Vasaros plaukų ištęsimo palaikymas

parašė , 2014-03-03 13:24

Tai yra plaukimo, paplūdimių, pabėgimų, ir malonumo periodas! Visi mėgsta sugerti kažkokią saulę, bet vasaros karštis gali būti pavojingas plaukų garbanoms. Remy Plaukų Ištęsimas gali būti sunkus laikytis geros būklės ir gali nukentėti nuo saulės vasarą. Perskaitykite ir studijuokite būdus sulaikyti jūsų ištęsimą žavų ir švytintį per vasarą.

Geri Plaukų Rūpinimosi Patarimai:

1. Apsaugokite plaukus nuo saulės visada

Saulė gali sukelti plaukus į frizz ir tapti trapi, kuris gali sukelti lūžį. Įsitikinkite, kad išvengtumėte nebūti namie saulėje per ilgus laikų periodus, nemesdamas ant skrybėlės ar plaukų raiščio, kuris dengia galvą. Jei jūs ketinate nebūti namie, saulėje per ilgą laiką taiko apsauginius plaukus sunscreen ištęsimui

2. Niekada būkite svyruojantys, kad uždėtų plaukimo kepurę

Chloras galėjo būti ganėtinai kenksmingas ištęsimui. Tai gali išdžiovinti juos ir priversti juos tapti trapu. Galvokite apie plaukimo kepurės uždėjimą, eidamas plaukdamas, kuris neleis chlorui kiaurai permerkti jūsų plaukus. Net nepaisant to, kad tai yra geriausias pasirinkimas, jūs galite taip pat šlapias ar atidrėkinti ištęsimą su šaltu vandeniu ir taikyti drėkinamąjį kremą prieš šokinėjimą į plaukimo baseiną, kad sumažintumėte chloro absorbciją.

3. Neužmirškite drėkinti

Jūsų ištęsimas pasidaro labiau ištroškęs vasarą. Pabandykite naudoti drėkinantį kondicionierių ir vynioti galvą kepurėje prieš užmigimą, skalaukite lauke ryte giliai sąlygai. Visada venkite gydymo, kuris turi sintetinį aliejų ar alkoholį todėl, kad jie išdžiovins jūsų ištęsimą, o ne drėkins. Pabandykite surasti dalykus tokius kaip jojoba nafta, šilkinės amino rūgštys, kokosinė nafta, kviečio mikrobas.

4. Šampūnas ir sąlygoja teisingą kelią

Kadangi saulė gali išdžiovinti ištęsimą ir priversti juos tapti garbanota, įsitikina, kad jūs plaunate juos teisingas kelias. Tai yra didelė dalis laikymo jų gražus. Nepertrinkite ir su sąlyga. Būkite įsitikinęs, kad jūs taikote daugiau kondicionieriaus negu šampūnas, kad sulaikytumėte juos gerai sąlygotus. Plaudama juos daugiau nei kartą savaitė yra neabejotinai ne patartina apskritai todėl, kad ji išdžiovina juos. Pabandykite lengvai panaudoti atostogas kondicionieriuje vietoj to.

5. Būkite Atsargus

Rūpinkitės savo ištęsimu vasarą, darydamas viską, kurį jūs galite, kad laikytumėte toliau nuo saulės pakenkimo. Išbalinti plaukai gauna saulę ir yra labiau linkę būti sugadinti. Pabandykite natūralią spalvą, kuri neapims baliklio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *