Vaistiniai augalai plaučiams ir respiracinei sistemai

parašė , 2015-06-15 08:59

Kvėpavimas yra viena iš veiklos, kuri vyksta automatically jūsų kūne. Kiekvienas neturi galvoti apie tai, dirbdamas, miegodamas ar darydamas bet kokį darbą. Normalus žmogus paprastai kvėpuoja apytiksliai 20 000 kartų po dienos. Visa tai galima tiktai su sveika respiracine sistema. Plaučiai yra svarbiausi organai mūsų kvėpavimo procese.

Geriausi 4 vaistiniai augalai plaučiams ir gerai respiracinei sistemai

1. Šventas bazilikas – Aštrus kosulys dažnai išplaukia iš infekcijų, įvykstančių kvėpavimo takuose. Tai galėtų taip pat įvykti, kad chroniškas kosulys yra sukeltas pagrindinio sutrikimo, kuris gali būti giliai įdiegtas kvėpavimo takuose. Įsiliepsnojimas avialinijose plaučiuose galėtų sukelti dusulį, švokštimą, kosėjimą ir dusulį. Šventas bazilikas yra vienas iš naudingiausių vaistinių augalų plaučiams ir respiracinei sistemai, kuri padeda respiracinės sistemos funkcionavime, pataikaudama svarstomoms problemoms tokioms kaip kosulys, infekcijos ir kiti kvėpavimo sunkumai

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Ashwagandha – Šis vaistinis augalas, kaip manoma, yra ganėtinai stebuklingas ir yra gimtasis į Šiaurės Ameriką ir Indiją. Peršalimo ar gripo simptomai gali būti atremti su šio vaistinio augalo pagalba. Tai įtraukiama į nosinius vaistus nuo slogos ir taip pat rekomenduojama, kai pacientas turi sunkią kosulio problemą. Tai gali taip pat kovoti su simptomais astmos ir kitų sirgimų, susietų su viršutine kvėpavimo takų sistema.

3. Azijos ženšenis – Taip pat pavadintas kaip panax ženšenis, šis vaistinis augalas yra nepaprastai naudingas elgimesi su plaučio ligomis. Tai gali būti panaudojama dėl gydymo gausių sąlygų ir tuo pačiu metu pakelti sveikatą vientisame būde. Azijos ženšenis turi savyje ginsenosides, taip pat žinomą kaip panaxosides, cheminiai komponentai, kurie, kaip žinoma, yra pagrindiniai faktoriai, nešantys vaistines ypatybes.

4. Saldymedis – Saldymedis yra puikus vaistinis augalas, kuris gali būti nepaprastai efektyvus prieš plaučio ligas ypač bronchito ir plaučio infekcijų atvejais. Tai buvo panaudota per daug šimtmečių indų Ayurveda ir tradiciniuose kinų vaistuose. Ayurveda mano, kad tai padeda padidinime padarinių žolių ruošimosi kaip atsikosėjimą lengvinantys vaistai ar demulcent. Normaliai manoma, kad glycyrrhizin rinkėjas yra atsakingas už biologinę veiklą saldymedyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jie yra kai kurie iš naudingiausių vaistinių augalų gerai respiracinei sistemai. Kiekvienas gali pabandyti juos, užuot besirinkęs nurodymo vaistus. Jie yra visiškai saugūs ir lengvi panaudoti. Šitos natūralios priemonės ne tiktai duoda jums palengvėjimą bet taip pat ir gaivina jūsų kūną. Jie yra žinomas, kad būtų laisvų natūralių priemonių šalutiniai poveikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *