Figūravimas lauke, kam kiekvienas yra alergiškas.

parašė , 2013-01-12 08:30

Jūs esate pirmas kreditas nemokamai trukdytas odos problemų? Jei, tokiu būdu jūs esate neabejotinai ne vienišas. Kažkokios rūšies odos problemos yra tarp labiausiai suaugusių ir paauglystės dažnų nusiskundimų. Deramas gydymas ir rūpinimosi pagalba taiso įvairias odos problemas.

1. Aknės sąlyga – jūs turbūt žinote, kad aknė yra vienas iš bendriausių gymio nusiskundimų ypač tarp paauglystės. Kodėl ši problema įvyksta taip dažnai per paauglio metus, kai pasirodymas yra taip svarbus?

Per brendimą, sekso liaukos didina sekreciją hormonų, ir tai gamina daug kūno pakeitimų. Yra pastebimas proveržis vystymesi ir kūno plaukų padidėjimas. Vaikiškas skaičius pradeda keistis į tą suaugusio tuo pačiu metu, šitie hormonai skatina naftos liaukas, kad pagamintų daugiau sebum. Ši papildoma nafta sukelia aknės problemą

Aknei negali sutrukdyti ar išgydyta, bet ji gali būti kontroliuota, dauguma atvejų, kuriuos aknė išvalo atskirai po to, kai paauglio metai, bet nelaukti savęs savarankiškai ar jūsų paauglys perauga aknę, geriau gauti pagalbą kaip galima anksčiau.

2. Virimas – Kai bakterijos, kurios sukelia spuogus prasiskverbia per visus sluoksnius odos, infekcija, pavadinta virimu vystysis. Šis audinys, apsuptas pūlių, kurie yra, sudaro iš pragyvenimo, negyvų bakterijų ir baltųjų greitas kreditas kraujo kūnelių. Kaip spuogai virimas neturi būti suspaustas todėl, kad, kai tik jūs tai skleis infekciją per visą odą ir padidins pakenkimą.

3. Karpos – dažnai karpos pasirodo kaip raguotas, pakeltas vystymasis ant epidermio. Karpos yra sukeltos viruso, su kuriuo gali susisiekti kur nors. Iki šio laiko nėra jokių vaistų, kurie galėjo užmušti virusą. Daugiausia karpos pasirodo ant veido, bet tai gali užaugti kur nors ypač šiltuose drėgnuose rajonuose. Tai gali lengvai pasklisti aplink kūną ir daugintis greitai todėl, kad tai užkrečiama. Gydytojo patarimas yra svarbus, kad pašalintų šią problemą. Ypatinga procedūra galbūt vesta pagal gydytojo patarimą.

4. Odos Taškeliai – Balti taškeliai, taip pat žinomi kaip vitiligo, yra lopai, kur oda nepajėgia pagaminti melanin. Nėra jokio paaiškinimo ligi šiol, kodėl ši sąlyga įvyksta. Yra ypatingų vaistų, kurie pasakė, kad turėtų pasisekimą elgimesi su šiuo sutrikimu, tačiau apimančiu taškelius kosmetikos priemonėmis, kreditai be uzstato yra labiau praktiniai.

5. Apgamai – yra papildomas pigmentas ir mažas epidermio ir dermis per greitas augimas. Paprastai apgamai su lengvomis ir tamsiai rudomis spalvomis yra nekenksmingi, bet jums turi duoti pavojaus signalą, jei apgamas yra juodas ar mėlynas todėl, kad tai gali būti pavojinga. Apgamai gali būti, vystosi į odos vėžį bet kuriuo metu, taip geriau konsultuotis su jūsų gydytoju ypač, kai jūs pastebite greitus pakeitimus savo apgamo kaip spalvos, kraujavimo ar suerzinimo pakeitimas.

6. Pūslelinė – taip pat žinomas kaip pūslelinės simpleksas renka 1 medicinos trukmėje. Pūslelinė yra virusas, kuris gamina pūslelinę, taip pat žinomą kaip karštinės pūslės. Šis virusas lieka neveikiantis odoje iki šalčio, ar karštinė skatina tai. Tokios žaizdos prasideda kaip kolekcijos skysčio viršutiniuose odos sluoksniuose. Vėliau jie formuoja plutas. Nors pūslelinė gali pasirodyti bet kokioje kūno dalyje, bet tai paprastai įvyksta ant lūpų ar burnos. Geriau konsultuotis su gydytoju, kad išvengtų komplikacijų ir turėtų geresnį vaistą.

7. Vaikinai ir Nudegimai – Lauke neapsaugojimas gali sukelti vaikinus ir nudegimus. Vėjo ir šalčio neapsaugojimas gali sukelti raudoną ir geliančią odą vaikino ar windburn dėl epidermio džiovinimo. Kad sutrukdytų jie sąlygoja, taiko odos grietinę, losjonus ar aliejų į odą prieš demonstravimą savarankiškai ar jei jūs buvote, stato šitų sprendimų paraišką, gali padėti raminti sausus rajonus. Rimtesnė problema tačiau yra nušalimas. Tam reikia deramos pirmosios pagalbos ir medicinos dėmesio.

Įdegimas – yra sukeltas odos per daug saulės šviesos neapsaugojimo. Saulės ultravioletiniai spinduliai gali prasiskverbti net per debesis ir sukelti sunkų nudegimą, jei oda yra baigta, stato. Saulės blokai siūlo didžiausią apsaugą prieš degimą ir odų rauginimą. Jie turi savyje didelę koncentraciją rūgšties, pavadintos PABA.

8. Odos Mastai (Žvynelinė) yra odos liga, kuri pasirodo kaip lopai raudonos, pakeltos odos ir sidabriniai negyvo epidermio mastai. Tai labiausiai paplitę ant rankų ir kojų galvos odos, alkūnių, kelių, ir išorinių paviršių. Tai gali trukti trumpas ar ilgas laikas, ir tai pasirodo ir dingsta cikluose. Žvynelinė atrodo mažiau sunki vasarą negu žiemą todėl, kad naftos liaukos yra aktyvesnės per šiltą orą. Tiksli žvynelinės priežastis yra nežinoma tačiau, nurodyta grietinė, tepalai, losjonai ar odos terapija gali kontroliuoti tai.

9. Alergiškos Reakcijos – Jei kažkas jūs maitinatės ar kvapas priverčia jus niežėti ar papuošalai, jūs dėvite priežastis jūsų oda į išbėrimą, tai yra reikšmė, kad jūs turite alergiją. Alergija yra reakcija kūno audinio į erzinančią medžiagą. Alergiškos reakcijos priklauso nuo atskiro kūno reaguoti. Žemuogė gali būti nepaprastai skaniu desertu asmeniui, bet ji sukelia alergiją kitam asmeniui. Žmonės su ta pačia alergija gali turėti skirtingas alergiškas reakcijas. Tai gali patirti sunkią ar švelnią reakciją. Ten gali vemti, pykinimas ir viduriavimas ar mažas niežėjimas, raudonumas ir odos ir gleivėtų membranų išsipūtimas. Jei reakcija yra sunki, ji gali sugriūti cirkuliuojančios sistemos, širdies paralyžiaus ir net mirties.

10. Egzema – daug žmonių mano, kad egzema yra specifinė liga, bet ši sąlyga yra stiprios alergiškos reakcijos pavyzdys. Daug medžiagos gali pagaminti egzemą, bet reakcijos į kiekvieną yra panašios: raudonumas, išsipūtimas, apsitraukimas pluta ir odos matavimas. Smulki pūslė taip pat formuojasi epidermio viduje ir išskiria aiškų skystį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *