Knygos recenzija: įveikdamas artritą – vientisas gydymas dėl artrito, fibromyalgia, ir cfs

parašė , 2017-09-11 21:52

Kaip su kitomis knygomis aš apžvelgiau (Jodas ir Įveikimo Skydliaukės Sutrikimas), Brownstein suteikia savo skaitytojams vertingą informaciją dėl daug susijusių sąlygų gamtos, apimdamas artritą, fibromyalgia, chronišką nuovargio sindromą ir kitus. Jis aiškina įvairius simptomus ir pagrindines priežastis. Pagrįstas tam tikromis pagrindinėmis priežastimis, jis naudoja terapijos kombinaciją, apimdamas natūralius hormonus, vitaminus ir mineralus, alergijos pašalinimą, detoxification, dietą ir vandenį.

Vienas unikalus aspektas jo metodo elgimosi su artritu yra, kad jis laikėsi ryšio tarp artrito ir infekcijos. Taip be daug natūralios terapijos, jis gali sukombinuoti su jais žemą antibiotikų dozę. Jis įrašė į sąrašą daug ligų, kurias jis įtaria turėti infekcinę etiologiją (priežastis): Reumatoidinis Artritas, Scleroderma, Fibromyalgia, Chroniškas Nuovargio Sindromas, Įlankos karo Sindromas, Vasculitis, Reither Sindromas, Hashimoto Thyroiditis, Kapų Liga, Polymyalgia Rheumatica, Polymyositis, Jaunas Artritas, Sjogren Sindromas, Lupus, Išsėtinė sklerozė, Crohn Liga ir Opinis Kolitas
Be to, jis įrašo 14 skirtingų infekcinių artrito priežasčių į sąrašą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nuo graiko, artritas reiškia sujungimo vietos įsiliepsnojimą. Taip pat chroniškas sutrikimas, fibromyalgia yra sąlyga blogo miego, raumens skausmo, kietumo ir švelnių tvarkingesnių punktų ant kūno. Tie su fibromyalgia dažnai turi kito sutrikimo diagnozę, apimdami artritą ir chronišką nuovargio sindromą. Chroniški nuovargio sindromo simptomai apima: pablogėjimas trumpalaikės atminties ar koncentracijos, gerklės uždegimo, siūlo gimdos kaklelio ar axillary mazgus, raumens skausmą, daug jungtinį skausmą be naujos struktūros ar sunkumo raudonumo ar išsipūtimo, galvos skausmų, negaivindamas miegą, ir postexertional negalią, trunkančią daugiau kaip 24 valandos.

Brownstein bando savo pacientų hormoninius lygmenis (skydliaukė, antinkstis, kiaušidės ir testicular), infekcijai, maistinei stokai, sunkusio metalo nuodingumui ir alergijai. Daktaras Brownstein skiria du skyrius apie Natūralius Hormonus ir siunčia skaitytoją pas jo savą knygą, Natūralių Hormonų Stebuklus.

Jo skyriuje apie dietą, jis kalba apie makromaistingas medžiagas (riebalai, angliavandeniai ir baltymai) ir parodo, kaip amerikiečiai tapo nutukę nuo žemos riebios ir aukštos angliavandenio dietos piramidės rekomendacijos. (Dabar pakeistas . ChooseMyPlate.gov). Tuo metu, kai jis nesusitaria su daktaru Barry Sears kiekviename punkte, jis rekomenduoja didžiąją dalį to, kame jis sako, Įeina į Zoną. Brownstein taip pat rekomenduoja Sally Fallon gydymą dietinių riebalų jos knygoje, Maitindamas Tradicijas.

Daktaras Brownstein kreipiasi į studijavimą, kuris įrašo į sąrašą maisto alergiją, kuri gali sukelti artrito simptomus (įrašytas į sąrašą nuo dažniausio į mažiau dažną): Grūdas, Kvietys, Kiauliena, Apelsinai, Pienas, Avižos, Rugys, Kiaušinis, Jautiena ir Kava. Aplinkos alergija apima gyvūnus, žiedadulkes nuo medžių, žolės, piktžolės ir taip toliau, chemikalai ir kiti. Jis naudoja NAET (Nambudripod Alergijos Pašalinimo Technika) į diagnozę ir malonumo alergiją. Tai yra taikomojo kinesiology ir akupunktūros kombinacija. Aš manau, kad alergija gali kilti iš vartojimo šitų maistų ar nuo sudedamųjų dalių, panaudotų šitų maistų vystymesi/gamyboje. Gali būti daugialypių priežasčių, kodėl tai vyksta.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Toliau, daktaras Brownstein nubrėžia bendrais bruožais bendrąsias gaires maistiniams priedams ir keliams į detox sunkusį metalą. Iš tikrųjų, Brownstein artrito ir susietų sąlygų metodas yra vientisas, kuriame tai visapusis.

Be to, į jo savą didelę medicinos praktiką ir duomenis jis rinkosi per tuos metus, jis nurodo kitus gerbtus medicinos kolegas. Jo skyriuje apie Vandenį, jis rekomenduoja ir įvertina: F. Batmanghelidj, M.D autorius Jūsų Kūno Daugelio Riksmų dėl Astmos, Alergijos ir Lupus Vandens ir abėcėlės. Toliau, jis nurodo Jonathan V. Wright M.D, kuris parašė Pratarmę šios knygos ir yra gausių knygų autorius. Visur knygoje, Brownstein duoda pakankamus socialinius tyrimus, kad iliustruotų jo metodą. Jis taip pat cituoja Thomas Edison, kuris pasakė, "ateities gydytojas neduos jokios medicinos, bet sudomins pacientą globoje žmogaus rėmo, dietoje ir priežastyje ir ligos prevencijoje."

Knygos, paminėtos apžvalgoje, gali būti nupirktos ant >

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *