Kaip dažyti jūsų nagus tobulai

parašė , 2017-03-16 23:08

Ne kiekvienas gimsta su talentu nagų tapybai tobulai. Kai aš iš pradžių pradėjau dažyti savo nagus, aš visiškai NEAPKENČIAU to todėl, kad aš buvau taip šiukšlė tame. Aš pasiekčiau, poliruoja per visą mano pirštus, ir to išvalymas paimtų net ilgiau negu tapyba.

Aš pagaliau suvokiau, kaip tai, kaip buvo manyta, buvo padaryta, kai aš pradėjau eiti manikiūrui. Jei jūs pažiūrėsite į tai, kaip manikiūrininkės dažo nagus, jūs surasite, kad jie turi tam tikrą techniką, kuri garantuoja, kad tvarkingas paltas poliruoja kiekvieną kartą.

10 žingsnių, kad sektų puikiems nagams kiekvieną kartą:
Pradėkite su švariu nagu.

Pritaikykite pagrindinį paltą ir išleiskite tai džiūti.

Padėkite lašą, poliruoja centre nago, truputį virš kutikulės.

Pastumkite lašą į kutikulę, palikdamas tik mažą tarpą.

Perkelkite šepetį į viršų, darydamas tiesią liniją iki nago galo.

Grįžkite į pagrindą nago ir smūgiuokite poliravimas palei nago kreivę.

Tęskite tempti poliravimą, kol visa nago pusė nėra apimta.

Pakartokite 6 žingsnį antra, nago.

Pakartokite 7 žingsnį antra, nago.

Pritaikykite antrą ar trečią paltą, jei jūs norite daugiau matinio nušvietimo žiniasklaidoje. Pabaiga su aukščiausiu paltu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šis Panelės Jen Fabulous video taip pat duoda aiškesnį paveikslą to, kaip jūs turite dažyti savo nagus:

Mano patarimai ant, kaip dažyti nagus tobulai:

Pokštas turi pasiekti tik, teisingas kiekis poliruoja ant šepečio. Ką aš darau yra šepetys poliruoti šepetys ant butelio kaklo pusės kelis kartus, kad gautų papildomą laką nagams šalin. Kiekis poliruoja jūsų šepetyje, turi būti tik pakankamai jums, kad dažytų vieną ar du tempimą iš eilės.

Nepradėkite nuo kutikulės pagrindo, bet tik nedaug virš to (kaip diagramoje), kad lakas nagams nesujungtų pagrinde, bet būtų vienodai išplėstas.

Panaudokite net mažiau lako nagams, kai jūs dažote kreives savo nago (6 žingsnis). Tai yra, kur sunkiau kontroliuoti jūsų smūgius, ir tai reiškia, poliruoja baseinus ir dėmes lengviau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Praktika daro puikus, taip, jei pirmiausia jūs nepasieksite, jūs pasveiksite, tvarkingesni nagai iki tol, kol jūs tęsiate bandyti. Jei jūs vis dar gausite klystančius bitus lako nagams ant odos aplink jūsų nagus, kažkoks nagų lako valiklis ir medvilniniai pumpurai padarys pokštą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *