San Francisko oras: keitimas jūrų ir paslaptingo San Francisko rūko

parašė , 2013-02-01 08:08

Gamtos mėgėjai domėtųsi išgirsti, kad raudonmedžio medžiai klesti San Fran Francisco oro struktūroje dėl labai drėgno oro.

Rudens orai Nidoje yra stebėtinai šiltas ir gražus, leisdamas turėti San Franciską į pilniausią. Tai paprastai šilčiau negu liepa! Rugsėjis ir spalis yra linkę būti šilčiausiais mėnesiais, vidutiniškai. Šį sezoną dažnai vadina „indų Vasara.“ Jūs mėgsite aiškias, švelnias naktis, be vasaros vėjo.

Žiemos yra švelnesnės negu likusi dalis šalies. Sausis yra šalčiausias mėnuo, bet tai tiktai krinta žemyn į apytiksliai 43 Farenheito termometro skalę. Tuo metu, kai oras nepasidaro per šaltas, miestas turi savo audrų akciją. Žiema yra neabejotinai lietingas sezonas. Lietaus debesys susuka Kalifornijos pakrantę, apipildami San Franciską su lengvais lietumis ir srautingomis liūtimis.

Pavasaris yra švelnus ir sausas – ir gražus lūžis nuo lietingo sezono. Bet jums vis dar reikės švarko vėsias naktis.

Vasaros yra truputį neįprastos, taip pat. SF vasaros nepanėšėja niekur dar Amerikoje. Tai labai bendra, kad pamatytų underdressed turistus drebant vasarą po palmėmis! Vasaros yra vėsios, ir prisidėjo prie rūko – skirtingas San Francisko orai Nidoje aspektas. Įlankos vandenys šąla ištisus metus (kažkas, kurie plaukikai skaudžiai žino).

Garsus įlankos Rajono Rūkas

Rūkas yra unikalus aspektas San Francisko orai Nidoje, kuris numato kažkokį išgąsdinimą ir gražius vaizdus vasarą ir ruduo. Oras nuo Ramiojo vandenyno yra sunkus ir vėsus dėl šaltų srovių (tai žinoma kaip „Ramusis vandenynas Aukštai“), kadangi tai dumia į šiltą Kalifornijos žemę vasarą.

Kai šaltas Taikus oras sutinka šiltą Kalifornijos, tai vėsta net toliau ir kondensuoja į matomus vandeninius lašelius. Tai daro didžiulius bankus rūko, kurį jūs galite pamatyti San Francisko ir įlankos rajone.

Atrodo, rūkas pakeičia apylinkes. Garsai atrodo gilesni panašūs rūko sirenos ir okeaninės bangos. Naktį, žibintas švyti per rūką, kad duotų tam daug atspalvių. Aukso vartų Tiltas atrodo paslaptingas apdengtas rūku. Tai ypač gražu saulėtekyje orai Kaišiadoryse jūs galite vos suprasti skirtingumą tarp vandenyno ir dangaus.

Kai jūs lankote šį gražų miestą, unikalus San Francisko oras yra jūsų patirties neatimama dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *