Vulcan protas meld jūsų geriausi metai kada nors

parašė , 2015-05-31 17:41

Kaip jūs galite nustatyti savo savą protą meld?

Giliai jūsų proto viduje yra pajėgos, kurios yra paslėptos, atsilaikytos jūsų sąmoningas supratimas, net paslėptas. Jūs sužinosite, kaip atrakinti šituos paslėptus jūsų proto rajonus, užbaigdamas pasipriešinimą ir abejonę.

Jūs norite sugebėti nuolatos sutelkti jūsų protą į rezultatus, kurių jūs trokštate. Atsakymas guli supratime, kas sukūrė einamąjį protinį nukrypimą. Kai tik jūs žinote tai, jūs galite dėti savo protą kryptimi, suderinta su pageidaujamu rezultatu. Jūs neturite jokios minties, kaip galingas ši technika yra.
Jūs pasirinkote tai, ką jūs norite įvykdyti.

Padarykite jūs norite prarasti svorį, liautis rūkyti, žaisti geresnį golfą, šalinti skausmą, net pagerinti jūsų žvilgsnius, tai viskas galima ir net ganėtinai lengva. Su teise, dedančia jūsų protą, bus priverstas laikytis jūsų kiekvieno noro.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Naudojant teisingus žodžius tinkamu laiku gali atrakinti paslėptus jūsų proto įgaliojimus.

Teisingi žodžiai klausimo formoje gali nukreipti jūsų vidines mintis. Būdas kuriuo suabejotas yra iškeltas gali pakeisti jūsų atsakymo rezultatą. Jūsų tikslas sukuria atvaizdus jūsų prote, kurie skiria į elgesį, kurio jūs norite. Kad prarastumėte svorį, baikite rūkymą, žaiskite geresnį golfą, pašalinkite skausmą, tapkite patrauklesnis, ir taip toliau.

Pasipriešinimas yra tuščias

Kai jūs bandote sukurti kažką, kuriuo jūs galbūt anksčiau netikėjote apie save savarankiškai, jūs galite patirti tam tikrą pasipriešinimą. Proto išblaškymo technika padės jums sukurti naujus atvaizdus savęs savarankiškai ir naują informaciją, kad leistų jums atvykti į naują rezultatą jūsų prote. Šis rezultatas bus palankus jums, todėl, kad jūsų protas yra aktyvus kūrime šio naujo paveikslo to, kas jūsų ateitis atrodys kaip.

Juokingas daiktas yra anksčiau, negu jūs galėsite sėkmingai prieštarauti meld savarankiškai, jūs turite atkreipti į pasipriešinimo temą dėmesį. Kas sukelia nesuvokiantį pasipriešinimo lygmenį. Jūsų protas yra imlus tiktai informacijai ir požiūriams, kurie susitaria su its’ požiūriu. Kadangi jūsų protas sukels argumentus su bet kokiu požiūriu, kuris nesutinka su šiuo metu laikytu tikėjimu.

Visada pradžia, pripažindama jūsų srovę sugadino tikėjimus ir požiūrius. Jūs turite tada mažinti seno tikėjimo valdžią, keisdamas tai tikėtinais naujais požiūriais. Patvirtinkite savo pageidaujamą požiūrį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Visa to sujungimas.

Iš pradžių identifikuokite problemą, į kurią jūs norite atkreipti dėmesį. Jei jūs kovojote per daug metų su daugialypėmis problemomis, parinkite svarbiausią svarstomą problemą. Sekundė jūs turite pripažinti, kad tęsimas šią problemą kainuos jums daugelyje skausmingų būdų. Jūs norite sukelti šį skausmo mygtuką iš pradžių prieš vyksmą į sprendimą. Trys, identifikuokite savo privilegijuotą pakeitimą ar rezultatą. Paklauskite savęs, kas būtų jūs greičiau turėti, vyksta, kas būtų puikus rezultatas jums? Keturi, identifikuokite šio naujo rezultato pašalpą. Paklauskite savęs, ką naujas rezultatas reikštų jums jūsų gyvenimo laiku? Penki, pasinaudokite savo nesąmoningu protu. Naudojant produktą kaip AcuAids gali padėti jums gauti lygmenį gilaus proto meld, turėjo padaryti šituos pakeitimus nuolatinius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *