Proprioception – jūsų protingesnio kūno sukūrimas

parašė , 2016-11-10 08:27

Mes paprastai negalvojame apie mūsų kūnus išreiškiant jų buvimu "protingas". Pavyzdžiui, mes einame į ilgiau dirbančią parduotuvę, negalvodami singlo apie sudėtingą mechaniką, apimtą gavimo ten ir atgal. Bet užkulisiuose yra daug, tęsimas ir jūsų kūno "intelekto koeficientas" yra tiesiogiai susiję su jūsų pasisekimu kasdienių užduočių atlikime.

Proprioception yra vienas iš tų foninių fizinių procesų, kurie sudaro jūsų kūno visą intelekto koeficientą. Proprioceptors yra apibrėžtos nervo pabaigos, esančios jūsų raumenyse ir sujungimo vietoje, kuri informuoja jūsų smegenis apie jūsų kūno padėtį trimatėje erdvėje. Jūs sugebate parašyti įskaitomai todėl, kad proprioceptors siunčia staigius duomenis apie mažos jūsų pirštų ir riešo sujungimo vietos kampus, kadangi jūsų rašiklis įveikia puslapį
Jūs sugebate bėgti ant paplūdimio todėl, kad proprioceptors be perstojo siunčia signalus į jūsų smegenis apie besikeičiančią nelygaus smėlio paviršiaus formą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be šitų specializuotų nervo pabaigų, mes niekada nesugebėtume smogti beisbolui, mesti Skraidančią lėkštę, ar vairuoti automobilį. Bet proprioceptors gali būti protingas ar mažiau, negu tai. Visa tai priklauso nuo to, kaip gerai mokytas jie yra. Vienas asmuo lauke pasivaikščiojimui galėtų suklupti dėl įtrūkimo šaligatvyje ir iškęsti baisiai patemptą kulkšnį. Kitas asmuo galėtų suklupti dėl to paties įtrūkimo, net baisiai perversdamas jų kulkšnį procese, ir tęsti eiti be net šlubumo pėdsako.

Skirtumas tarp sužalojimo ir ne sužalojimo yra lygmuo proprioceptor mokymo, ir šis lygmuo paprastai yra siejamas su tuo, ar jūs darote reguliarų pratimą. Pratimas moko jūsų raumenis ir sujungimo vietą prisitaikyti prie įvairių įtampos rūšių (svorį turinčios naštos) visur padėčių įvairovėje (pilnas tos sujungimo vietos judėjimo diapazonas). Todėl, mokytas proprioceptors gali atlaikyti aukštą įtampos laipsnį (tokios kaip staigus kulkšnies susukimas). Neapmokytai kulkšniai, galbūt kulkšniai asmens, kuris nepadarė daug ėjimo, bėgimo, ar dviračio, jodinėjančio po praėjusių 5 metų, pakenks neįprasta ir nelaukta įtampa. Rezultatas yra kulkšnies sausgyslių patempimas įvairaus sunkumo ir galbūt nutrauktos kulkšnies.

Panašiai, žinoma, kad vyresni suaugę patiria dažnesnius nukritimus, negu daro jaunesnius suaugusius. Paaiškinimo dalis apima proprioception. Daug vyresnių suaugusių neužsiima reguliariu pratimu. Proprioceptive funkcijos mažėjimas, lygmens ar paviršiaus pakeitimai nėra pripažinti skubiai asmens kojų ir kulkšnų, ir asmens nukritimų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lengva pamatyti, kad pastangos palaikyti jūsų kūno intelekto koeficientą yra laikas, labai gerai praleistas. Greičiausias būdas pakelti šį įgūdžio komplektą yra, darydamas reguliarų pratimą. Visos pratimo rūšys aprūpina naudą, tokiu būdu geriausi pratimai yra tie, kurie turi tam tikras palūkanas jums asmeniškai. Optimaliai, asmuo daro ir jėgą mokomasis, ir širdies ir kraujagyslių pratimas. Kaip visada, ilgalaikės sveikatos ir sveikumo raktas yra pastovumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *