Kokius auskarus rinktis įvairioms progoms?

parašė , 2016-10-31 21:04

Auskarai – vienas smulkiausių, tačiau moteriai pastebimas ir malonus akiai aksesuaras. Reta moteris šiais laikais neturi įsivėrusi auskarų į ausis ar bambą. Auskarai kaip ir kiti drabužiai ar papuošalai turi savo mados tendencijas ir būdus, kaip nešiojami atrodo tinkamiausi. Taigi, šiame straipsnyje bus pateikiami patarimai, kokiomis progomis, kokius auskarus dėvėti, taip patobulinant savo įvaizdį.

Jeigu renkatės klasikinį įvaizdį ir plaukus šukuojate į sukeltą uodegą, ar renkatės kuoduką, jūsų kaklą bei veido bruožus išryškins kabantys, ilgi auskarai. Didelį pasirinkimą tokių auskarų turi internetinė parduotuvė „Lilypapuosalai.lt“. Tokia šukuosena ir auskarų pasirinkimas labiausiai tinka oficialioms progoms, šventėms kaip išleistuvės, gimtadieniai, taip pat vakarams kine ar teatre.

AuskaraiDarbo pokalbio metu nesirinkite iššaukiančio aprangos stiliaus, todėl ir auskarų siekiančių pečius ar pernelyg žvilgančių pasirinkti nereikėtų. Tokiam oficialiam pokalbiui rekomenduotini mažai į akis krentantys, paprasti, apvalūs ar kokios kitos formos auskarai. Svarbiausia – nepersistengti, o renkantis auskarus taip pat galioja taisyklė, jog daugiau yra mažiau.

Įprastoms darbo dienoms biure ar vakarui draugų apsuptyje galite rinktis tiek mažesnius, tiek lengvai kabančius auskarus, kurių spalvos gali būti derinamos prie aprangos, plaukų spalvos ir pan. Įmantrūs, žvilgantys ar pernelyg puošnūs papuošalai šioms progoms ne itin tinka, nes ne tik, kad gali atsibosti, bet ir nebebus jūsų nešiojami, pavyzdžiui, vakarėlių metu.

Jeigu po paskaitų ar darbo keliaujate sportuoti, šokti ar į kitą judesio reikalaujančią vietovę, stilistai nerekomenduoja nešioti bet kokių papuošalų. Jeigu auskarai yra neatsiejamas jūsų kasdienos papuošalas, galite rinktis mažų geometrinių formų auskarus, kurie jums nekliudys.

Kokius auskarus rinkti laisvalaikiui, priklauso nuo jo praleidimo būdo. Gamtoje, iškyloje ar pasivaikščiojimui parduotuvėse nerekomenduojama nešioti tokių papuošalų, kurie kliudyti atlikti tam tikrus veiksmus. Šiuo metu madingi įvairius kutus ir panašius lengvus akcentus turintys auskarai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *