Riešo dėvėjimo karalienės

parašė , 2016-10-25 22:14

Didžiausias ir blogiausias mitas 2014 yra, kad tiktai aukšta klasės garsenybė GQ vyrai yra sporto dosnus prabangus grupės laikrodis. Jei jūs buvote, klaidina prie "vyriško žodžio burnos" tada, šis straipsnis žadins jus skubiai. Riešo dėvėjimas nėra tik populiarus tarp vyriškos lyties garsenybių, tai populiaru tarp daugelio moterų, kurias jūs matote didelėje stadijoje ir dideliame ekrane. Unikalūs projektai, briliantas apkaltos, ir gražios spalvos visi gali būti pastebėti ant jūsų mėgstamų garsenybių per Žemės rutulį.

Rihanna, superžvaigždės pokštelėjimo dainininkas yra retai matomas be jos prabangaus laikrodžio. Ar, vaikščiodamas žemyn saulėlydžio bulvaras ar apsipirkdamas visur Niujorko daugumoje dosnių drabužių parduotuvių, jos žavus riešo dėvėjimas negali būti ignoruotas
Kadangi moterys yra labai madingos ir kelias, elegantiškesnis, negu vyrai, jų riešo dėvėjimo žaidimai turi būti virš vidurkio. Rihanna buvo neseniai pamatytas sporto visas auksinis "prabangus Šveicarijos laikrodis," žinomas kaip ledi serija Date-just. Tai turi 26 mm atvejį, geltoną auksą su tradiciniais žėrinčiais briliantais. Su ryškus dar įvairūs aukso atspalviai, garantuojama, kad tai apšvies bet kokį kambarį ir padarys įspūdį net garsiausiems papuošalų rinkėjams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kim Kardashian, yra mano antra šiandienės temos riešo dėvėjimo karalienė. Šis aukščiausias modelis pasilieka lieknas su kai kuriais iš elegantiškiausių papuošalų ant rinkos. Dažnai, daugelyje jos paskutinių paparazzi fotografijų ji dėvi datos tik ledi 31luxury leidinys. Tai yra vienas iš populiariausių modelių prabangios laikrodžio šeimos su moterimis, daugiausia dėl jos rausvo austrės laikrodžio veido ir prietaiso ciferblato. Su 31 mm atveju šis laikrodis yra didesnis negu dauguma klasikinių moterų dalių, atrodo, kurios yra nauja tendencija tarp moteriškų garsenybių. Apyrankė turi tipišką pusapskritę trijų dalių sąsają, kuri yra beveik standartinė ant bet kokio pavojaus mylioje aukštas klubas.

Kim ir Rihanna yra dvi daugumos pasaulinių įžymių garsenybių, kurios apibrėžia, kokia riešo dėvėjimo karalienė yra. Su atitikimu auksinių auskarų, auksinės kulkšnies apyrankės, ir auksinio rankogalio laikrodžio, jie žavi ir akina savo žiūrovus ir gerbėjus. šiandienę dieną ir amžius jūs negalite pavadinti savęs diva, neturėdamas to prabangaus liekno jūsų riešo papuošimo. tai yra simbolis klasės, garsenybės ūgio, mada tendencija, ir prabangus gyvensenos pragyvenimas. Su visais naujais moterų prabangiais išeinančiais datos tik laikrodžio projektais, akivaizdu, kad ledi perima žavią riešo sceną. Duokite šitiems dviem gražiems divas plojimų audrą ir jei jūs neturite jau, pridėkite prabangų laikrodį prie savo papuošalų kolekcijos ir prisijunkite prie aukštos klasės diva karalystė jūsų mieste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *