Patarimai ant, kaip gauti puikų skutimąsi

parašė , 2015-09-13 22:01

Kai jūs jaučiatės įsitikinęs, kad jūsų puta yra gera, ir jūsų veidas yra prepped, pradėti trumpėti. Įsitikinkite, kad jūs turite švarų skustuvą ir palyginti naujas ašmenis. Aš nepatariu tų pačių ašmenų daugiau kaip trims skutimuisi naudojimo. Jei mes kalbame, tiesus skustuvas, besiskutantis jus turbūt, žino apie dienraštį, galandantį jau. Keli patarimai: barzdaskutė, ar dvigubas kraštas (DE) skustuvas šiuo metu įgyja pagrindą tarp besiskutančių entuziastų. Su jų palūkanomis ir finansine parama daug prekės ženklų buvo atgaivintas ir mestas į pilną nugriautą gamybą. Aš miniu čia Muhle, Edwin Jagger, Plunksną ir Merkur. Be tų ten pasirodė kiti, kaip piktograma (mano asmeninis numylėtinis), JAV GAMYBOS Weber ar viršūnė linijos Pils nuo Vokietijos
Ką jie pasiekia išreiškiant craftmanship yra nuostabus, bet didžioji dalis yra: kaip aukščiausias sportinis automobilis, jie tiktai aprūpina projektavimą, tai yra iki vartotojo, kad įsisavintų tai ir tūzas linija. Tai yra (minimalus) spaudimas, greitis ir kryptis. Jie užima laiką, bet apdovanojimai yra neįtikėtini.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar aš atvirai nenepatariu vienkartinių skustuvų. Tik subtiliai. Jūs naudojate vienas gana ilgas, jūs gausite mano reikšmę. Jūs negalite sureguliuoti kampų į tai. Jūs esate priverstas nueiti prieš grūdą, kad įsigytumėte gerą skutimąsi. Jūsų oda bus suerzinta ir žaizda. Jie daro skutimąsi skausmo už.

Kai jūs trumpėjate, įsitikina, kad jūs nespaudžiate skustuvo į odą. Tai ne būtinai sumažina jus, tai tik nesiskuta geriau. Panaudokite labai lengvą spaudimą ir pabandykite sužinoti kampą, ties kuriuo ašmenys dirba geriausiai. Jei jūs duosite tam arbatpinigių vienaip ar kitaip, jūs pamatysite atlikimo skirtumus. Pabandykite sekti savo vystymosi plaukų kryptį. Atsižvelgiant į tai, kad skutimasis prieš grūdą padės lygaus veido įsigijime, kad ir kada jūs jausite reikalingumą užauginti barzdą ar tiesiog nesiskusite valandėlę, plaukai dygs visomis kryptimis, atitinkamai į jūsų to peradresavimą, eidami prieš grūdą. Kad neminėtų suerzinimo yra garantuoti tą kelią. Jūs nenorite to. Neskubėkite ir eikite lėtas. Padarykite du leidimus, tris viršūnes, kitaip jūs gausite nudegimus ar suerzinimą. Tarp leidimų skalauja jūsų veidą su karštu vandeniu ir taiko naują putą. Jūs pastebėsite, kad antri ir treti latherings yra geriausias išreiškiant gudrumu ir pastovumu.

Taip pat kaip paruošiamasis karštas vanduo, užbaigimas yra labai labai svarbus. Nesvarbu, kas muilas ar skustuvas jūs naudojate, jei jūs nepadarysite paruošiamosios teisės, jūs užbaigsite su bjauriu skutimusi. Aš negaliu pabrėžti kad pakankamai daug.

Įjunkite šaltą vandenį ir išleiskite jį tekėti. Ar sudėkite tai rieškutėmis savo rankose ir kruopščiai skalaukite savo veidą su tuo, ar laikykite dušą, kurį nukreipiama į jūsų veidą. Jūs galite norėti palinkti pirmyn tam. Skalaukite tai minutę ar du. Pagrindinė priežastis to darbui yra tokia, kad šaltas vanduo uždarys jūsų poras beveik nedelsiant, ir jis sutrukdys bet kokiam suerzinimui, kuris galėtų įvykti kitaip.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paskui pritaikykite bet kokią losjono po skutimosi sensaciją ar balzamą, kuriam jūs teikiate pirmenybę. Nueikite su balzamu, jei jūs turite jautrią odą, ir tai yra šaltas oras ar sensacija, jei jūs gyvenate karštame klimate.

Dabar aš noriu, kad jūs žinotumėte, kad šis straipsnis yra didelio išleistų pinigų išbandymo, daugelio nudegimų, sunkaus suerzinimo ir daug rezultatas. Tai ir laikas išleisti. Viskas kurį aš paminėjau buvo išbandyta pats vienas. Ant manęs paties savarankiškai. Aš turiu jautrią odą ir galbūt, kaip tiesioginis padarinys, aš esu linkęs tęstis paruošiamasis ir besibaigiantis iki jokios paimtos galimybės punkto. Aš nenorėčiau įeiti į detales apie skustuvo kampą, putos storį ar ašmenų prekės ženklus. Tai yra kažkas, kas atvyksta su pratimu, ir aš kalbu nuo patirties, kai aš sakau, kad, kas gali būti gerai John gali būti mažiau geras Tom. Kad jūs turite studijuoti kietą kelią. Padarytas daug lengvesnis šitų patarimų. Sėkmė ir laimingas skutimasis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *