Romos oras – geriausi ir blogiausi mėnesiai nueiti

parašė , 2013-01-27 12:41

Romos orai Klaipėdoje keičiasi plačiai per metus, kurie daro teisingo mėnesio pasirinkimą, kad nueitų svarbi bet kokio atostogų plano dalis.

Vidutinė mėnesinė aukšta temperatūra yra 69 Farenheito termometro skalė, pagal Pasaulinę Oro Organizaciją. Vidutiniai maksimumai pasiekia aukščiausią tašką daugiau kaip 83 laipsniuose liepą ir rugpjūtis ir orai Klaipėdoje viduriu gruodį, sausis, vasaris ir kovas.

Vidurkis kas mėnesį žema temperatūra – daugiausia naktinis – yra 51 laipsniai su viršūne daugiau kaip 60 laipsnių birželį, liepa, rugpjūtis ir rugsėjis ir pagrindas viršutiniais 30-aisiais sausį ir vasaris.

Nusėdimas taip pat keičiasi plačiai mėnuo po mėnesio. Miesto vidurkiai 2.4 coliai lietaus ir šešios lietaus dienos per mėnesį. Bet nusėdimas – daugiausia lietus su retkarčiais kažkokiu sniegu – pasirodo orai Klaipėdoje šlapią sezoną spalio per sausį. Nusėdimo visa suma bent jau trys coliai kas mėnesį ir smūgiai daugiau kaip keturių colių viršūnė lapkritį. Lietaus dienos smogia viršūnei 10 lapkritį be to.

Krituliai siekia savo žemiausią punktą birželį ir liepa, su birželiu, matydami 0.6 colius vidutiniškai ir liepa tiktai truputį daugiau. Lietaus dienų vidurkis apytiksliai du per mėnesį.

Oro struktūra Romai aiškiai rodo, kad šlapias sezonas spalio per sausį, sujungtą su žema temperatūra, nėra idealus laikas aplankyti Romą atostogas. Vasario ir kovo mokestis už važiavimą tiktai šiek tiek orai Molėtuose lietus pradeda smukti, ir temperatūra palaipsniui didėja.

Roma yra geriausiai aplankyta gegužę, birželis ir rugsėjis bet kam, kas mėgsta keliauti mieste su dienine temperatūra 70-aisiais, nors krituliai pradeda pakilti rugsėjį. Bet kas teikdamas pirmenybę šiltesniam orui suras tą liepą, ir rugpjūtis yra šilčiausi mėnesiai aplankyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *