Ėjimas kaip gyvensenos pasirinkimas

parašė , 2016-03-30 22:31

Kiekvienas žino, kad jis ar ji turi daryti reguliarų pratimą, bet dauguma žmonių nesimankštino po labai daug metų, kuriuos jie nežino, kur pradėti. Todėl, žmonės pradeda ir sustabdo įvairias mokymo programas ir rutiną. Jie prisijungia prie gimnastikos, perka treniruotės drabužius, leidžia kietą gamybinį pelną, ir galų gale nepasiseka į įvykdymą todėl, kad jie neturi aiškios minties apie, kaip mankštintis efektyviai.

Viena iš svarstomų problemų yra susijusi su daugeliu pasiekiamų pasirinkimų. Jūs galite pakelti svorius, plaukti, joti dviračiu, valdyti, paimti Pilates klases, paimti jogos klases, ar žaisti tenisą. Bet iššūkis guli pratimo formos rinkimesi, tai geriausia jums, ir paskui specifinių žinių turėjimui, kad pradėtų mokymą keliu, kuris bus naudingas ir ne žalingas

Iš tikrųjų lengva skaudinti save, jei jūs sugrįžtate, kad mankštintumėtės po nebuvimo daugelio metų ar, kai kuriems žmonėms, dešimtmečių. Darbas per daug per netrukus yra tipiška susijusio su pratimu sužalojimo priežastis. Darbas neteisingo tipo pratimo jūsų ruošimosi lygmeniui yra kita pagrindinė šitų sužalojimų priežastis. būdamas skaudintas darydamas pratimą yra tikras reikalo pažeidėjas žmonėms, kurie iš tikrųjų nenorėjo mankštintis pirmiausia. Jei jūs nesimankštinote metus, pagaliau parenkite motyvaciją, kad pradėtumėte daryti kažką, ir skaudinti save po to, kai kelios dienos ar jūsų naujos programos savaitės, išeidamos ir niekada negrįždamos tampa labai patraukliu pasirinkimu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bet pratimas yra pagrindinis faktorius priežiūroje visaapimančios sveikatos ir sveikumo. Jei jūs užsiimate ilgalaikei sveikatai ir gerai esantis savęs savarankiškai ir jūsų šeimos, reguliarus energingas pratimas yra kritiškas. Sprendimas, bent jau pradinėse fazėse sugrįžimo į gerą būklę, eina pratimui. Ėjimas vengia didžiosios daugumos spąstų, jungtų su kitais pratimo tipais. Ėjimas yra žemas poveikis, reikalingas minimalios įrangos, ir jokia gimnastikos narystė nėra būtina. Ėjimas yra padarytas lauke gryname ore ir saulės šviesoje, aprūpindamas daug papildomos pašalpos už įgytų pratimo kaip toks.

Ėjimas yra puikus pratimas, ir dar svarbu sekti kai kuriuos pagrindinius nurodymus. Pradžia lėtai yra svarbiausias apsvarstymas. Jei jūs nepadarėte jokios energingos fizinės veiklos per daug mėnesių ar metų, 10 minučių ėjimo kukliu tempu turi būti pakankamos jūsų pirmą ėjimo dieną. Penkios minutės lauke ir penkios minutės atgal. Padarykite 10 minučių jūsų riba, net jei tas kiekis jaučiasi kaip per mažai. Visada geriau padaryti šiek tiek mažiau pratimo negu nedaug per daug. Pridėkite maždaug minutę dieną, kol jūs nedarote 30 minučių pasivaikščiojimo kukliu tempu. Su šiuo patogaus ėjimo kiekiu, jūs galite dabar pradėti padidinti savo tempą. Galų gale, 30 minučių ėjimo smarkiu tempu aprūpins pakankamą naudą sveikatai daugumą žmonių, pagrįstų principu penkių ar šešių energingų pratimo sesijų per savaitę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ilgalaikiai tokios programos rezultatai yra gilūs. Nuoseklus energingas pratimas padeda nuleisti kraujospūdį, sutrukdyti širdies ligai, sumažinti smūgio dažnumą, sumažinti dažnumą diabeto ir nutukimo, ir pagerinti rezultatus pacientų su vėžiu. Ėjimas pratimui yra efektyvus, malonus, ir lengvas būdas įgalinti jus ir jūsų šeimą pradėti gauti šitą ilgalaikę naudą sveikatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *