Knygos recenzija – ieškantis cecy

parašė , 2016-04-15 14:27

Aktorė ir poetas Judy Prescott surenka galingą duoklę Cecy Ieškojime: Alzheimer atspindžiai.

Kaip tolimas caregiver, Prescott sumaniai prisimena atmintis jos motinos jaunystės per laipsnišką praradimą. Ji abu pasižymėjimo ženklai jos motinos palikimas, padėdamas jos šeimai užgyti per jų kolektyvines pastangas.

Cecy ieškojimas rodo dvidešimt devynerius Prescott poemų, rūpestingai suporuotų su fotografijomis daugialypių meno kūrinių nuo jos dukterėčių, pusbrolių, ir įstatymuose.

Įsimintiniausios vietos:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įrodymas ir Išnykimas yra poemos susidorojimo su praradimu, suporuotu su akriliniais dažais ir akvarele. Prescott tyrinėja apie jos motinos dingstantį aktą: Koks burtininkas leistų pasauliui, neturinčiam Cecy? Jonvabalis yra vilties ir ilgesio poema
Tai kalba apie tą momentą, kai meilės šviesa mirga per tamsą kad enshrouds vienas su silpnaprotyste. Prescott neabejotinai smulkiai pasakoja istorijas, kuriomis Cecy turėjo apie jos jaunystę ir laikas, ji išmoko padaryti Tinklus, kad sugautų ją, kai ją nukrito iš santykių. Bon Reisas ir "Išleistas mus tik parvyksta namo," pasakė ji… liečia poemas kovos tarp laikymosi į tai, ką palieka Cecy prieš paleisti. Prescott poema, Jaunikliai, yra suporuota su Cecy mošos bosiniu medžio raižymu. Ji piešia analogiją mamos paukščio budrumo rūpinimesi jos jaunikliais. Nepaisant jos aukos, rinkdami maistą jiems, jaunikliai nukrinta nuo lizdo, palikdami jos paiešką su viltimi to, kas prarandama. Prarasta Ironija švenčia džiaugsmą, dar liūdesys. Nepagarbus vaikas, Judy, yra prarastas Cecy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ar tikrai jūs gėritės poezija ir menu, Ieškodamas Cecy padavimus kaip pavyzdys to, kaip viena šeima susidoroja ir net gauna terapinę naudą su kūrybiška duokle mylimam atmintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *