Naudojimas akupunktūros vadybai įaugusio kojos piršto nago (socialiniai tyrimai)

parašė , 2017-04-01 10:06

Nusiskundimo pateikimas

25 metų balta Kaukazo moteris lankė mano klinikos skundą dėl kairio nugarinio hallux skausmo. Ji buvo vietiniam naktiniam klubui Stevenage keliomis naktimis anksčiau, ir gana didelis vyras atsitiktinai stovėjo ant jos kairės kojos, šokdamas. Ji negalėjo tęsti su šokiais ir buvo parvesta namo taksi.

Ji tikrai lankė vietinę ligoninę ambulatoriniu pagrindu, ir buvo manyta, kad rentgeno nuotrauka nebus reikalinga.

Medicinos Istorija

Pacientas turi gerą bendrą sveikatą be pažymėto vaisto išskyrus naudojimą NSAID’s hallux skausmui. VAS skausmas buvo pažymėtas kaip ‘7’, per dieną.
Vertinimas

Ant palpacijos aštrus švelnumas buvo pažymėtas palei ribas nugarinio phalanges, su tam tikru minkštu audinio išsipūtimu ir sumušimu palei sujungimo vietą. Švelnus hipergranuliavimo audinys aplink vidurinę nago ribą buvo taip pat pažymėtas. Nagas buvo aiškiai įaugęs ant apžiūros.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pacientas turėjo protingai gerą diapazoną dorsiflexion ir hallux plantarflexion.

Diagnozė

Švelnus vidurinis kairys 1 onychocryptosis buvo diagnozuotas su aštriu minkštu audiniu, išsipučiančiu palei nugarinį phalanges.

Gydymas

Gydymo metodas turėjo būti konservatyviu pašalinimu įžeidimo nago dalies prie pleišto skyriaus iš naujo. Sausa akupunktūra needling buvo siūlyta pacientui skausmo palengvėjimui ir sumažinti minkštą audinio išsipūtimą.

Gydymo metodas

Rx 1

Akupunktūra 30 minučių LI4 Li1 Li2 Ki1 SP1 SP2 ir 4 adatos, įdėtos aplink už sumušimo ribų. Adatos buvo paskatintos rankomis kas 5 minutes.

Įžeidimo nago dalis buvo nunešta konservatyvaus pleišto skyriaus iš naujo, ir kojos pirštas buvo puoštas su steriliu minkštu įklotu ir tubigauze.

Pacientas pranešė jausmą jokio skausmo per pėdų gydymo gydymą be nepalankių reakcijų.

Ji buvo instruktuota pamerkti koją druskos vandenyje kasdien, po pašalinimo aprangos ir iškelti koją tiek kiek įmanoma. Papildomai jai patarė panaudoti ledų sangrūdą ant minkšto audinio, išsipučiančio 5 minutes kasdien.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apžvelkite 1 Savaitę

Per savaitę aš gavau pokalbį telefonu iš paciento, kad panaikinčiau paskyrimą. Ji išdėstė, kad kojos pirštas buvo daug geresnis, ir minkštas audinio išsipūtimas labai sumažino. VAS buvo pažymėtas kaip ‘3’.

Diskusija

Akupunktūra needling įgalino beskausmį pašalinimą įžeidimo nago ir padėjo labai sumažinti minkštą audinio išsipūtimą.

Vietinis ir distal punktai, pasirinkti jų terapiniams padariniams

LI4 – Svarbus skausmą malšinantis punktas

Li1 – Suėmimai, kraujuojantys

Li2 – Skausmas ir išsipučiantis

Ki1 – Skausmas ir išsipučiantis

SP1 – Suėmimai, kraujuojantys

SP2 – Skausmas ir išsipučiantis

Apsupkite drakoną – Skausmas ir išsipūtimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *