Lengvi būdai sutrukdyti aknei, naudodamas namų dalykus

parašė , 2017-02-13 08:18

Daug žmonių kenčia nuo aknės problemų. Aknės problemos gali paveikti asmenis skirtingose amžiaus grupėse. Laimei, yra visada būdas kovoti su jūsų aknės problema. Šiandien, aš turėsiu kai kuriuos patarimus ant to, kaip jūs galite atkreipti į šią problemą dėmesį.

Vienas iš svarbiausių daiktų, kad jūs turite atkreipti dėmesį daugiausia yra maistai, kuriuos jūs padedate į savo burną. Kai jūs vartojate daug surogatinio maisto, tai gali padaryti jūsų kūną silpnesnį, ir jūsų kūnas galėjo būti mažiau tikėtinas atsikratyti infekcijų. Neatitinkanti dieta silpnina jūsų imuninę sistemą ir neleidžia jums atsikratyti nuo infekcijų efektyviai. Maistai, kurie yra naudingiausi jums, kad turėtų sveikesnę odą yra naujos daržovės ir vaisiai. Taip pat, įsitikinkite, kad jūs vartojate neriebias mėsas ir vengiate valytų cukraus produktų, tokių kaip soda ir karamelė
Sveikas maistas yra svarbus, kad atsikratytų nuo tam tikrų infekcijų, tokių kaip aknės problemos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug vandens gėrimas yra labai svarbus. Kofeinas ir cukrus yra iš tikrųjų diuretikai. Jie abu iš tikrųjų dehidruoja jus. Dauguma žmonių nesupranta to, ir jie paprastai vartoja šituos gėrimus perdėtai. Jūs turite išvengti tų gėrimų, kad sulaikytumėte jūsų odą sveiką, ir jūs galite pakeisti juos daug vandens. Gera alternatyva, kad drėkintų yra naujos sultys. Jūs galite padaryti savo savas sultis iš jūsų namo vartojant sulčiaspaudę. Vaisių sultys, kurias jūs darote savo savuose namuose yra neįtikėtinai maistingesnės ir sveikesnės negu vaisių sultys jūsų vietinėse parduotuvėse.

Jūs neturite panaudoti cheminio valiklio ant savo veido. Šitie produktai gali pabloginti jūsų aknės problemas, todėl, kad jie išdžiovina jūsų odą, priversdami jus pagaminti daugiau naftos. Pabandykite ieškoti natūralaus valiklio, tokio kaip: arbatos medžio nafta. Jūs galite taip pat panaudoti lengvasvorį drėkinamąjį kremą, kad padarytumėte jūsų odą sveikesnę.

Česnakas yra efektyvi sudedamoji dalis, kad nuneštų jūsų aknės pabėgimus greičiau todėl, kad jis gali užmušti. Sutraiškykite kai kuriuos česnako gvazdikėlius ir padėkite minkštimą į paveiktą vietą. Nepadėkite česnako į savo akių rajoną, ir neužmirškite skalauti tai šalin skubiai po to, kai jūs esate padarytas su gydymu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs galite taip pat panaudoti molio kaukę. Labai efektyvu suspausti poras. Šis molio tipas yra efektyvus būdas nunešti papildomą naftą nuo jūsų odos. Nunešdamas molio kaukę, įsitikinkite, kad jūs nunešate visa tai nuo savo veido ir valote jį su švariu šiltu vandeniu.

Įtampa gali paveikti jūsų odą neigiamai. Jūsų kūno visaapimanti sveikata yra neigiamai paveikta įtampos. Kai kurios bakterijos gali užkrėsti jūsų lengvesnę odą ir priversti daugiau aknės pasirodyti ant jūsų veido. Jei jūsų tikslas yra švari oda, gyvenimas be įtampos yra svarbus jūsų.

Tie yra tiktai kai kurie paprasti patarimai, kuriuos jūs galite apimti į savo reguliarią odos rūpinimosi rutiną. Jūs galite panaudoti tuos patarimus virš, kad padėtumėte jums atsikratymas nuo jūsų aknės problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *