Patarimai ant, kaip atsikratyti nuo aknės randų

parašė , 2016-07-23 15:28

Aknė nėra tiktai nepatogi, bet taip pat ir skausminga. Aknė yra charakterizuota raudonų spuogų, kurie įvyksta ant daugumos jaunimo veidų. Net nepatogesnis yra spuogo žymės ir randai, kurie yra palikti po to, kai tie spuogai užgijo. Randai primena jus apie skausmą, kurį jūs praėjote, kai jūs kovojote su spuogais.

Tačiau, svarbu turėti galvoje faktą, kad dauguma randų ant jūsų veido blanks po kelių mėnesių. Spuogo žymės ir aknės randai neturi priversti jūsų jaustis bejėgiai todėl, kad yra daug daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad atsikratytumėte nuo aknės randų. Pirma, svarbu, kad jūs žinote, kad jūs esate savo odos tipas.
Naminės priemonės, kurios mažina aknės randus

Medus

Medus buvo panaudotas per ilgą laiką, kad elgtųsi su raudonais spuogais ir akne. Medus yra efektyvus antibakterinis natūralus produktas. Visada naudokite žalią medų, kadangi tai efektyvu atsikratyme nuo aknės randų.

Alavijas Vera Hello. Alavijas Veros sultys gali būti panaudotas, kad elgtųsi su daugeliu sąlygų, apimdamas žaizdas, nudegimus, ir raudonus spuogus ir daug kitų. Alavijo Vera yra natūralus drėkinamasis kremas, kuris padeda odos atjaujinime. Naudojimas alavijo vera sultys greitina gydomąjį aknės randų procesą. Tiesiog pritaikykite šias sultis tiesiogiai randams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Citrinos sultys

Citrinos sultys buvo įrodytos, kad turėtų balinimo ypatybes, tokiu būdu darydamos tai efektyvus vaistas, kuris gali padėti jums atsikratyti nuo aknės randų. Paimkite citrinos sultis ir mišinį su lygia apimtimi vandens ir kreipkitės tiesiogiai į randus. Niekada nepritaikykite susimaišymo likusiai daliai odos. Palikite citrinos sultis ant tų randų apytiksliai dvidešimt minučių anksčiau, negu jūs išvalysite jas. Niekada neužmirškite drėkinti odą po citrinos sulčių plovimo. Kalkių sultys gali be to būti suvartotos vietoje citrinos sulčių.

Gydymas

Microdermabrasion ir cheminis lupimas

Šitas pasirinkimas yra atšiaurus ant jūsų odos ir gali užimti daug laiko užgyti. Tačiau, metodams ypač teikia pirmenybę, jei grietinė ir losjonai nedirba. Cheminiame lupime, koncentruota rūgštis yra pritaikyta jūsų odai, kur tai graužia aukščiausią sluoksnį odos, vadinasi atsikratančios nuo aknės randų. Tai leidžia sudarymą naujo odos sluoksnio, kuris neturi randų. Microdermabrasion, jūsų oda yra exfoliated vartojant laidinį šepetį.

odos apšvietimo grietinė

Yra daug per priešingą grietinę, kurią jūs galite nupirkti. Šita apšvietimo grietinė turi savyje sudedamąsias dalis kaip kojic rūgštis, arbutin, saldymedžio ištraukos, vitaminas C ir šilkmedžio ištraukos. Šitie produktai padeda daug išnykime odos hiperpigmentacijos, kuri atvyksta dėl aknės randų.

Dauguma odos apšvietimo grietinės nesukelia jokios odos pakenkimo ar suerzinimo formos. Nepamirškite visada vengti odos apšvietimo produktų, kurie turi hydroquinone kaip vienas tarp sudedamųjų dalių. Tiems, kas turi tamsią odą, odos apšvietimo grietinės vartojimas negalėtų būti gera mintimi, kadangi jūs lupate, galėtų prarasti jos gebėjimą gaminti melanin, tokiu būdu palikdamas dėmę ant jūsų odos.

Retinoid odos produktai

Šitie odos produktai turi vitamino A išvestinius žodžius, kurie padeda atsikratyti nuo aknės randų. Retinoid odos produktai yra panaudoti, kad elgtųsi su skirtingomis odos komplikacijomis, apimdami odos spalvos keitimą, aknę, plonas linijas ir raukšles. Šita retinoid grietinė yra žinoma pakėlime collagen gamyba, kuri savo ruožtu skatina ląstelės regeneraciją greitame būde, tokiu būdu sprendžiančiame aknės randus.

Tuo metu, kai šita grietinė galėtų būti truputį brangi, jiems daugiau teikia pirmenybę dermatologai todėl, kad jie yra greiti. Stipresnė retinoid grietinė yra tiktai pasiekiama kaip nurodymo grietinė tam, kad atsikratytų nuo aknės randų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lazerinis gydymas

Jei jūs pabandėte visus kitus metodus, ir jūs atvykote, kad suprastumėte, kad jūs vis dar turite randus, galvojate apie lazerinės terapijos gavimą. Lazerinė terapija ar dirbs, skatindama collagen gamyba ar garindama randą, tokiu būdu duodantį naujas odos ląsteles galimybė užaugti rando vietoje.

Kortizono grietinė

Kortizono grietinė buvo suvartota per ilgą laiką, kad elgtųsi su įsiliepsnojimu ir taip pat pagreitintų gydomąjį procesą. Jūsų gydytojas turi galėti vadovavimo jūsų ant kortizono grietinės, kuri yra geriausia jūsų odos tipui. Tai putoja, yra pasiekiami abu kaip per prekystalį taip pat kaip nurodymo formas. Įsitikinkite, kad jūs taikote rekomenduotą tipą grietinės tiktai ant rajono, kuris yra paveiktas.

Pildytojai

Daugeliu atvejų, aknės randai paliks nuolatinius įraižymus ant odos. Pildytojo injekcijos galėtų būti panaudotos, kad padarytų jūsų odos žvilgsnį net tokiu būdu aknės randų padarinių mažinimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *