Traumos paleidimas lėtai

parašė , 2016-09-08 12:59

Dažniausiai vartojamas traumos supratimas susitelkia ties kūnu. Mūsų natūralus atsakymas pavojui yra skrydis, kova ar šaltis. Trauma yra dažnai siejama su šalčio atsakymu (ar nejudamumo atsakymu).

"Žmonių trauma gali būti sukelta seksualinio išnaudojimo, smurto, grėsmės ar, ar parodymo taip pat, ypač vaikystėje. Katastrofiški įvykiai tokie kaip žemės drebėjimai ir vulkaniniai išsiveržimai, karas ar kitas masinis smurtas gali taip pat sukelti psichologinę traumą. Ilgalaikis neapsaugojimas situacijų tokių kaip ekstremalus skurdas ar švelnesnės formos piktnaudžiavimo, tokios kaip žodinis piktnaudžiavimas, gali būti trauminis." 1 Dažnai šitos traumos rūšys yra klasifikuotos kaip pašto trauminis įtampos sutrikimas.
Peter Levin jo pagrindo lūžio knygoje, Žadindamas Tigrą: Traumos gydymas: Įgimtas Gebėjimas Paversti Triuškinančią Patirtį, aiškina kaip jo įstatytas į visus gyvūnus ir mūsų savuose fiziniuose kūnuose, kad taptų nejudantis jei sunkiai grasintas. Gyvūnai bus negu pakratymas po to, kai pavojus perdavė į paleidimą šalčio atsakymą ir vėl nustatė atgal į normalų. Žmonių, trauma yra dažnai sukeliama psichologinių įvykių ar situacijų, bet tampa užrakinta mūsų fiziniuose kūnuose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žmonės, su mūsų didelėmis smegenimis, gali atmesti drebantį atsakymą, laikydami šaltį mūsų audiniuose, nervuose, energijoje ir emocijose. Kultūrinės ir socialinės vertės vaidina didelį vaidmenį traumos holdinge neapibrėžtai. Fizinis traumos šaltis gali sulaikyti mus pritvirtintus originalaus pavojaus laiku.

" Žinoma, žmonės retai miršta nuo traumos savarankiškai, bet nepasisekimas neutralizuoti šitas numanomas procedūras ir grąžinti balansą kūnui aiškina silpninančius žmonių traumos simptomus. Iš tikrųjų, traumuotų žmonių kūnai vaizduoja savo nesėkmingų pastangų nuotraukas gintis sutinkant grėsmę ir sužalojimą." 2

Simptomai gali apimti:

Patyrimas iš naujo originalios traumos (os), su pagalba prisiminimų ar košmarų

Stimulų vengimas jungėsi su trauma

Padidintas arousal, toks kaip sunkumo nukritimas ar buvimas miegantis, pyktis, ir hyper budrumas

Vieną kartą išvaduotas, klientas gali tapti adaptyvesnis ir atsakyti į iššūkius, negrįždamas į nejudamumą. Vienas naudingo traumos darbo raktas leidžia traumuotam rajonui pradėti būti jaustas vėl. Ėjimas labai lėtai ir nuolat yra dažnai geriausias būdas išlaikyti judėjimą atgal į natūralų funkcionavimą. Tikslas atkuria mūsų įgimtą gebėjimą išleisti traumą su traumos uždegimu iš naujo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ortho-Bionomy® ir Šeimos Žvaigždynų Terapija yra pavyzdžiai technikos, kuri gali būti labai naudinga paleidimui traumos ir mūsų gebėjimo restauravimui atsakyti į mūsų aplinką tinkamai.

1 "Psichologinė trauma" Wikipedia. Su 2 "Trauma Elgiasi Kūne, Ne Prote" Peter Levine. >

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *