10 blogiausių sudedamųjų dalių plaukų produktuose!

parašė , 2016-08-07 20:59

Šis paštas buvo sunkus man parašyti. Iš tikrųjų, man reikėjo apytiksliai 2 mėnesių, kad baigčiau tai, todėl, kad aš nenorėjau pamatyti tiesos. Pasirodo, kad daugumos plaukų produktų turi savyje daug šitų siaubingų produktų, net profesiniai produktai, kuriuos aš panaudojau per daug metų. Tai visiškai dykinėjo mane lauke pirmiausia, bet aš esu laimingas kadangi aš pradėjau nedaryti "jokio poo" metodas. Aš noriu sveikų plaukų, ir man reikia sveikos galvos odos, tokiu būdu aš ketinu nusižudyti su visu tuo šlamštu. Anyways, yra 10 blogiausių sudedamųjų dalių plaukų produktuose.
10. Polietileno Glikolis (SMEIGTUKAS)

SMEIGTUKAS atvyksta iš Propylene Glikolio ethoxylating. Pavojingi dioksino lygmenys buvo surasti kaip pramoninis ethoxylation proceso šalutinis produktas. Be to, į higienos produktus, tai gali būti surandama orkaitės valytojo. Bendri šalutiniai poveikiai apima kepenų pakenkimą, ir inkstai, įgimtos ydos, sumažino spermos skaičiavimus, ir anksti priešintis mergaičių ir berniukų išsivystymui. Tai gali taip pat sukelti pirmalaikį odos senėjimą jei naudotas ilgainiui ir palikti odą atidarytą ligai ir bakterijoms.

9. Dioksinas

Dioksinas nėra paprastai įrašomas į sąrašą sudedamosiose dalyse, bet jis yra dažnai turimas savyje antibakterinėse sudedamosiose dalyse kaip emulsifiers, SMEIGTUKAI ir sulfatai. "Dioksinas pažodžiui pakeičia funkcionavimą ir genetinį ląstelės mechanizmą, sukeldamas platų diapazoną padarinių, nuo vėžio į pažemintą neliečiamumą į nervų sistemos sutrikimą į klaidas ir gimimo deformuotumą. Labiausiai mažytis kiekis gali padaryti žalą, ir mūsų kūnai neturi jokios gynybos prieš tai. Matomiausias pavyzdys buvo Yushchenko, naujas Ukrainos prezidentas, kuris nukentėjo nuo dioksino nuodijimo ir atrodė paseno per naktį." (RedFlag Skincare Toksinai, kad Išvengtų)

8. DEAs, MEAs, ARBATOS

DEAs (diethanolamine), MEAs (momoethanolamine) ir ARBATOS (triethanolamine) yra bendros sudedamosios dalys, surastos šampūne. Paprastai atvyktas prie vardų kaip Cocamide MEA ar DEA, ar Lauramide DEA. Studijavimas parodė, kad pakartotinės DEA odos paraiškos bazavosi, valymo priemonės gali sukelti pagrindinį padidėjimą jūsų galimybės kepenų ar inkstų vėžio, ir vaikai yra didesniame pavojuje. Taip pat žinoma, kad jie sužlugdo chemikalus ir suformuoja vėžį sukeliančius nitratus ir nitrosamines.

ARBATOS, suvartotos, kad išlygintų pH lygmenis, sukelia alergiškas reakcijas, apimdamos akių problemas, sausumą plaukų ir odos ir gali būti nuodingos jei sugertas į kūną ilgainiui.

7. Propylene Glikolis

Propylene Glikolis yra surfactant, tirpiklis ir wetting atstovas. Tai panaudojama, kad išardytų baltymą ir ląstelinę struktūrą (kuo oda ir plaukai yra padaryti iš) kituose chemikaluose. Tai yra ta pati forma propylene glikolio, kuris yra surastas plaukų produktuose. Tai pakenkia odai ir plaukų baltymui ir gali sukelti pirmalaikį senėjimą. Pramoniniuose nustatymuose, darbuotojai privalo dėvėti apsaugines pirštines, rengdami ir nustebusius žvilgsnius, kadangi tai gali sukelti smegenis, kepenis ir inkstų nenormalumus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

6. Sulfatai

Sulfatai yra svarbiausia valanti sudedamoji dalis šampūne. Jie atvyksta iš sieros rūgšties druskos. Bendriausi sulfatai, surasti šampūne, yra Sodium Laureth Sulfate (SLS), Sodium Lauryl Sulfate (SLES), Ammonium Laureth Sulfate (ALŪS), ir Ammonium Lauryl Sulfate (ALSAS). Valymo priemonės ir surfactants yra rimti sveikatos grasinimai. Jie yra panaudoti variklyje degreasers, automobilių plovimuose, garažo grindų valytojuose, indų plovimo muile ir 90 % produktų ta puta.

SLS ir SLES yra taip pat panaudoti daugumoje kondicionierių. Toksikologijos kolegija išdėstė, kad jie gali "sukelti išsigimimą children’s’ akims" ir kad tai turi "išsigimstantį padarinį ląstelės membranų dėl jos baltymo denatūracijos ypatybių." Taip pat pridėtas, kad "odos įsiskverbimo aukšti lygiai gali įvykti net žemoje naudojimo koncentracijoje." Kitas tyrinėjimas rodo, kad jis galėjo padaryti žalą imuninei sistemai ir odai, priversdamas sluoksnius atsiskirti, užsidegti ir pasenti. SLS nėra kancerogenas, bet kadangi jis sukelia sunkius epidermal pakeitimus į rajoną, jis yra pritaikytas, jis gali padidinti vėžio pavojų. Yra reikšmingų koreliacijų tarp SLS ir kontakto dermatito, kuris raudonuoja, skaudamumas ar odos įsiliepsnojimas. Kiti šalutiniai poveikiai apima akių pakenkimą, depresiją, dirbo, kvėpuodamas, viduriavimas, sunkus odos suerzinimas, ir net mirtis. ALSAS ir ALŪS yra panašūs, bet labiau vandeniniai tirpūs.

5. Isopropyl Alkoholis

Jūs turbūt jau žinote tai, bet svarbiausia pagirių priežastis yra dehidracija. Dehidracija yra sukelta alkoholio gebėjimo uždrausti padarinį antidiurezinių hormonų ant inksto tubules, kuris priveda prie pertraukimo kūno Krebs ciklo ir išsipūtimo smegenų prieš kaukolės išlyginimą (Wikipedia: Pagirios). Pagal pusės pastabą, Gatorade dirba stebuklai pagiriose. Anyways, kitas pavyzdys yra, kad jūs galite panaudoti medicininį spiritą, kad sugertumėte vandenį kai išlietas telefonu, kompiuteriu, ir taip toliau. Taigi kodėl jūs norėtumėte padėti tai ant savo plaukų ir galvos odos? Didžiulė sugadintų plaukų priežastis yra plaukai, kurie stokoja drėgmės. Dar, jūs pratrinate savo galvos odą kiekvieną rytą alkoholiu, kuris atima jūsų plaukus iš drėgmės. Isopropyl alkoholis yra iš naftos gauta medžiaga, kuri yra panaudota aušinamajame skystyje, medienos pabaigoje ir tirpiklyje šelake. Šalutiniai poveikiai, sujungti prie inhaliacijos ar isopropyl alkoholio nurijimo, yra galvos skausmai, plovimas, svaigulys, protinė depresija, pykinimas, vėmimas, anestezija, ir koma. Lemtinga nuryta dozė yra mažiau kaip viena uncija, tokiu būdu aš nepatarčiau šampūno butelio gėrimo.

4. FD & C Color Pigments Hello. Sintetinės spalvos yra pridėtos prie šampūno ir kitų plaukų produktų, kad padarytų juos vizualiai prašymu. Korporacijos už to yra daugiau sudomintos jų šampūnu būdamas, kurį puikus atspalvis "perlinio gvazdiko" negu nepalanki sveikata paveikia už jo. Beveik visos šitos spalvos turi savyje bitumą, kuris yra kancerogenas. Tam tikrų spalvų absorbcija buvo sujungta prie išeikvojimo kūno deguonies aprūpinimo ir kai kuriuose retuose atvejuose, net mirtis. Mažesniu mastu, jie turi savyje sunkusio metalo druskas (kuris nėra 80′ s grupė), kurie, kaip žinoma, padeda toksinus į odą, kuri gali sukelti suerzinimą.

3. Parabens

Aš pastebėjau skirtingesnius tipus produktų, išdėstančių, kad jie yra "paraben laisvi". Aš neturėjau JOKIOS minties, ką tai net reiškė iki netolimos praeities, bet aš maniau, kad parabens negalėjo būti kad geras. Gerai, paraben yra klasė chemikalų, plačiai suvartotų kosmetikos priemonėse / plaukų produktai, kurie yra fungicidal ir baktericidinis. Priežastis jie yra prieštaringi yra tokia todėl, kad jie buvo surasti vidiniais krūties vėžio navikais. Jie mėgdžioja estrogeną (hormonas, apimtas krūties vėžio), kuris gali taip pat padidinti mergaičių lytinio subrendimo paplitimą. Aš nežinau, kaip teisingas tai yra, bet aš nepamirštu skaityti kurį laiką atgal, kad, jei vaikinai yra statyti estrogenui (kaip tipai pesticidų, panaudotų ant šuoliukų, kurie daro alų), jis priverčia juos vystyti vyrus-mulkius (moobs) ir kitus moteriškus požymius. Bendri surasto parabens tipai yra methylparaben, ethylparaben, propylparaben ir butylparaben. Parabens buvo taip pat sujungti prie pirmalaikio senėjimo, jei naudotas su UVB šviesa.

2. Aromatas

Sėkmė, bandanti surasti šampūną, kuris neturi savyje aromato. Žmonių dauguma (apimdama mane patį savarankiškai) panaudoja produktus dėl to, kaip jie kvepia. Iš tikrųjų, aš maždaug visada minties žmonės buvo beprotiški, kurie ieškojo produktų be aromato. Bet dabar aš žinau kodėl: Aromatas yra apskritai sintetinis, ir žinoma, kad daug jų sukelia vėžį. Jie atvyksta prie vardo "Phthalates". Kai kurie produktai, turintys savyje Phthalates, buvo uždrausti tam tikruose rajonuose, apimdami Kaliforniją. Žinoma, kad jie sukelia įgimtas ydas, kepenų vėžį ir hormoninį žlugdymą. Simptomai aromato, pranešto į FDA, apima galvos skausmus, svaigulį, išbėrimus, odos spalvos keitimą, smurtinį kosėjimą, vėmimą, ir alergišką odos suerzinimą. Klinikinis medicinos gydytojų stebėjimas parodė, kad aromato neapsaugojimas gali paveikti centrinę nervų sistemą, sukeldamas depresiją, hiperaktyvumą, irzlumą, nesugebėjimas susidoroti, ir kiti elgesio pakeitimai. Jūsų nusistebėjimas (aš žinau, kad jūs esate), "Taip, bet aš mėgstu plaukų produktus, kurie užuodžia geri!?" Geros žinios yra, kad jūs galite pabandyti eiti neiškvepintiems produktams ir pridėti būtiną aliejų, kaip jie, į produktus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Šlapalas ir DMDM Hydantoin

Aš palikau pirmą dalį kaip tuščią vietą todėl, kad yra skirtingų tipų Šlapalo chemikalų tokių kaip Imidazolindinyl šlapalas, ir jo brolis, diazolidinyl šlapalas. Jūs pastebėjote, kad žodis "šlapalas" atrodo panašus į "šlapimą"? Tai nėra atsitiktinumas. Šlapalas yra svarbiausias azotą turintis savyje žinduolių šlapimo komponentas. Kad didėtumėte jūs, anksčiau, negu aš išardysiu jus, šlapalas, panaudotas plaukų produktuose esate dirbtinai padarytas; jie neima derlių to nuo porta-naktinių-puodukų. Blogos žinios yra abu šlapalas, ir DMDM Hydantoin yra formaldehidas-releasers. Tikslas išleisti formaldehidą šampūne turi tai užmušti nepalankias bakterijas (tai yra apsauginė priemonė). Formaldehidas yra žinomas kancerogenas (priežasčių vėžys) ir atvyksta kitais vardais kaip Quaternium-15 ir Bronopol. FDA Jungtinėse Valstijose laikė šitą sudedamųjų dalių seifą mažose dozėse, bet jie yra uždrausti kitose šalyse, apimdami Kanadą. Formaldehidas yra "kintamas organinis junginys", kas reiškia, kad tai gali tapti breathable dujomis su šiltomis, šlapiomis sąlygomis (kaip duše). Taip pat žinoma, kad tai suerzina jūsų akis ir respiracinę sistemą, sukelia širdies virpėjimą, ir priežasties dermatitą, odos įsiliepsnojimą. Formaldehido neapsaugojimas gali taip pat sukelti jungtinį skausmą, alergiją, depresiją, galvos skausmus, krūtinės ląstos skausmus, ausies infekciją, chronišką nuovargį, svaigulį, ir miego praradimą. Tai gali apsunkinti kosulius ir šalčius ir sukelti astmą. Rimtomis sąlygomis, tai gali susilpninti imuninę sistemą ir sukelti vėžį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *