Pasidarykite aukštesnis prie 3-6 colių po lytinio subrendimo – 5 paprasti pratimai

parašė , 2015-08-12 21:00

Jei jūs turite norą užauginti dar kelis colius, aukštesnius per pratimus, šis straipsnis yra jums. Nesvarbu, kuris amžius jūs priklausote, visi pratimai, duoti mano straipsnyje, padės jums įgyti jūsų aukščio padidėjimą. Visa tai moksliškai įrodoma, kad padidintų aukštį net po vystymosi amžiaus, kuris, kaip žinoma, yra lytinis subrendimas, jei darytas reguliariai ir tinkamai. Lenkdami ir ištempdami jūsų kūną, jie neabejotinai paskatins kūną, kad išskirtų Žmogaus Augimo hormoną, kurie yra atsakingi už aukščio padidėjimą.

1. VERTIKALUS KABINIMAS:

Šis ištempimo pratimas yra labai paprastas, bet efektyvus, ir jūs galite padaryti tai namie taip pat. Jūs tik turite turėti stiprų ir kietą barą, kuris gali laikyti asmenį. Taisykite tai bent jau 8 pėdomis virš pagrindo būdu, kuriuo atstumas tarp grindų ir jūsų kojų lieka 5-6 coliais
Pradėkite nekabėti, laikydamas jūsų rankas nei plačiau, nei arčiau. Laikykite barą iki tol, kol jūs galite, siūbavimas pirmyn ir atgal ir paskui bandyti paliesti jūsų kojas pagrindą. Tai padės jūsų stuburui būti lankstus ir taip pat pailginti tai, kad jūsų aukštis galėtų padidėti į kelis colius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. KOBROS NUTĮSIMAS:

Šis jogos pratimas padeda jums ištempti jūsų stuburą ir padaryti jį lankstų ir lankstų. Kremzlė tarp jūsų slankstelių užaugins ir padės jūsų kūnui įgyti aukštį.

Gulėkite tiesiai ant grindų tada su jūsų delnais žemyn savo veidas ant grindų, tikslių po jūsų pečiais. Pradėkite skliautuoti apsisukimą, viršuje vadovaujantį su smakru. Skliautuokite savo kūną, kiek jūs galite padaryti. Pakartokite tai 3 ar 4 kartai kiekvienam 5 iki 30 sekundės.

3. PILATES APVIRSTA:

Šis pratimas yra geras tam, kad ištempė jūsų stuburą ir pailgino jūsų viršutinį kūną. Tai taip pat ilgina ir ištempia jūsų kaklo slankstelius.

Jūs turite gulėti ant nugaros. skleiskite savo rankas palei puses su delnais žemyn. Prisijunkite prie savo kojų ir išplėskite juos tiesiai viršuje ir paskui sulenkite juos atgal būdu, kuriuo jie gali paliesti grindis. Pirmiausia, tai negali būti lengvai padaroma, bet jūs galite padaryti tai po kasdieninės praktikos. Kuo daugiau jūs ištempiate savo kojas, tuo daugiau jūsų stuburo ilgina.

4. PERSIŲSKITE STUBURO NUTĮSIMĄ:

Sėdėkite tiesiai ant kilimėlio. Išplėskite savo kojas atskirai lenktomis kojomis. Pabandykite pasiekti viršūnę galvos, bet įsitikinti, kad jūsų pečiai yra susilpninti. Įkvėpkite ir paskui išplėskite rankas lauke ir lėtai palinkite pirmyn ir paskui pabandykite paliesti savo kojos pirštą. Kai jūs liečiate patarimą savo kojos pirštų, nutįsimas pirmyn, kad jūsų stuburas galėtų būti lenktas į maksimalų punktą. Jūs galite pakartoti šią treniruotę į 3 iki 4 kartus 12-15 sekundžių.

5. KULKŠNIES SVORIAI:

Šis pratimas yra vienas iš geriausių pratimų, kad padidintų jūsų aukštį ypač jūsų žemesnio kūno aukštis. Jūs galite padaryti tai, ištempdamas kremzlę tarp kelių. Tai pailgins kremzlę ir padidins masę, savo ruožtu jūsų žemesnis kūnas užaugs.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Panaudokite kulkšnies svorio užsegimą, kad pridėtumėte svorius prie kulkšnies. jūs galite pradėti nuo mažų svorių ir palaipsniui padidinti svorius. su svorių spaudimu leidžia jūsų kojoms tęstis žemyn. Vieną kartą padarytas, nuneškite svorius ir atsipalaiduokite. Kojų 4 iki 5 kartus spyrimas švelniai yra geras kelias, kuris bus susilpnintas. Optimaliems rezultatams jūs galite pakartoti šį pratimą 3 kartai savaitę.

Jūsų kūnui reikia HGH hormonų, kurie yra būtini vystymuisi. Šitie hormonai yra išskirti hipofizio liaukų, kuris padeda kaulams užaugti. Nors šitie hormonai gamina natūraliai jūsų kūne, jums reikia Augimo hormonų maksimaliam jūsų kūno vystymuisi. Dirbtiniai hormonai gali taip pat būti gauti per piliules.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *