Knygos reziumė: oxycise – kaip bet kas gali atsikratyti nuo riebalų amžinai – prie jill johnson

parašė , 2014-01-14 19:02

Aš buvau Powell knygyne, kad nupirkčiau knygą, pavadintą Fondu. Tai yra didelė knyga, ir aš apibūdinsiu tai paskui. Aš pamačiau šią knygą panaudotame skyriuje ir nupirkau tai. Kas sudomino mane prie to yra deguonies vartojimas. Aš dariau deguonies terapiją, pagrįstą knyga, "Užlieja Jūsų Kūną Deguonimi", ir tai buvo naudinga ligi šiol.

Kodėl tai svarbu man? Aš suprantu, kad yra žmonių ten ta neapykanta detalus parengimas. Man, kuris nėra atvejis, bet žmonėms, kurie nori prarasti svorį, tai gali būti gera alternatyva. Gilus Kvėpavimas yra naudingas labai daug lygmenų atsipalaidavimui, apmąstymui ir įtampos palengvėjimui. Gilus kvėpavimas didina valdžią deguonies ant kūno vidaus aplinkos, apimdamas kraują ir limfos sistemas.
Oxycise yra knyga, kuri skatina pralaimintį svorį per izometrinį lenkimą ir giliai kvėpavimą. Aš susitelksiu ties trimis svarbiais klausimais dėl kuris, kodėl ir kaip.

1. Kas yra tai? Oxycise yra 15 minučių rutina, sujungianti giliai kvėpavimą ir skirtingas lenkimo pozas, kad padėtų jums prarasti svorį ir toną.

2. Kodėl tai svarbu? Yra du daiktai, kuriuos aš pakėliau šioje knygoje, kurie smogia man tiesiai veide. Kiekvienas yra riebus, yra excreted nuo kūno per CO2. Aš esu įsitikinęs, kad gydytojai auditorijoje pasakytų, kad tai akivaizdu, bet aš niekada negalvojau apie ją. Taip pat, kai jūs lenkiate savo kūno rajoną, jūs didinate kraujo atsargas ten ir didinate deguonies reikalingumą. Tokiu būdu antras svarbus punktas yra iš tikrųjų klausimas – gali jūs ieškoti mažinti riebalus ant jūsų kūno? Aš pamačiau kelis straipsnius skatinant tai, tai nėra galima, kuris labai gerai gali būti atveju. Jei mes žiūrime į tiesiog logiką, ši rutina gali padėti jums ieškoti, mažina todėl, kad jūs didėjate, kraujo atsargos sako rajonui, kurio jūs norite į toną, ir per gilų jūsų kvėpavimą iškvepia riebalus per CO2. Tiems jūsų, kuris nori pastebėti mažina ar atsikrato nuo celulito tada, tai gali būti kažkuo pabandyti.

3. Kaip tai dirba? Jill praeina skirtingus pratimus knygoje, kurie yra labai žemas poveikis ir puikus tiems jūsų kad neapykantos treniravimasis ar ėjimas į gimnastiką. Kad pamatytumėte kai kuriuos pavyzdžius, tiesiog ieškokite YouTube ar Google Oxycise, ir jūs sugebėsite sekti rutiną.

Oxycise gali būti kažkuo, kurį jūs norite pabandyti. Aš neturiu, bet aš galiu pasakyti jums, kad aš darau giliai mano dienraštį įkvepiantis važinėja taip pat kaip per ištempimą. Padariniai yra nepadaryti. Aš padariau Kovą abs rutina prie Matinio Įsiutimo, kuris įtraukia sutelktą gilų kvėpavimą, kad padėtų uždegti riebų praradimą, ir tai TIKRAI DIRBA.

Aš tikiuosi, kad jūs suradote šią trumpą naudingą reziumė. Bet kokios naujos minties raktas turi dirbti tai į jūsų dienos režimą, kol tai netampa įpročiu. Įpročiai susiformuoja po tik 21 dienų. Vienas daiktas kurį jūs galite nuimti iš šios knygos kasdien giliai kvėpuoja. Aš maldauju jūsų, kad daryčiau gilią kvėpavimo rutiną kiekvieną dieną. Paprasčiausias būdas padaryti tai yra toks, kai jūs važiuojate dirbti. Pabandykite šią rutiną – kvėpavimas skaičiavimui 10 (nuo jūsų pilvas ne jūsų krūtinės ląsta), laikykite jūsų kvėpavimą skaičiavimui 10 ir išgaruokite lėtai skaičiavimui 10 ir pavaizduokite jūsų bambą, liečiančią jūsų apsisukimą, kaip jūs išgaruojate. Padarykite tai dešimt kartų 30 dienų, ir jūs jausite šviesmečius geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *