Krūtų didinimo pasirinkimai

parašė , 2016-08-15 23:49

Didelės krūtysDidelė moters krūtinė pasąmoningai praneša apie jos gerą sveikatą ir pajėgumą išmaitinti ir užauginti sveikus vaikus. Tačiau dažna moteris susiduria su mažos krūtinės problema, kuri verčia jaustis nepatrauklia bei trukdo pasitikėti savimi. Nors sklinda daug mitų, kurie teigia, jog norint didesnės krūtinės reikėtų valgyti daugiau tam tikrų maisto produktų, tačiau tikroji tiesa, jog krutu didinimas chirurginiu būdu yra vienintelis kelias ištaisyti tai, ko pagailėjo gamta. Reikia pabrėžti, kad taip pat krūtinės didinimu dažnai domisi ir moterys po gimdymų, mat dažnai po tokių organizmo išgyvenimų krūtys atrodo ištuštėjusios ir mažesnės, todėl kiekviena nori atgauti pradinę jų formą.

Krūtinės didinimo alternatyvos

Šiandien esti išties nemažai alternatyvų kaip padidinti krūtinę. Visų pirmiausia ir geriausiai žinoma tai krutu didinimas implantais, tačiau visuomet atėjus konsultuotis dėl operacijos moterys nustemba, kad tenka pasirinkti kokie implantai ką labiau domintų. Mat implantai yra dviejų tipų – tai apvalūs bei lašo formos (anatominiai). Apvalūs ar kitaip apskriti implantai neabejotinai suteiks didesnės krūtinės įvaizdį, jie sukurs standesnę krūtinę, nebus taip greitai įtakojami senėjimo procesų. Vienintelė bėda – jie neatrodo itin natūraliai, todėl ieškančioms natūralumo reikėtų pasirinkti kitą variantą.

Natūralumo ieškančioms be galo aktualūs yra lašo formos implantai. Jie atrodo itin natūraliai, nes didesnis svoris atitenka krūtinės apačioje, kaip ir natūralių krūtų, o krūtinės viršus nėra toks iškilus. Trumpiau tariant, tai anatomiškai išformuoti implantai natūraliam efektui pasiekti. Šių implantų vienintelis minsusas – tai jų neatsparumas senėjimo ir odos elastingumo praradimo problemoms.

Naujausia tendencija šiandien tapo krutu didinimas riebalais. Nors skamba ne itin patraukliai, tačiau šią procedūra vis dažniau renkasi moterys. Šios procedūros metu krūtys didinimos pačios pacientės riebalais, kurie yra šiek tiek apdirbti. Nuo pageidaujamos vietos yra nusiurbiamas riebalinis sluoksnis ir perkeliamas į krūtinės sritį, sukuriant patį natūraliausią didesnės krūtinės efektą. Žinoma, krūtinė gali neatrodyti tobulai standi ir atspari senėjimo procesams, tačiau niekas nė negalėtų atskirti jos nuo nekoreguotos krūtinės, o be to tuo pat metu turėsite puikią galimybę sumažinti riebalinį sluoksnį nepageidaujamoje kūno vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *