas siūlo gausą papildomos pašalpos, daugelio didelės reikšmės mūsų visaapimančiai sveikatai ir gerai esantis.
Tyrinėjimo metai dokumentavo gilią apmąstymo pašalpą, apimdami iškeltų kraujospūdžio lygmenų sumažėjimą, pabrėžkite sumažėjimą, sukelkite skausmą vadybai, ir net iš naujo telegrafuodamas neurologinių ryšių smegenyse. Tokiu būdu, yra daug priežasčių pradėti apmąstymo praktiką. Pagrindinis klausimas yra, kaip pradėti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Studijavimas, kaip apmąstyti yra iš tikrųjų paprastas. Yra daug apmąstymo praktikos tipų. Keli panaudoja mantra, tyliai pakartotinę trumpą, beprasmę frazę. Kiti apima specifinius kvėpavimo metodus. Kiti susitelkia ties kvėpavimu savarankiškai, nepanaudodami specifinių instrukcijų, kaip kvėpuoti.

Šis paskutinis metodas yra, kuris naudojo Dzenbudizmo apmąstyme. Jūs sėdite patogiai ramioje erdvėje, idealiai susidurdamas su tuščia siena, išdėstė maždaug dvi pėdas nuo sienos. (Jūsų specifinė situacija gali keistis. Svarbus punktas turi būti ramioje erdvėje be žmonių ar technologijos išblaškymo.) Jūs susitelkiate ties savo kvėpavimu, matydamas jūsų kvėpavimą pakilti jūsų stuburas nugaroje ir paskui žemyn jūsų stuburas priekyje. Po vieno kvėpavimo ciklo stebėjimo, jūs tyliai tikitės "vienas." Tęskite laikytis savo kvėpavimo ciklo, prisidėdamas prie jūsų skaičiavimo su kiekvienu užbaigtu ciklu. "Du". "Trys". Kai jūs užbaigėte dešimt ciklų, grįžkite į skaitmeninę pradžią ir tikėkitės "vienas" kito ciklo.

Bet jei jūsų protas klajoja (kadangi jis neišvengiamai bus), ir pradėti galvoti bet koks, kai jūs galų gale pastebėsite, kad jūs praradote savo centrą, grįžkite į pradžią ir įskaičiuokite "tokį" vėl.

Apmąstymo "praktikos" dalis yra susijusi su atkreipiančiu dėmesiu įvykdymu, atkreipdama dėmesį į kvėpavimą. Jūsų protas klajoja, galų gale jūs pastebite tai, ir jūs sugrįžtate į kvėpavimą. Tai yra viskas, kuris yra. Nėra jokio reikalavimo, kad jūs pasiliktumėte sutelktas. Asmuo nėra "blogas meditator", kai jie randa, kad jie nuolat galvoja apie kitus daiktus. Valdžia yra praktikoje savarankiškai. Iš tikrųjų sodindamas, kad apmąstytumėte, iš tikrųjų atidėdamas tą laiką būti "vis dar", jūs gausite nelauktą pašalpą. Ir kuo daugiau jūs praktikuojatės, tuo daugiau jūsų praktikos tampa įpročiu, daugiau jūs įgysite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas yra rekomenduotas ilgis apmąstymo sesijoms? Nėra jokių taisyklių. Raktas turi prasidėti, ir paskui tęstis. Pradžia nuo penkių minučių sesijos, du kartus per dieną, yra labai gera pradžia. Jei jūs norite, jūs galėtumėte pastatyti iki dviejų 30 minučių sesijų per dieną. Vėl, jūsų apmąstymo praktika nėra varžybos. Kokie darbai jums dirbs jumyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *