Dešimt sveikų arbatų, prie valerie b tyla – knygos recenzija

parašė , 2017-09-27 11:31

Pradėkite vandens virimą todėl, kad, kai tik jūs pradedate skaityti šią knygą jūs norėsite padaryti puodelį arbatos, kad mėgautumėtės greta vaistinių daugelio populiarių arbatos įvairovių kokybių studijavimo. Valerie B. Lull surinko savo sąrašą jos glaustoje knygoje Dešimt Sveikų Arbatų, apdovanodama kiekvieną trumpu skonio apibūdinimu, kokie sirgimai tai žinoma atsakomajai priemonei, ir deramam būdui sumaišyti mišinį. Kiekvienas yra palydėtas kokybiškos fotografijos, tinkamos sujaudinimui įsivaizduojama prasmė, nors ir tiktai nespalvota fotografija. Dangos meno turtingumas siūlo stimuliuojančią galerą informacijos viduje, kurių Valerie Lull švelniai apibūdina kiekvieną arbatą, kadangi ji būtų draugui.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žalia ir Juoda arbata, Citrina, Imbieras, Vaistinė ramunė, Goldenseal, Echinacea ir net Spanguolė, Pipirmėtė ir Avietė yra visi atnešti, kad virtų jūsų prote. Viena arbata kurią aš suradau ganėtinai skirtingas yra česnakas – žinomas per amžius kaip būdamas sveikas vaistinis augalas beveik bet kokiai širdies ir kraujagyslių sistemos sąlygai, tai taip pat žinoma dėl antibiotinės gangrenos prevencijos; pavadintas "rusų Penicilinas" per du Pasaulio karus. Daugelis arbatų buvo mediciniškai įrodytos, kad kovotų su vėžiu ir širdies liga, žemesniais cholesterolio lygmenimis, žemesniu kraujospūdžiu ir pagerintų cirkuliaciją. Vienas patarimas kurį Valerie Lull mini yra tiems, kurie nemėgsta kofeino jų arbatoje, kad išmestų pirmą srovę, ir geria antrą puodelį, kadangi didžioji dalis kofeino išėjo iki to laiko. Kepenų ir visaapimančių sveikatos pagerinimų Detoxification yra šalutiniai produktai turėti skanų, vienintelį šildantį karštą gėrimą ~, atrodo per geras būti teisingas!

Aš maniau, kad didžioji dalis medžiagos yra žinoma jau, kadangi aš manyčiau, kad dauguma skaitytojų taip pat įgijo patirtį su arbatomis. Arbata buvo ir vis dar yra labai populiarus gėrimas, ir labiausiai kiekvienas patyrė plačią įvairovę tipų jų gyvenimuose. Tačiau, niekada neskaudina dar kartą atgaivinti jūsų protą, kadangi jūs iš naujo papildote savo puodelį. Aš manau, kad ši knyga yra puiki dovana, kuri bus duota draugui greta asortimento arbatžolių maišelių, nupirktų ar nuo sveiko maisto parduotuvės ar nuo tinkle internete. Jei pakuotas viršuje ir duotas kaip dovana, sąveikaujantis padarinys skatinti protą, kūną ir pojūčius viskas jungtųsi kaip atmintina, susimąsčiusi dabartis. Taip dabar aš girdžiu arbatinuko švilpesį, ir atėjo laikas eiti, turi raminantį puodelį vieno iš gyvenimo nedaug malonumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *