Meskite iššūkį senėjimui: sulaikykite savo odą hidratuotą

parašė , 2014-01-31 22:55

Daug žmonių liudijo, kad, kad sulaikytų jūsų hidratuotą odą turi neleisti jūsų odai senti. Oda, kuri yra gerai palaikyta su drėgme yra linkusi atrodyti naujesnė ir jauna. Drėgmė odoje saugo natūralų aliejų, kuris yra būtinas, kad sutrukdytų raukšlėms, spuogams ir net sulaužytų outs.

Bet kaip jūs ketinate sulaikyti savo odą hidratuotą?

Pakankamai vandens gėrimas yra geriausias būdas hidratuoti odą. Rekomenduojama, kad asmuo išgertų 8 iki 10 stiklines vandens diena, kad suteiktų kūnui visą vandenį, kurio tam reikia. Vanduo taip pat palaiko švytėjimą odoje, kuri gali atnešti jums spindinčią odą. Nepakankamai vandens suvartojimas gali baigtis, kad džiovintų odą, kuri lengvai raukšlėjasi ir todėl atrodyti sena. Išskyrus vandenį, jūs turite taip pat suvalgyti vaisius
Jie yra turtingi vitaminų ir mineralų, kurie gali padėti jums palaikyti sveiką odą. Jie turi savyje anti oxidants, kurie yra svarbūs chemikalai tas kovos senėjimas.

Kitas būdas sulaikyti jūsų hidratuotą odą yra, palaikydamas sveiką gyvenseną. Besaikis rūkymas ir alkoholio gėrimas gali nusausinti vandenį jūsų odoje, kuri palieka jus atrodantis nuobodi ir sausa. Blogesniais atvejais, jūsų oda gali net atrodyti sluoksniuota ir visiškai nepatraukli. Vietoj to, mankštinkitės, kai jūs galite. Gera kraujo apytaka kūne, kai jūs mankštinatės yra taip pat geras kelias jūsų kūnui, kad vienodai tiektų visas maistingas medžiagas, kurias jūsų kūnas turi. Kai jūs mankštinatės, jūs galite net nedelsiant pastebėti švytėjimą ant savo žandų, geras įrodymas, kad jūsų oda, besilaikanti aktyvus, yra geras būdas palaikyti gerą žiūrinčią odą.

Miegojimas gali taip pat būti geru būdu sulaikyti jūsų odą hidratuotą?

Žinoma! Pakankamai miegančių valandų yra geras būdas gaivinti ir išleisti visą įtampą nuo dienos darbo. Po gero naktinio miego, jūs neabejotinai pastebėsite, kad jūs jaučiatės lengvas ir geras, kai jūs pabundate. Jūs galite taip pat pamatyti savo odą spindint kaip ląstelės jūsų kūno remonte savarankiškai, kai jūs miegate. Atėmimas iš savęs savarankiškai nuo pakankamai miego antra, baigsis į suvaržytus jausmus ir nepatogumą, kuris priverčia jus tapti suerzintas lengvai. Tai gali paveikti jūsų sveikatą taip pat kaip jūsų požiūrį visi kartu.

Jei jūs turite papildomą biudžetą, nors, investuodamas kapitalą į geros kokybės drėkinamąjį kremą ar odos grietinę, kad sulaikytų jūsų sveiką odą yra geras būdas nueiti. Šita grietinė yra efektyvi todėl, kad jie tiesiogiai paveikia jūsų odą, duodami tai drėgmė, kurios tam reikia. Geriausia, kad jūs taikote šitą grietinę tuo metu, kai jūs miegate, kad tai galėtų padėti jūsų odos ląstelių remontui tuo metu, kai jūs imate savo grožio poilsį. Tačiau, odos apsauga tokia kaip saulės blokų per dieną prašymas yra svarbi, kad apsaugotų jūsų odą nuo žalingų saulės spindulių. Besaikis saulės šviesos neapsaugojimas gali dehidruoti jus oda ir priversti tai džiūti. Blogiausiais atvejais, tai gali sukelti odos vėžį. Dešiniosios odos apsaugos turėjimas yra svarbus, kad saugotų jūsų odą nuo visų jos žalingų padarinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *