"gentling" aprūpina užjaučiantį ir praktinį gydymą dėl vaikų ir paauglystės su ptsd

parašė , 2017-02-28 21:38

Šis straipsnis iš pradžių buvo publikuotas Blog Kritikų Žurnale tinkle 2012 m. vasario 23-iąją

Išleiskite mane pradėti šią apžvalgą, išdėstydamas, kad aš nesu joks ekspertas vaiko psichologijoje ar PTSD, bet aš perskaičiau daug knygų apie PTSD, ir esu visada žavimas su tuo, kaip protas dirba ir kaip žmonės įveikia traumą ir gydo jų gyvenimus. Aš neperskaičiau nieko apie vaikus su PTSD anksčiau, bet aš maniau, kad tai bus žavu ir insightful, ir ši knyga nenuvylė toje pagarboje.

Aš neskaičiau pirmo "Gentling" leidinio, bet šis antras leidinys išdėsto, kad knyga buvo peržiūrėta ir išplėsta ir turi savyje tris naujus skyrius apie paauglius (paauglystė). Aš galvojau šis pridėjimas, labai praktinis ir naudingas todėl, kad, kadangi knyga duoda aiškiai suprasti, elgimasis su vaikais aišku reikalingas skirtingų požiūrių, įkurtų jų amžiais, ir skirtumai, kurie yra apibūdinti yra svarbūs žinoti

Visas patarimas ir žingsniai, pateikti šioje knygoje, buvo labai praktinis ir paprastas sekti, net jei situacijos, kur jie bus pritaikyti būtų vizai ne paprastos, priklausomai nuo atskiro vaiko. Vienas pagrindinis punktas kurį aš rinkau iš šios knygos yra, kad kiekvienas vaikas yra skirtingas piktnaudžiavime, kurį jis ar ji gavo ir būdas, kuriuo vaikas gali išreikšti jo ar jos PTSD sindromus. Todėl specialiai, svarbu būti švelnu su vaiku. Tai yra, iš kur "gentling" metodas vaikui pagalbos susidoroja ir gyja PTSD, įeina.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš sumyštu duoti "gentling" apibrėžimą, bet tai yra iš esmės apie buvimą abi rūšis dar kartais firma su vaiku, vaikui leidimas išreikšti jį – ar savęs savarankiškai patogiame lygmenyje, ir būdų radime padėti vaiko ekspresui kas poreikis būti pasakoma. Autorius William Krill duoda daug patarimo ir metodų palengvinimo šio lygmens komunikacijos nuo žaislų vaikams naudojimo, kad suvaidintų patirtį, kurią jie turėjo į buvimą švelnus suaugusio metoduose su vaikais, kad neduotų jiems pavojaus signalą, tokie kaip leidimo prašymas paliesti juos, apkabinti juos, sėdėti šalia jų, ir net pajudėti tiktai pusiaukelėje vaikų link, tokiu būdu jūs negąsdinate jų ir tokiu būdu jie tampa patogūs su jūsų buvimu. PTSD vaikai susitiko, turi platų diapazoną, apimdamas buvimą sumuštas ir seksualiai išnaudotas ne pagal paskirtį, ar dar ko nors stebėjimas būti sumuštas, tokiu bū pažeisdamas vaiko sienas per paprastus daiktus kaip vaiko lietimas gali būti priežastis vaiko, patiriančio įtampos epizodą. Švelnus rūpinimasis yra pastoviai būtinas, ir Krill aprūpina būdus padėti vaikams iš naujo prisitaikyti prie pasaulio, mokytis, kuo jie gali patikėti, atvykite, kad nustatytumėte sienas sau savarankiškai, ir atskirtumėte save nuo kitų.

Tuo metu, kai daugelis technikos, Krill mano, kad aš skaičiau apie anksčiau, padėdamas juos visus po "gentling" kategorija aprūpina būdą pažiūrėti į juos nuo visaapimančio metodo ir ketinimo, kuris yra labai naudingas. Skyriai apie paauglius pasiūlė naują informaciją man, ir buvo aišku, kodėl ta amžiaus grupė reikalingas skirtingo, o vis dėlto švelnus metodas, ir kaip sienos ir taisyklės lieka svarbios. Vienas geras pasiūlymas kurį Krill turėjo buvo apie kontrakto su paaugliu sudarymą.

" Gentling" turi savyje tolimas daugiau informacijos, negu aš galiu aptarti čia, bet bus ypač naudinga tėvams ir globėjams, kurie turi pripažinti ženklus PTSD ir atsiskirti tarp normalaus vaikystės elgesio, ir PTSD susiejo elgesį. Knyga tada duoda daug patarimo dėl prekybinio ryšio su plačiu diapazonu atskiro elgesio nuo lovos-wetting į žaidimą su feces į kitų vaikų įbauginimą. Krill aprūpina kontrolinius sąrašus skirtingą galimą elgesį, kuris padės skaitytojui pritaikyti medžiagą praktiniame ir lengvame būde.

Priedai knygoje yra ypač naudingi todėl, kad, net jei vaiko pirminis caregiver gali žinoti, kaip padėti vaikui, kiti suaugę, ypač mokytojai ir mokykliniai darbuotojai, negali. Krill apsirūpina, serija Greiti Moko gausių svarstomų problemų Lapus, kad diapazonas nuo apytiksliai 2-3 puslapių, kuriuos kiekvienas ir gali lengvai būti nukopijuotas, kad duotų suaugusiems, kad padėtų jiems suprasti vaiko ypatingą poreikį. Skyriai apie "įtampos skiepijimą" – kaip išmokyti vaiką atsiskirti tarp įvykių, kurie turi ar neturi sukelti įtampos, ir kaip nustatyti sienas, taip pat kaip tipinius gydymo planus, kurie padeda užsibrėžti tikslus, mato tikslus, ir nustato lauktus rezultatus, kuriuos visi aprūpina naudinga informacija iki žemės, kuri leis caregiver paimti teoriją ir pritaikyti tai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš tikrai radau knygą, truputį gremėzdišką ir pasikartojančią vietose, bet kartais, aš manau, kad caregivers taip pat turės būti primintas apie tai, ką jie jau žino, kad būtų ne būtinai klaida. Knyga tikrai turi teisingą skaičių blaškyti typos, bet tai nėra priežastis ignoruoti jos išmintį ar pritaikyti jos techniką. Gausios rekomendacijos nuo žinomų žmonių laukuose vaiko išsivystymo ir prekybinio ryšio su vaikų skriaudimu parodo jo vertingą turinį, ir aš asmeniškai jaučiu, kad aš suprantu geriau, kaip vaikai reaguoja, kad išnaudotų ne pagal paskirtį ir kitos priežastys PTSD ir kaip jiems gali švelniai padėti. Bet kas, kas myli vaiką, ar vaikas yra reikalingume gydymo nuo PTSD ar ne, suras šią knygą vertingas įrankis tam, kad suprastų vaikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *