Natūralus gydymas šlapiminėms vaikų trakto infekcijoms

parašė , 2017-01-13 23:16

Aš pradėjau mokytis apie D-Mannose pašalpą vieną dieną, tyrinėdamas būdui natūraliai išgydyti šlapiminę mano 9 mėnesių dukters Olivia trakto infekciją. Anksčiau tą dieną, aš priėmiau ją pediatrui aukštoms karštinėms, mes aptariame 104, nuo kurio galėjo atrodyti, mes tik neatsikratėme. Mes nežinojome, kodėl ji gavo tokias aukštas karštines ir blogesnė, kodėl karštinės tęsė grįžti. Ji neturėjo jokių kitų simptomų, jokio viduriavimo, joks vėmimas, ji engė visa, kas tik puiku. Vienintelis simptomas kurį ji turėjo buvo iš naujo įvykstančios aukštos karštinės.
Po kaip įprasta Olivia tikrinimo, daktaras įtarė ar šlapiminę trakto infekciją ar virusinę infekciją. Ji tada tęsė paaiškinti man, ji turės valdyti kateterį, kad tikrintų Olivia šlapimą dėl infekcijos. Su rezervavimu, aš susitariau. Kad padarytų ilgą istoriją trumpą, ji baigė tuo, kad rėkė ir šlapinosi per visą save savarankiškai taip pat kaip slaugytoją ir gydytoją. Kad pablogintų reikalus, jie net negavo šlapimo pavyzdžio! Tai buvo siaubinga patirtis, iš kurių vienas aš prisiekiau, niekada neleidžia jos eiti per vėl. Pediatras tada išdėstė kad, jei jos karštinės grįžta per savaitgalį, kad aš turėčiau įvesti Olivia atgal pirmadienį, tame punkte, jie vėl pabandys gauti šlapimo pavyzdį, su kateteriu. Aš nepasakiau jokio padėkojimo jūs! Aš grįžau namo nepaprastai susinervinęs be atsakymų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Po gavimo jos namų ir išvalymo ją vonioje, aš nuėjau tinkle, kad pamatyčiau tai, ką aš galėjau sužinoti apie UTI (Šlapiminės Trakto Infekcijos) vaikų. Aš buvau nustebintas pamatyti, kad jie gana yra paplitę, bendresni, negu aš laukiau. Beveik visas UTI’s yra sukeltas bakterijų infekcijų. Naujagimiai ir kūdikiai negali parodyti jokių simptomų be karštinės, tuo tarpu vyresni vaikai turi skausmą ar degantis per urination, kuris, žinoma, kūdikių jūs niekada nežinosite, kad jie turi skausmą kadangi jie yra per jauni, kad iš tikrųjų pasakytų jums, kas tęsia. Nors vienas kitas simptomas kūdikių be karštinių nesimaitina gerai, irzlus, ar atrodo vangus.

Dabar, apie D-Mannose. D-Mannose yra paprastas cukrus, kuris įvyksta natūraliai įvairiuose augalo šaltiniuose. Tai surandama spanguolės sultyse, bet negana aukštai koncentracijos. Nors tai tikrai atėjo į galvą, kad duotų jos spanguolės sultis, po visos informacijos skaitymo, aš supratau, kad Tai nebus taip efektyvu kaip D-Mannose. Neminėti spanguolės sulčių turi savyje aukštus kiekius fructose ir yra greičiau acidic.

D-Mannose dirba, prisijungdamas prie žalingų bakterijų šlapiminiame trakte, neleisdamas jiems prisijungti prie mucosal išlyginimo pūslės ir infekcijos sukėlimo. Kūnas tada šalina juos natūraliai per urination. Tai nesužlugdo kūno normalių procesų ir skirtingai nuo antibiotikų, tai nekurs bakterinės pasipriešinimo problemos nuo to tiesiog į obligacijas į bakterijas greičiau, negu užmušti juos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

D-Mannose yra visiškai saugus vaikams ir nėščioms moterims be žinomų šalutinių poveikių. Jūs galite gauti tai miltelių formoje, kuri daro tai labai patogu vaikams. Jūs galite lengvai surasti šį produktą daugumoje sveiko maisto parduotuvių.

Suaugusiems, TIKSLAS turi CranVerry +, kuris yra koncentruota spanguolė, mangosteen, resveratrol, beta glucanase kapsulės, kuris daro STEBUKLUS šlapiminei trakto infekcijai ir mielėms. Viena kapsulė yra lygi 7 stiklinėms spanguolės sulčių be cukraus. Tai yra didelis produktas ir sutrukdymui infekcijai ir atsikratymui nuo infekcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *