Auskarų vėrimo ypatybės

parašė , 2016-10-17 23:40

AuskaraiAuskarų vėrimas visuomet buvo populiari paslauga, kurią įvairiais amžiaus tarpsniais renkasi tiek merginos, tiek vaikinai. Auskarai dažniausiai yra veriami: į ausis, nosį, bambą, liežuvį ir pan. Tačiau derėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, prieš nusprendžiant vertis auskarus. Auskarų nerekomenduojama verti sergant, karščiuojant, turint rimtų problemų su sveikata ar kraujo krešėjimu. Auskarų vėrimas Lietuvoje yra leistinas tik pilnamečiams asmenims, tai yra, nuo aštuoniolikos metų. Tačiau visuomet yra galimybė įsiverti auskarus jaunesniems žmonėms su tėvų susitikimu. Tokiu atveju geriausia, kad į saloną nepilnametį asmenį lydėtų tėvai arba globėjai. Šiais laikais dauguma pradinių klasių mergaičių yra įsivėrusios auskarus į ausis ir tai nieko nebestebina, nes šiuolaikinis jaunimas neretai nori kuo greičiau suaugti ir kuo anksčiau išbandyti tai, kas suaugusiems yra tiesiog natūralu.

Dera nepamiršti, jog įsivėrus auskarą, turėsite žaizdą, todėl ją reikės valyti ir gydyti. Gijimo laikotarpiu turėsite nešioti specialius gydomuosius auskarus ir nekeisti jų į kitus. Taip pat žaizdą valyti vandenilio peroksido tirpalu, vengti per ilgų kaitinimųsi soliariume, saulėje, pirtyje ar plaukiojimo baseine, kurio vanduo pilnas chloro. Taigi, tik užgijus žaizdai galėsite pasirinkti kito metalo ar modelio auskarus, keisti juos jums norimu metu,o įsigyti platų auskarų asortimentą galite „Lily papuošalai“ elektroninėje parduotuvėje.

Dar gilioje senovėje buvo tikima, jog auskarus įsivėrę žmonės apsisaugo nuo piktųjų jėgų, nužiūrėjimų, avarijų ir kitų nemalonių nutikimų. Taip pat, jei asmuo turėdavo vertingą auskarą, pagamintą iš brangaus metalo, nelaimingo atsitikimo atveju, toks auskaras šeimai padengdavo laidotuvių išlaidas. Tiesa, įsiverti auskarus tam tikrose kūno vietose yra pavojinga, pavyzdžiui, į antakį, nes per jį eina nervas, kurį pažeidus, gali būti pažeista akis, skruostai ar apatinė veido dalis. Taip pat įsivėrus auskarą į liežuvį rizikuojate nusiskelti dantį, padidėja dantenų ligų tikimybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *