Ekspertizė apibrėžimo su makiažo šepečiais

parašė , 2015-09-29 16:32

Imkimės žingsnis po žingsnio procedūra, kurią pripažintas kosmologas galėtų tipiškai sekti.

1 žingsnis: Pradėkite nuo švaraus veido. Jūs galite padaryti tai, taikydamas švelnų valiklį ar toner, ir paskui, vienodai skleisdamas lengvą grietinę. Po to, smulkiai skleidžia jūsų pradžiamokslį, kad sukeltų lygią veido drobę, kuri padeda jūsų makiažui trukti daug ilgiau. Jei yra trūkumų, jūs norite pasislėpti, tai yra laikas panaudoti slepiantįjį. Padarykite tai švelniai su mažu fondu ar slepiančiojo šepečiu, maišydamas puses labai rūpestingai.

2 žingsnis: Pritaikykite savo fondą. Makiažo fondas gali būti skystyje, grietinėje, pagalyje, putėsiuose, ar miltelių formoje, ir teisingo makiažo šepečio pasirinkimas nueis ilgas kelias, kad padėtų jums lengvinti daug mažiau sudėtingą ir lygesnę paraišką, priklausomai nuo kurio fondo tipo jūs išsirenkate
Tai yra svarbus apibrėžimo komponentas, kadangi jūs norite garantuoti, kad jūs gaunate tik idealų toną. Pavyzdžiui, Jei jūs naudojate skystą fondą, jūs galite norėti panaudoti panašų į aistruolį, lygmens šepetį su įstriža puse. Vartojant šį šepečio tipą, jūs surasite, kad tai padeda jums išplėsti skystą fondą vienodžiau. Kai kurie makiažo menininkai nori panaudoti paraudimo šepetį ar standartinį šepetį formos irklo, kad išplėstų skystą fondą. Po fondo ruoželio naudojimo, jie perkels šepetį švelniai į apskritą apvalų judėjimą todėl, kad jie jaučia, kad tai gali sukurti minkštą airbrushed žvilgsnį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3 žingsnis: Svarbiausia Apibrėžimo Fazė. Greitai po to, kai jūsų fondas yra išplėstas per jūsų veidą, atėjo laikas imtis svarbiausios jūsų taikomosios apibrėžimo fazės dalies. Turėkite galvoje, kad makiažo apibrėžimas apskritai susideda iš naudoti lengvesnį toną ant kampų, kuriuos jūs ketinate pabrėžti ir tamsesni tonai ant kampų, kuriuos jūs ketinate spausti atgal ar downplay. Aš randu, kad geriausias būdas įvykdyti tai panaudoja spalvą trys atspalviai lengviau palyginti su jūsų sava oda tam, kad pabrėžtų, ir spalva trys atspalviai, tamsesni rajonams, kuriuos jūs norite iš tikrųjų apibrėžti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4 žingsnis: Baigimas. Pritaikykite savo lengvesnį toną trikampėje formoje po jūsų akimis, tiesioje linijoje ant tilto jūsų nosies, ir mažame rate jūsų smakro centre. Kai kurie makiažo menininkai kaip kūgiškas aštraus paraudimo žvilgsnis apsivalo todėl, kad tai idealu tam, kad pabrėžtų. Tada, po to, kai jūs padarėte tai, jūs galite sumaišyti šituos skyrius su vienu kitu vartojant šlapią kempinę. Tai yra viskas iš tikrųjų yra į tai. Aš tikiuosi, kad šis straipsnis aptarnavo jūsų makiažo apibrėžimo poreikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *