Ką jūsų plaukai sako jums apie jūsų sveikatą

parašė , 2014-03-18 07:22

Žmonės (moterys ypač) yra visada sudominami dėl jų plaukų. Jie visada turi suvokti, kokią spalvą, stilių ir sumažina, atrodytų geriausias ant jų, ir jie turi manyti, kad geriausi produktai daro jų plaukus puikius.

Tačiau, yra vienas daiktas, apie kurį jūs negirdite mergaičių pokalbio labai dažnai: Ką jūsų plaukai gali pasakyti jums apie jūsų sveikatą. Jūsų plaukų ištyrimas gali pasakyti jums apie tiek daug, kiek apie jūsų sveikatą kaip gydytojas.

* (aš nesu gydytojas, nors, tokiu būdu aš visada konsultuočiausi su jūsų gydytoju, jei jūs iš tikrųjų manote, kad kažkas neteisinga su jūsų sveikata),
Plaukų slinkimas:

Vidutinis asmuo meta 40-120 pakrančių plaukų diena, ir tas skaičiaus padidėjimas, kadangi mes pasidarome vyresni.

Tačiau, jei jūs prarandate daugiau plaukų, negu kurie, kažkas gali būti rimtai neteisinga. Daugiau kaip 100-200 pakrančių per dieną pralošimas galėjo būti baltymo ar skydliaukės problemų įtampos, žemų geležinių lygmenų, trūkumo ženklu. Diabetas ir gripas gali taip pat sukelti draminį plaukų slinkimą.

Jei plaukai išeina prie rankų pilno, jūs turite konsultuotis su gydytoju.

Nuobodūs ir Sausi Plaukai:

Aš nekalbu apie plaukus, kurie yra sugadinti nuo karščio ar chemikalų. Aš kalbu apie plaukus, kurie yra kitaip sveiki, bet visada atrodo yra sausi ir ar nuobodūs.

Tai galėjo būti ženklu, kad jūs stokojate būtinų riebių rūgščių ar tam tikrų mineralų tokių kaip cinkas, kvarcas ar geležis nuo jūsų dietos. Tai gali taip pat būti po-aktyviame skydliaukės ženklu.

Kiti hypothyroidism ženklai yra svorio padidėjimas, nuovargis, lėtina širdies normą, ir savijautą šaltu visada.

Aliejiniai Plaukai:

Nors tai gali būti sukeliama genetikos, aliejiniai plaukai yra apskritai sukeliami per daug aktyvių sebaceous liaukų galvos odoje. Tai sukeliama hormoninio pusiausvyros nebuvimo.

Lėti augdami Plaukai:

Tai gali būti sukeliama įvairovės daiktų kaip genetika ir sezonai, bet tai gali taip pat būti nuo blogos dietos ir įtampos.

Pleiskanos:

Su pleiskanomis gali lengvai elgtis su gydomuoju šampūnu, didžiąją laiko dalį. Tačiau, jei tai yra besaikė problema, kuri nenueis, tai galėjo būti didesne problema. Tai galėjo būti sukeliama maistingos stokos kaip cinkas, vitaminas C ar būtinos riebios rūgštys. Tai galėjo taip pat būti grybeliniu per greitu augimu, ar perveikla sebaceous liaukų galvos odoje.

Plaukai Nenormaliose Vietose:

Jei jūs esate moteris, ir jūs auginate plaukus vietose, kad tiktai vyrai turi užauginti juos, tai galėjo būti policistinio kiaušidės sindromo ženklu. Tai galėjo privesti prie nevaisingumo ir kitų problemų, tokiu būdu svarbu pamatyti gydytoją.

Kiti policistinio kiaušidės sindromo simptomai apima aknę, nutukimą, ir nereguliarius periodus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *