Kai astma, alergija, plaučių uždegimas tęsia iš naujo įvykti kiekvieną žiemą, kuris turi būti?.

parašė , 2013-01-12 13:57

Tai yra žiema, ir tėvai pradeda jaudinti, kada pirma astmos ataka įvyksta, ir jūs girdite naktinį švokštimą, pigus automobilio draudimas kuris laiko jūsų vaiką nemiegantį. Atgal jūsų proto pertraukose, jūs klausiate savęs, tai turi būti? Ne, bet ką jūs darote dėl to? Astma, alergija, ir kitos respiracinės ligos gali įvykti ir iš tikrųjų būti sukeltos juodžemio neapsaugojimo. Ne neseniai šis scenarijus įvyko. Aš nuėjau, kad pamatyčiau draugą. Ji davė jos dukteriai nebulizer gydymą todėl, kad ji švokščia naktį. Mano draugas turėjo "Flovent", profilaktinis inhaliatorius, sėdintis ant priešingai, kontroliuoja jos astmą. Kiekvieną žiemą ši šeima turi tas pačias respiracines problemas: astma, šalčiai, gripas ir plaučių uždegimas su paskutine ganėtinai rimta sąlyga
Gydytojai elgiasi su astma, plaučių uždegimu, bet nedaug yra padarytas, kad sutrukdytų problemoms pirmiausia. Yra kažkas, kas negerai su namu ir oru jame.

Prieš dvejus metus, kad to paties paskolos jums draugo baigtas rūsys, užlietas po 5 dienų liūties. Rūsys buvo išklotas kilimais, su baldais ir žaislų dėžėmis. Yra keli kambariai, kurie yra panaudoti laikymui ir yra sulaikyti uždaryti; suplėkęs kvapas buvo matomas, atidarydamas duris. Kai kurie daiktai buvo mesti; kitas vertingas turi būti mestas, bet poringa nuosavybė buvo sulaikyta. Vertingas prikimštas gyvūnas turėjo nueiti, bet tai buvo sulaikyta. Kažkam poringo ir šlapio reikėjo išmestas. Rūsys nebuvo niekada visiškai valytas; bet grindys ir užlieta rūsio dalis buvo. Kai kiekvienas sako "visiškai valytas", tai reiškia visus paviršius, iššluostytus su švelnia valymo priemone, hepa vakuumas, pirmas kreditas nemokamai panaudotas ant visų paviršių ir dehumidifier rūsio bėgimui. Dehumidifier buvo įdiegtas, kuris buvo žingsnis teisinga kryptimi. Kitas daiktas, kad svarstytų, kaip vanduo įėjo? Koks juodžemis yra vis dar rūsyje galėjo tiktai būti surastas, bandydamas gerbiamos laboratorijos. Šis namas yra 1 daugiau kaip pusės namai ir pastatai, kurie turi vandeninį įsibrovimą ir juodžemį pagal (NIOSH) (Nacionalinis Saugumo ir Sveikatos Institutas)

Koreliacija tarp astmos, alergijos ir kitų respiracinių infekcijų, kad suformuotų buvo nustatyta. Daug astmos pacientų reaguoja suformuoti. Juodžemis nėra lengvas alergologams išbandyti. Atrasti juodžemio alergiją egzistuoja, ji dažnai reikalingas priklausymo paciento į kelias juodžemio dozes anksčiau, negu reakcija įvyks. Tačiau, tuo metu, kai kai kurie pacientai rodo alergiją, kad suformuotų, jie reaguoja alergijos šūviui. Ne kiekvienas turi juodžemio alergiją, bet gali turėti genetinį defektą, kuris priverčia kūną neišvalyti neurotoxins, kai statytas aukščiausias juodžemis, kurie sugeba paveikti kiekvieną sistemą kūne pagal daktarą Ritchie Shoemaker. Ši sąlyga yra "Biotoxic Reakcija Suformuoti". Ši reakcija sukelia astmą, avialinija apribojanti liga ir kiti respiraciniai sirgimai tarp viso sąlygų šeimininko. Sveikas protas gali dominuoti. Jei jūs susergate drėgname pastate, jūs reaguojate suformuoti. Astma gali tęsti pablogėti kai pastoviai statytas atstovų kaip juodžemis įžeidimui. Daug tėvų laiko savo namus labai karštus, kuris yra taip pat įžeidimo faktorius astminiuose plaučiuose: karštas, sausas oras.

Astma gali taip pat būti sukelta stiprių aromatų kaip perfumed skalbyklos valymo priemonė ar oras fresheners. Visas namas turi turėti vėsaus, gryno oro chemikalų tuštumą. Tėvai turi būti tokiu, kurie supranta, kad astmatikų plaučiai yra ganėtinai jautrūs. Astmatikai turi turėti juodžemio oro valomąją priemonę, pastoviai bėgančią jų miegamajame ir per namą. Yra daug pašalpos juodžemio oro valomųjų priemonių naudojimui, apimant gavimą nužudymo juodžemio, bakterijų, mikrobų ir virusų ir chemikalų nuo oro pašalinimo. Panaudokite hepa vakuumą, kad tinkamai valytumėte paviršius teršalų ir ne paleidimo teršalų atgal į orą, kadangi reguliarūs vakuumai daro.

Žmonės turi pradėti galvoti, kaip sveikas yra oras mano name? Kai kurie paprasti daiktai, kad padarytų, kad padėtų su juodžemiu, esančiu viduje oro užteršimu ir organiniais teršalais:

Įleistas saulės švytėjimas taip dažnai, kaip jūs galite. Juodžemis mėgsta tamsus ir neauga saulės šviesoje.

Atostogų vonios durys, atidarytos po dušo. Jei galimas, įtrūkimas langas.

Neuždarykite jokių durų rūsyje todėl, kad jis kuria rajoną juodžemiui užaugti.

Vietos juodžemio oro valomosios priemonės visur name ir vadovautas juos ištisus metus.

Dehumidify jūsų rūsys su dehumidifier rūsiui.

Nupirkite hepa vakuumą; ištuštinkite tai lauke.

Vietoj oro fresheners, kurie prisideda prie esančio viduje oro užteršimo ir sukelia astmos atakas, perka mažą orinę valomąją priemonę voniai ir iš tikrųjų valo orą.

Kadangi išklojimas kilimais turi daugiau kaip 120 chemikalų (apimdamas formaldehidą), mesti tai ir eiti su kietmedžio paklotu. Underlayment tam, kad išklotų kilimais nusitrina ir skaido besirenkantį purvą ir juodžemio sporas.

Nupirkite mažiausiai besitvarkančių chemikalų kiekio kiek galima.

Jei atšiaurūs chemikalai, apimdami dažus, hobio produktai, hermetikai ir taip toliau yra pritaikyti, atidaro langą ir turi astminį buvimą kažkur kitur kelias dienas.

Dėvėkite daugiau apsirengimo žiemą ir sulaikykite jį vėsų.

Įsitikinkite, kad jūs aptarnaujate savo šildymo sistemą ir valytus vamzdžius. Šildymo sistemos gali nugriauti juodžemį visur.

Purkškite dušą žemyn su tiesiu actu. Tai kvepės truputį, bet užmuša juodžemį.

Būkite minimalistu. Išmeskite ar atiduokite daiktus, kurie nėra būtini. Kuo mažiau jūs valdote, tuo mažiau chemikalų ore.

Įsitikinkite, kad drėgmės lygmuo bet kokiame kambaryje yra žemiau 50 %, cheminių šalin – apnuodijimas dujomis įvyksta kaip drėgmės kilimai.

Nerūkykite aplink vaikus ir ypač uždarytame automobilyje. Nerūkykite name. Rūkymas yra tikrai sietas tarpusavyje su respiracinėmis ligomis, apimdamas panaudotus dūmus ant jauno išvystymo. plaučiai. Pakeiskite būdą, kuriuo jūs galvojate ir: Gyvas sveikas…. Būkite Laimingas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *