Supratimas ryšio tarp aknės ir pieno

parašė , 2016-10-09 21:27

Ryšys tarp aknės ir pieno būdavo prieštaringa tema per ilgą laiką; tačiau, tyrinėjimo studijavimas sugebėjo parodyti, kad tas pienas sukelia aknę. Studijavimas taip pat parodė, kad liesas pienas kelia daugiau pabėgimų negu visas pienas. Svarbiausi faktoriai, kurie sukelia aknę yra hormonai, surasti piene.

Palūkanų hormonai

Pienas turi savyje daug hormonų; tačiau, du buvo parodyti sukelti aknę. Šitie hormonai apima:

DHT pirmtakai: tada svarbiausi dihydrotestosterone (DHT) pirmtakai yra 5a-androstanedione ir 5a-pregnanedione. DHT skatina sebaceous liaukas, kuriančias labiau aliejinę odą, kuri yra linkusi, kad mąstytų blokavimas. Kai dauguma jūsų odos porų yra blokuotos, oda negali įkvėpti tinkamai tokiu būdu aknės rezultatų.
IGF-1: studijavimas parodė, kad pienas turi savyje daug IGF-1 hormono, kuris yra svarbus veršiukams, bet ne jums. IGF-1 yra augimo hormonas, kuris priverčia veršiukus užaugti didelis ir stiprus. Studijavimas parodė kad, kuo daugiau pieno jūs vartojate, tuo daugiau aknės jūs vystotės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip Atsikratyti Nuo Aknės

Jums, kad atsikratytumėte nuo aknės, sukeltos pieno, jūs turite pašalinti pieno produktus nuo savo dietos. Šitie produktai apima: ledai, sūris, kefyras, ir jogurtas.

Kadangi sunku pažadinti vieną dieną ir nuspręsti, kad jūs liovėtės imti pieno produktus, jo rekomenduotas, kurį jūs pradedate lėtai. Pavyzdžiui, jūs turite pradėti, mažindamas kiekį pieno jūsų pusryčiuose. Kai tik jums sekasi, jūs turite tada pašalinti produktą savo priešpiečiuose ir taip toliau.

Jei prie jūsų iš tikrųjų įjunksta prie pieno tokiu būdu, jūs negalite liautis imti jį, jūs neturite jaudintis, kadangi yra daug alternatyvų, su kuriomis jūs galite nueiti. Šitos alternatyvos apima: organinis pilnų riebalų kokoso riešutas, nepasaldintas, kokosinė grietinė ir nepasaldintas, organinis kokosinis pienas.

Jei jūs turite įgūdžius ir laikas, jūs turite paruošti savo savą pieną nuo riešutų. Geriausi riešutai, kad nueitų yra: Brazilija ir rusvi riešutai.

Tuo metu, kai alternatyvos yra nuostabios turėti, jūs turite būti atsargus, kadangi kai kurie iš jų turi savyje aukštus lygius cukrinių ir augalinių aliejų, kurie galėtų pabloginti jūsų aknę. Kad būtumėte ant saugios pusės, jūs turite konsultuotis su savo dietologu prieš alternatyvų paėmimą.

Pieno Be hormonų supratimas

Jei jūs esate entuziastingas, jūs turbūt susitikote "pieną be hormonų." Gerai pažymėti, kad tai nėra pienas, kuris neturi hormonų – tai yra pienas be sintetinių hormonų. Tai reiškia, kad pienas buvo gautas iš pieninių karvių, kurioms nedavė sintetinių hormonų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug žmonių mano, kad "pienas be hormonų" neturi probleminių hormonų, bet tai nėra teisinga. Šis pienas turi savyje IGF-1 hormonus ir kitus hormonus tokiu būdu, tai nėra gerai jūsų odai.

Išvada

Tai yra ryšys tarp aknės ir pieno. Yra kai kurie žmonės, kurie mano, kad ožio ir avies pienas yra geresnis negu karvės pienas. Tai netikra. Nors, ožys ir avies pienas turi savyje A2 baltymus, kurie yra lengvesni į santrauką negu A1 baltymai, surasti karvių piene, tai vis dar turi savyje IGF-1 ir kitus hormonus ta priežasties aknė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *