Supratimas jūsų adatų terapeuto – 2 dalis

parašė , 2015-07-01 23:55

6 patvirtinimai yra organų poravimas yra 6 yin organai ir 6 yang organai. Jie yra suskaidyti žemyn į 3 yin poravimą ir 3 yang poravimą. Jie yra Tai Yin-Plautis ir Blužnis, Shao Yin-Širdis ir Inkstas, Jue Yin-Širdiplėvė ir Kepenys, Yang Ming Large Intestines ir Skrandis, Taiyang-pūslė ir Plonosios žarnos, Shao Yang San Jiao ir Tulžies pūslė. Šito poravimo supratimas padeda su tam tikra struktūra, kuri paveikia kūną taip pat kaip žinantis, kaip elgtis su vaistiniais augalais.

6 sukeliantis ligą blogis yra aspektas to, kaip disharmonija ir liga yra kūne. Jie yra vėjas, šaltis, drėgnumas, vasaros karštis, sausumas ir karštis. Kiekvienas iš jų vienišų gali sukelti problemas su kūnu taip pat kaip kombinacijomis. Kiekvienas gali užpulti skirtingas kūno dalis tuo pačiu metu
Kiekvieno gamta yra labai skirtinga ir atskleis kūno viduje labai skirtingus ženklus.

Penki elementai yra žemė, metalas, vanduo, mediena ir ugnis. Kiekvienas elementas sieja tarpusavyje į specifinius organus, audinį, garsą, skonį, aromatą, sezonas, spalva, klimatas, laikas ir charakteris. Elementų supratimas padeda su diagnoze taip pat kaip tam tikrais gydymo principais. Pavyzdžiui, jei asmuo turi problemą, miegodamas ir pastoviai pabunda tarp 23:00, ir 1:00 tada ten yra labiausiai tikėtinas problema su Tulžies pūsle.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Keturi lygmenys yra Wei, Qi, Ying ir Xue. Šis supratimo aspektas turi bendro su papildomu karščiu ir kur tai paveikia kūną. Kiekvienas lygmuo yra gilesnis negu paskutiniai taip pat kaip rimtesni simptomai. Gydymo protokolai susitelkia ties vaistiniais augalais ir akupunktūra, kad išvalytų karštį, sukurtą kūne.

San Jiao svarsto kaip ypatingas organas kūne taip pat kaip skyriuose. San reiškia trys ir yra trys Jiaos. Jie yra viršutinis, vidurinis ir žemesnis Jiao. Visi trys Jiaos yra esantys kūno liemenyje. Kiekvienas skyrius ar Jiao yra atsakingi už judančius skysčius aplink kiekviename Jiao. Kai skysčiai nepajudės tinkamai tada bus disharmonija toje kūno dalyje. Vėl šis supratimas padės deramos diagnozės sukūrime.

Aštuonis principus laiko Kinijos medicinos pagrindais. Jie yra vidaus ir išoriniai, karšti ir šąla, yra papildomi ir stoka, ir Yin ir Yang. Kiekviena grupuotė yra vieno kito priešingybė. Žinodamas, koks vyksta padės padaryti diagnozę. Kieta dalis yra faktas, kad žmonės yra sudėtingi asmenys, ir jūs galite turėti daugiau kaip vieną tęsimą tuojau pat. To pavyzdys yra Taiji Yin ir Yang simbolis. Atrodo, simbolis yra labai supaprastintas, bet tai labai sudėtinga tuo pačiu metu. Simbolis rodo ratą pusiau nespalvoto, kur kiekvienas tampa kitas, ir kiekvienas turi kitą vidų. Kūnas yra taip pat tas pats, tai turi turėti Yin ir Yang, ir truputis kiekvienas kitame taip pat kaip Yin pasivers Yang ir atvirkščiai. Be šio atsitikimo tada bus disharmonija ir liga.

Qi, kraujas ir kūno skysčiai yra kiekvienas kitoks negu vienas kitas, bet jiems reikia vieno kito, kad padarytų kitą. Qi yra kūno energija, bet tai yra taip pat, iš ko viskas padaroma. Be Qi niekas nebūtų čia. Qi yra taip pat, kas perkelia viską. Jei Qi nejuda, jis kuria tai, ką pavadina Qi Stagnacija. Yra daugialypių Qi Stagnacijos aspektų, bet akivaizdžiausias yra normaliai distention, tindamas ar skausmas, normaliai nuobodus. Qi gali taip pat tapti stokojantis, ir asmuo normaliai jaus nuovargį. Qi gali taip pat tekėti neteisinga kryptimi, kuri sukels rūgštų atoslūgį, kosėjimą, vėmimą, žagsulį, viduriavimas ir taip toliau. Kraujas gali būti stokojančiu sukėlimo svaiguliu, sutepta vizija, bloga atmintimi ir kitomis svarstomomis problemomis. Kita kraujo svarstoma problema yra kraujo sąstingis, kuris normaliai sukels aštrų pastovų skausmą. Kūno skystis apima esmę, normalius kūno ir gleivių skysčius. Esmė yra tuo, kas jūs esate pakęstas, ir atvyksta iš jūsų tėvų. Jūs turite specifinį kiekį, kai jūs gimstate ir kai tai išėjo, taip yra jūs. Normalūs kūno skysčiai yra Jin ir Jūs. Jin yra prakaitas, ašaros, seilės, nosinis paleidimas, žarnų skysčiai ir taip toliau. Jūs yra synovial skystas, stuburo skystis ir čiulpai. Šitie skysčiai turi apsaugoti kūną ir be jų bus komplikacijų. Gleives gali laikyti kitu sukeliančiu ligą faktoriumi. Yra esminių ir neesminių gleivių. Esminės gleivės yra medžiaga, kuri prieis nuo kosėjimo ar čiaudėjimo, taip pat kaip pūlių nuo užkrėstų žaizdų. Neesminis yra kūno viduje ir normaliai sukeltas stagnacijos ir skysčių karščio. Kiekvienas turi jo savus ženklus, kurie pasirodys.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš žinau, kad tai atrodo kaip daug informacijos, ir ji turbūt net sukūrė daugiau klausimų, negu jūs turėjote anksčiau. Daugumos akupunktūros gydytojo paaiškins ir padės jums suprasti tuo, kas tęsia jūsų kūno viduje. Jūsų supratimas yra raktas jūsų padedantis ir būdamas sukalbamas į gydymą, pratimus, maisto terapiją, vaistinius augalus ir kitą informaciją, kuriai pasakys jums. Visa tai yra skirta, kad padėtų jums pasveikti taip skubiai, kadangi mes galime galbūt padėti jums. Jei jūs turite klausimus, prašom nesivaržyti paklausti, ir aš atsakysiu juos geriausiam mano žinių ir jei aš nežinau, aš žinau daugelį, kas daro. Žinios yra kažkas, kas turi būti pasidalintas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *