Aknės randai gali būti nunešti?

parašė , 2017-01-28 23:58

Kas yra Aknė?

Kad atsakytų klausimą, "aknės randai gali būti nunešti?" jūs turite turėti supratimą to, kokia aknė yra. Tai yra raudoni ar rudi spuogai, kurie pasirodo ant veido ir kitų dalių kūno, sukelto infekcijos ant sebaceous liaukos. Po to, kai išsipūtimas nueina, žymės, kurias paliekama ant odos, yra aknės randas. Aknė yra skirstyta kategorijomis į švelnų, saikingas ir sunkus, ir gąsdinimo sunkumas priklauso nuo tipo aknės, kurią jūs iškentėte.

Aknės Randai gali būti nunešti?

Ne visi atvejai aknės randų paklausimo medicinos dėmesiui kadangi kai kurie randai dingsta savarankiškai. Raudona ar ruda aknė gali būti nunešta per negrobikiškas medicinos procedūras, tačiau tekstūruota aknė yra dažnai sudėtinga nunešti ir šiuo atveju, gydytojai daugiausia susitelkia ties tuo gerinti sąlygą
Naminės priemonės ir oda, iš naujo pasirodanti technika, yra panaudotos aknės randų pašalinime. Pastarieji apima, Lazerinis išnirimas iš naujo, dermabrasion ir trupmeninė lazerinė terapija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Lazeris, Iš naujo pasirodantis

Ši paprasta oda, iš naujo pasirodanti procedūra, yra padaryta gydytojo kabinete. Metodas dirba, šalindamas sugadintą sluoksnį odos, kuri yra aukščiausias sluoksnis ir tuo pačiu metu vidurinio sluoksnio suspaudimas, tai savo ruožtu priveda prie lygesnės odos. Procedūra yra padaryta po vietine anestezija ir trunka valanda daugiausia. Kadangi tai gydo randus, paliktus po to, kai švelnūs ar saikingi randai, atgavimas yra greitas paprastai per trejus iki dešimt dienų.

2. Dermabrasion

Ši procedūra yra šiek tiek intensyvesnė palyginti su lazeriniu išnirimu iš naujo. Nors tai dirba ties panašiu principu, žala, daryta odai, yra didesnė ir ima periodą tarp dešimt dienų ir trijų savaičių užgyti. Čia, besisukantis briliantinis instrumentas ar sukantis šepetį yra panaudotas ant paveikto paviršiaus, kad nutrintų odą. Natūraliai, naujas, randas laisvas sluoksnis susiformuoja, kad pakeistų sugadintą odą. Šis metodas yra taip pat efektyvus paviršiniams lygmens randams.

3. Trupmeninė Lazerinė Terapija

Tai yra labiau nuodugni procedūra, panaudota gyjančiuose randuose, įvykstančiuose gilesnėje odos svirtyje. Šiuo atveju, gydymas ima labai trumpą laiko tarpą kadangi aukščiausias odos sluoksnis nėra statytas jokiam pakenkimui. Skirtingai nuo pirmų dviejų procedūrų, tai ima kelias dienas, kad užgytų ir pacientai, kurie patyrė procedūrą, turi įdegimo padarinį jų odos prieš atgavimą. Nepaisant šios procedūros efektyvumo, kai kurie gydytojai nori elgtis su giliais randais, praplaudami juos į aukščiausią sluoksnį odos ir taikydami vieną iš pirmų dviejų procedūrų. Tai paplitę besiridenančių randų gydyme kuris nuo gilios depresijos odoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svarbu atsiminti, kad aknės randų gydymas turi prasidėti po to, kai aknė dingo iš odos. Nors veido grietinė ir veido kaukės yra efektyvi oda atjaunėjančios ir iš naujo pasirodančios procedūros, jie nėra rekomenduoti aknės pašalinimo metodai kadangi jie gali pabloginti jūsų jau trapios odos sąlygą. Tokiu būdu atsakymas į klausimą, "aknės randai gali būti nuneštas?" nėra nei taip, nei ne kadangi gydymo pasisekimas priklauso nuo pakenkimo masto. Tačiau, teigiama pusė yra, kad šitas gydymas visada gerins odos sąlygą, mažindamas rando pasirodymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *