Kaip daro elektroterapijos darbą

parašė , 2017-04-17 22:58

Anksčiau, negu mes įeisime, kaip elektroterapijos darbai, paimkime trumpą momentą, kad apibrėžtumėte šį pagrindą, nutraukiantį gydymą. Elektroterapija yra terapija, kuri naudoja mažus elektrinius impulsus, kad suremontuotų audinį, paskatinti raumenis, pagerinti raumens jėgą, ir padidėjimo raumens jautrumą. Iš tikrųjų, yra daug skirtingų formų elektroterapijos nuo ultragarso ir logiškai išmąstytos terapijos į transcutaneous elektrinį nervo stimuliavimą ir lazerinės terapijos. Priklausomai nuo jūsų sužalojimo ar sąlygos, elektroterapija siūlo pašalpos įvairovę, apimdama gerinimą cirkuliuojančio sistemos funkcionavimo ir padidinto raumens tono. Buvo parodyta, kad elektroterapija efektyviai sumažino skausmą, taip pat didindama jėgą, judėjimo, greičio, ir absorbcijos normos diapazoną

Paprastai panaudotas, kad elgtųsi su sužalojimais, jungtais su išsipūtimu tokiais kaip patemptos kulkšnys, teniso alkūnė, ir kiti sportiniai sužalojimai, elektroterapija verčiasi visame pasaulyje ir yra dažnai dengiama standartinio medicininio draudimo. Elektroterapijos istorija priskiria 1855, ir nesenos gydymo paraiškos susitelkia ties tuo pažeminti skausmą ir išsipūsti ir išgydyti kūną. Kadangi farmacinė terapija neša neatskiriamus pavojus tokius kaip šalutiniai poveikiai ir polinkis, elektroterapija turi tapsmą vis labiau ir labiau populiariu gydymu, bet kaip tai dirba?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Per elektroterapijos gydymą, ar kintamoji srovė, ar nuolatinė srovė yra pritaikytos kūno audinio raumenims, kad paskatintų gydymą sugadintuose rajonuose. Šiuo metu, labiausiai elektroterapijos standartinės formos naudoja kintamąją srovę transcutaneous elektriniame nervo stimuliavime. Maži elektrodai yra prijungtas prie odos, ir gydytojas valdo reguliuojamus lygmenis elektros į sugadintą svetainę. Kadangi elektroterapija mažina išsipūtimą ir leidžia padidintą kraujotaką paveiktai vietai, kad gydymas būtų padidintas. Daugiau deguonies ir maistingų medžiagų siekia sugadintą svetainę, kad remontas į audinį prasidėtų greičiau ir progresas greičiau.

Dėl skausmo vadybos, elektroterapija dirba dviejuose būduose. Pirma, elektroterapija pertraukia skausmo signalus nuo smegenų per nervo kelius, tokiu būdu jums neleidžia jausti skausmą. Be to, elektroterapija aktyvina gamybą endorphins, kurie yra kūno chemikalai, kurie yra išleisti, kad sumažintų skausmą, kai jūs esate sužalotas.

Yra daug kito pasiūlyto naudojimo elektroterapijai, kiekvienam su skirtingais laipsniais efektyvumo pagal neseną tyrinėjimą. Pavyzdžiui, elektroterapija buvo panaudota per daug dešimtmečių gydyme kai kurių psichologinių sąlygų tokių kaip depresija; tai buvo taip pat panaudota neurologinių problemų gydyme. Be to, elektroterapija yra dažnai naudojama sujungime su kitu gydymu tokiu kaip akupunktūra ar ultragarsas. Mokslo tiriamojo darbo didžioji dauguma palaiko naudojimą elektroterapijos skausmui ir išsipučiančiam sumažėjimui ir jungtiniam pakėlimui aš gydymas. Tuo metu, kai elektroterapiją laiko saugiu gydymu dėl plačios sirgimų įvairovės, ligoniai su širdies stimuliatoriumi ir nėščiomis moterimis negali būti gydyti saugiai su elektroterapija. Jei jūs domitės šia forma gydymo, visada kalbate su savo šeimos gydytoju iš pradžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *