Geriausiai anksčiau!

parašė , 2016-05-04 15:47

Kiekvienas žino, kad tai nėra tokia gera mintis suvalgyti kažką, kas perdavė jos galiojimo terminą. Tai taip pat eina medicinai. Medicinos padariniai nublanksta po to, kai ji perdavė savo galiojimo terminą. Bet apie sudaro? Atrodo, žmonės tik nesupranta, kad sudaro, taip pat turi taip vadinamas ‘geriausiai anksčiau’ datos.

Blakstienų tušas pavyzdžiui yra tiktai geras tam tikram laikui. Po to jūs turite apsikeisti tai į naują. Tai yra, jei jūs netrokštate turėti savo blakstienas, gauna visus sujauktus ir turi juos sumažėti daugiau negu paprastais. Senas fondas yra net blogesnis. Naudojant per seną fondą gali sukelti pabėgimus, raudonumą, ir niekas nenori to. Tokie nugalėjimai tikslas panaudoti fondą pirmiausia.
Aš galvoju didelė priežastis, kodėl mes per nežinome mūsų galiojimo termino sudaryti, yra todėl, kad kosmetinės kompanijos neprivalo padėti galiojimo terminą ant grožio produktų. Asmeniškai aš manau, kad tai yra mėšlas kadangi jis ne tiktai nuvils klientą, kuris nežino apie tai, bet jis gali priversti žmones liautis naudoti tos kompanijos produktus. Jie manys, kad tai yra produktas ir kompanijos klaida, kai jie gauna blogą patirtį, kai iš tikrųjų sudarymo ar grožio produktas yra tiesiog per senas ir nuėjo blogai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sudarykite, ir grožio produktai tikrai tačiau turi datas ant jų. Mėnuo, data ir metai yra išspausdinti ant išorinio paketo ar ant produkto stiklainio/vamzdžio savarankiškai. Keli turi simbolį stiklainio su atidarytu dangčiu su skaičiumi ir laišku. M pozicijos mėnesį ir Y pozicijos metus, pavyzdžiui, 12M reiškia, kad tai tinkama vartoti 12 mėnesių. Atidarytas dangtis reiškia, kad atgalinis skaičiavimas pradeda dieną, stiklainis yra atidarytas.

Apačioje aš išdėstysiu dažniausiai panaudotą grožį – ir sudarysiu produktus ir kaip ilgai jie trunka.

Blakstienų tušas

Meskite tai, kai tik tai gauna clumpy ar nenormalų užuodimą. Niekada neturėkite blakstienų tušą todėl, kad tai yra garantuotas būdas skleisti mikrobus. Jei jūs norite turėti naudojimą vienkartinės lazdelės (gali būti surastas Sephora ir panašiai), ir niekada dvigubas kritimas. Paprastai blakstienų tušas yra geras ant lentynos apytiksliai tris mėnesius, bet visa tai priklauso nuo blakstienų tušo.

Skystas fondas ir slepiantysis

Jei spalva yra lengvesnė ar jei ji yra atskirta į sluoksnius, tai jau per sena ir turi būti metama. Apskritai tai truks iki metų ir jei jūs būsite dažnas vartotojas, tai net netruks, kad ilgai, tokiu būdu jūs neturėsite jaudintis dėl kažko per seno naudojimo bet kokiu būdu. Išvenkite gauti savo skystą fondą ir slepiantįjį saulėje todėl, kad tai privers juos eiti blogai greičiau.

Lipgloss

Tai trunka metus ir jei tai per lipnu (lipnesnis negu normalus) tada, tai yra tikras ženklas, kad tai nuėjo blogai.

Lūpdažis

Tai gali trukti dvejus metus. Iki tol, kol tai neišdžiūvo (per tuos 2 metus), gerai nueiti. Jūs galite pabandyti lūpdažius sudaryti prekystalyje, bet niekada imdamas lūpdažį tiesiogiai į jūsų lūpas. Visada paprašykite, kad pardavėjas dezinfekuotų tai ir duotų jums vienkartinę lazdelę. Jie bus laimingi į.

Lakas nagams

Tai gali trukti iki 2 metų. Jei tai nesusimaišys, kai drebėjo, ir tai yra sluoksniuose tada, jūs turite mesti tai.

Akių kosmetika, milteliai ir paraudimas

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gali būti panaudotas dvejus metus. Nustoję galioti milteliai yra dažnai džiovinimo aparatas negu nauji vieno dolerio banknotai.

Aromatas

Jie gali būti panaudoti iki 10 metų, tiek perkantis aromatas yra neabejotinai investicija į ateitį. Galbūt net investicija, įsimylėjusi, jei jūs esate laimingas. Dar kartą, sulaikykite tai toli nuo saulės šviesos. Tamsi ir vėsi vieta, kaip vonios kabinetas yra gera vieta jūsų aromatui.

Losjonas

Tai gali būti sulaikoma iki 2 metų. Tai man yra toks mažai tikėtina, kad būtų sulaikoma tam ilgai tačiau kadangi kiekvienas yra linkęs sunaudoti losjoną per daug skubiai. Bent jau aš darau. Aš turiu nupirkti ‘juos urmu. Bet kokiu būdu, jei aromatas pasikeitė ar jei spalva turi yellowed, tai turi būti metama nedelsiant. Ne paskutinį kartą panaudokite taip pat todėl, kad jūs galite prasidėti. Losjonas su siurbliu trunka ilgiau, ir tai mažiau linkę į bakterijas.

Duokite arbatpinigių! Įsitraukite kosmetinis sanitizer ir šepečio šampūnas. Jei jūs valysite savo makiažą ir įrankius reguliariai, jūs neleisite bakterijoms augti ir tokiu būdu turėsite jūsų odos pabėgimą.

Jus gerbiantis,

Alexis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *