Pagrindiniai nago meno įrankiai diy naujokams

parašė , 2015-07-25 16:26

Tokiu būdu jūs norite pabandyti savo ranką DIY nago mene, bet kur jūs pradedate? Pirmas daiktas kurį jūs turite padaryti yra, pasiekia kai kuriuos pagrindinius nago meno įrankius. Tai yra mano 5 būtinų DIY nago meno įrankių sąrašas.

1) Lakas nagams

Būtiniausi dalykai yra: pagrindinis paltas (kad sutrukdytų nagui discolouration ir leistų jūsų lakui nagams slysti ant sklandžiai), lakas nagams, ir aukščiausias paltas (kad garantuotų jūsų manikiūrą trunka daugiau kaip dieną). Aš mėgstu panaudoti greitą džiovinimo viršūnės palto smidrinę salotą, kuri taupo gausybę laiko ir yra taip patogi, kad panaudotų, bet taip pat gerai turėti normalų aukščiausią paltą, ar aiškus poliruoja rankoje tam tikriems sudėtingesniems nago projektams.
Po skirtingų prekės ženklų naštų bandymo, aš suradau, kad taip svarbu investuoti kapitalą į geros kokybės laką nagams. Jie yra brangesni, bet jie yra verti to smidrinė salota, jie trunka ilgiau, džiūsta greičiau ir nepasidaro grumstuoti. Aš turėjau tokią blogą patirtį su pigiu laku nagams, kad dabar aš tik laikausi prekės ženklų, kuriuos aš panaudojau anksčiau (ir kaip) ir gerbiami prekės ženklai. Orly, OPI, kinų Glazūra, Sally Hansen ir Essie yra kai kurie iš gerų vieno dolerio banknotų. Tai yra taip pat gera mintis tikrinti, poliruoja nuo prekės ženklo, kurį jūs nepabandėte prieš to pirkimą.

2) Nagas dotters

Nagas dotters padeda kurti tašką ir rato struktūrą. Aš naudoju juos visada, kad sukurčiau paprastus polkos taško projektus. Jie atvyksta į dydžių įvairovę. Prasidėjimas, bus gerai pasiekti tokį, kuris turi vidurkį surūšiuotas pagal dydį apskritas smaigalys viename gale ir mažas ant kito, tokiu būdu jūs galite pasirinkti taškų dydį, jūs norite sukurti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

KAIP PANAUDOTI: Suraskite plastmasinį lapą ir numeskite kelis gumulėlius lako nagams ant jo. Aš mėgstu panaudoti vizitines korteles, kurios yra kietos ir jaučia plasticky šiai smidrinei salotai, jie yra maži ir vienkartiniai. Panardinkite apskritą smaigalį savo dotter į poliravimą. Pabandykite daryti kelis taškus ant lapo/vizitinės kortelės, kol jūs negaunate reikiamo numerio ir pastovumo, kurio jūs norite. Padarykite tą patį ant jūsų nago paviršiaus. Venkite naudoti per daug spaudimo, kuris gali priversti taškus atrodyti deformuotas. Nepamirškite valyti juos po naudojimo ir sausas kruopščiai. Šitie įrankiai yra padaryti iš metalinio ir imlus rūdijimui.

PADARYKITE SAVO SAVĄ: taip pat lengva sukurti jūsų savą nagą dotter naudojantis medžiagą, jūs turite poziciją aplink savo namus. Bobby prisega, yra pigi ir patogi alternatyva. Tik sulenkite juos lauke tiesiai, ir panaudokite apskritus patarimus gale kaip normalus dotters. Kadangi viskas, kurio jums reikia yra apskritas galas, jūs galite panaudoti kažką, kas primena dotter, kaip nugara kosmetinio pieštuko pieštuko kepurės, pavyzdžiui.

3) Nagas stripers

Jie, man, yra absolute pagrindas. Jie yra lakas nagams, kuris atvyksta su ilgu, plonu šepečiu, o ne paprastais plokščiais ir plačiais vieno dolerio banknotais. Aš naudoju juos tapybai linijų ir atsitiktinių spalvos staigių judesių pridėjimui. Jie yra taip lengvi panaudoti ir labai visapusiškas. Aš rekomenduoju gauti dvi spalvas, baltas ir juodas, kai jūs iš pradžių pradedate. Prekės ženklai kaip LA Colors turi platų diapazoną spalvų ir atvyksta gana pigūs, taip linksminasi su tuo!

Jei jūs nenorite turėti nupirkti naujo, poliruoja kiekvieną kartą kai, jūs norite pabandyti kitą spalvą, jūs galėjote arba kitaip gauti nagą striper šepetys. Tačiau, ne visi šepečiai yra geri lakui nagams. Aš pabandžiau laką nagams ant kelių, ir jie visiškai naikino plaukus ant šepečio. Panaudokite vandeniu pagrįstus nago dažus, jei jūs turite. Tai daro tai daug lengviau valyti šepečius. Jei jūs panaudojote laką nagams, panaudokite acetoną, trupučio muilo vandens ir popierinį rankšluostį, kad valytumėte jūsų šepetį.

4) Raštinės reikmenų kasetė

Kada nors norėtas žinoti, kaip DIY nago menininkai kuria geriausios kokybės tvarkingas ir tiesias linijas ir juostas? Naudojant kasetę jūs galite sukurti daug skirtingų geometrinių ir dryžuotų projektų.

Raštinės reikmenų kasetė yra vienas iš geriausių įrankių KADA NORS nago menui. Bet kokia normalios lipnios juostos rūšis yra puiki, bet jūs galite bandyti ir pamatyti, kurie duoda jums geriausius rezultatus. Jie yra dideli tam, kad sukurtų tvarkingas linijas ir geometrines formas. Tik sumažinkite kasetę į pageidaujamą ruožą/formą, priklijuokite tai ant jūsų nago ir dažų. Lengvas kaip tai!

NAUDINGI PATARIMAI:

Visada įsitikinkite, kad jūsų pagrindinis lakas nagams yra kruopščiai sausas nors. Panaudokite greitą džiūdamas aukščiausią paltą kaip Seche Vite, jei jūs nenorite laukti.

Sumažinkite kasetę anksčiau, negu jūs pradėsite dažyti savo nagus, tokiu būdu jūs vengiate išsitepti, kai jūs bandote sumažinti ją su šlapiais nagais.

Priklijuokite kasetę kažkur, kur tai bus lengvai pakeičiama, kad jūs nepritvirtintumėte jų, kai jūs norite priklijuoti juos ant savo nagų.

Panaudokite pincetą, kad nuneštumėte kasetę, kad sutrukdytumėte atsitiktinai jūsų nagų sujaukimui.

Jei jūs sujaukiate, jūs neturite pradėti nuo įbrėžimo vėl. Sunaudokite nago meno šepetį ir prisilietimą kur būtinas. Tai paprastai daro pokštą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5) Nago menas apsivalo

Jei jūs esate iš tikrųjų rimtas apie nago meno darbą, jūs galėtumėte norėti svarstyti investavimą į gerą nago meno šepečių komplektą. Svarbiausi tipai šepečių nago menui yra šepečiai formos aistruolio, plokšti šepečiai, butas sukinėjo šepečius, ploni šepečiai (detalei) ir ilgai stripers. Šitie šepečiai gali būti nupirkti patogiai (ir greičiau įperkamai) komplekte. Ryšulio Pabaisa, Nauja Pro-20pc, Nago Meno Projekto Šepečiai nuo Amazonės yra gana geras sandėris ir atvyksta su dotter.

PADARYKITE SAVO SAVĄ: Jūs neturite panaudoti nago meno šepečių nago menui, jūs galėjote net panaudoti savo paprastą teptuką. Tik apkarpykite tai į formą, jūs trokštate ir naudojate tai kaip nago meno šepetys! Tai patogu ir neminėti pigesnis prasidėti nuo teptuko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *