Marokiečių argan nafta ir tai yra nesuskaitomos naudojimo ir pašalpos

parašė , 2016-09-23 11:26

Argan nafta yra augalo nafta, pagaminta branduoliuose Argan medžio, kuris yra vietinis Maroke. Argan nafta lieka tarp labiausiai nepakankamo aliejaus pasaulyje dėl kuklių ir ganėtinai tam tikrų augimo sričių.

Ši natūrali nafta yra naudota kaip gydymas dėl įvairovės odos nusiskundimų taip pat kaip gydymas dėl plaukų, odos ir nagų. Tai taip pat turi vaistinį naudojimą, dalyvaujantį reumato ir artrito palengvėjime.

Įvairūs reikalavimai, padaryti tyrėjų, nusprendė, kad tepalinė turi palankius jūsų sveikatos padarinius kai naudotas kasdieniniu pagrindu. Pasakoma, kad naftos dienos sąnaudos nepaprastai tikėtina padeda sutrukdyme širdies ir kraujagyslių ligai, nutukimui ir tam tikram vėžiui.
Argan Naftos Istorija

Per daug šimtmečių Argan nafta buvo gerai sulaikyta paslaptis, žinoma tiktai Maroko berberiškiems žmonėms, kurie panaudojo ją gausiems kulinariniams, kosmetiniams ir vaistiniams pranašumams, kuriuos ji siūlo. Argan yra vienas iš labiausiai nepakankamo ir brangaus aliejaus ant planetos dėl jos apriboto tinkamumo ir tradicinių ištraukimo procedūrų. Gali reikėti 22-24 valandų, kad ištrauktų naftos litrą, štai kodėl tai dažnai kviesdavo ‘skystą auksą’.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Berberas suvartotų naftą, kadangi kosmetinis gydymas dėl jo ar jos plaukų ir odos, dėl valgio gaminimo ir dėl daugelio gydymo lupa ir kūno sąlygos, apimdamas randus, aknę, vėjaraupius, egzemą ir žvynelinę.

Argan Naftos Pašalpa

Labai aukštai antioksidantuose, gryna ir natūrali Argan nafta turi vitamino E, stipraus antioksidanto ir senstančių kūnu laisvų radikalų kovotojo aukštus lygius, vitaminas E elgiasi su oda, kuri yra metų ir padeda pagerintoje regeneracijoje.

Yra beveik 300 % daugiau vitamino E Argan naftoje negu alyvų aliejuje. Be to, natūralūs antioksidantai apsaugo prieš saulės pakenkimą, aplinkos faktorius ir duoda odai visa natūralią liuminescenciją.

Taip pat dabartis yra oleic ir linoleic rūgštys, kurios padeda sumažinti įsiliepsnojimą ir kaip žinoma, yra labai galingi hileriai. Kitas galingas antioksidantas squalene yra taip pat surastas naftoje, tai turi nepaprastas antibakterines ypatybes ir kaip buvo manyta, dirbo labai gerai dėl žvynelinės, egzemos ir aknės gydymo.

Gryna Argan nafta turi daug naudojimo ir jei tai 100 % gryna, tai gali dirbti ir kūno viduje ir ant išorės. Kodėl jūs padėtumėte kažką ant savo odos, kad jūs taip pat nesijausite atsipalaidavęs, padėdamas į jūsų kūną?.

Veidas

Puikus drėkinamasis kremas odai. Tai natūralu, organinis ir todėl laisva nuo apsauginių priemonių ir parabens, kurie buvo sujungti su sustiprintu krūties vėžio pavojumi. Tai lengva jausme ir sugeria tučtuojau į odą, nepaliekant riebaus likučio.

Panaudokite tai kaip veido drėkinamasis kremas, kad padėtumėte net gymiui, malonumo aknei, sumažinti raukšlių ir plonų linijų pasirodymą, sumažinti raudonumą, nunešti sausus lopus ir apsaugoti jūsų odą nuo saulės šviesos pakenkimo. Tai gali taip pat funkcionuoti kaip naktinis serumas, odą paliks spindinčią ir rasotą.

Kūnas

Panaudokite tai kaip per visą kūno drėkinamąjį kremą. Tai gali taip pat padėti su gąsdinimu ir ištempti žymes, ar būti naudojama, kad elgtųsi su įskelta oda ant kulnų, alkūnių ir kelių. Pasirinkimas su šia puikia nafta yra nesibaigiantis. Jūs galite taip pat pridėti porą kritimo į jūsų vonią kaip prabangi vonios nafta

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nagai

Tai yra puikus gydymas dėl pakėlimo nago vystymosi ir dėl drėkinimo ir kutikulių minkštėjimo.

Plaukai

Nafta galėjo būti suvartota kaip naktinis gydymas ar prieš šampūną. Masažuokite tai į savo galvos odą ir plaukus kaip ‘atostogos kondicionieriuje’ blizgančioms spynoms. Keli lašai ant šlapių plaukų hidratuosis, pridėti švytėjimą ir maitinti sausus sugadintus plaukus. Taip pat galima panaudoti tai kaip plaukus styler ant sausų plaukų, kad pridėtų švytėjimą, prijaukinti frizz ir flyaways.

Jie yra tik mažas skaičius naudojimo ir šios nuostabios natūralios naftos pašalpa, tai yra tikrai visapusiška nafta, kuri elgiasi su daugeliu svarstomų problemų ir turi reikalo su jais labai gerai, ir didžioji dalis yra…, tai 100 % natūralu ir visiškai cheminis laisvas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *